Zaloguj się, aby obserwować  
Sith66

Serial Star Wars

26 postów w tym temacie

Jak wiecie trwają prace nad serialem Star Wars. Serial ma ujrzeć światło dzienne w 2009 roku, a rok wcześniej ma ukazać się animowany serial Clone Wars 3D. Oto co można przeczytać na Bastionie Polskich Fanów SW:

"Na norweskiej stronie "Tosche Station" ukazał się wywiad z producentem "Edycji Specjalnej", oraz Epizodów I, II i III - Rick''iem McCallumem. Opowiedział on o swojej pracy i relacjach z Georgem Lucasem. Najciekawsze jednak to kolejne, choć nadal bardzo skromne, informacje o serialu telewizyjnym "Star Wars".

Po pierwsze nie można jeszcze nic powiedzieć o aktorach, ponieważ jeszcze nie dotarli to tego etapu. Tak samo nie ustalono jeszcze miejsca zdjęć, scenarzystów, oraz reżysera. George Lucas przez ostatnie osiem miesięcy pracował nad ogólną linią fabuły i przewidywanym kierunkiem serii, wciąż planowanej na 100 odcinków. Seria będzie koncentrować się na nowych charakterach i ukazywać zupełnie nowe światy "Gwiezdnych Wojen". Jeden świat w każdym nowym tygodniu, a nie jak wcześniej co trzy lata. Planuje się, że pierwszy odcinek zostanie ukończony pod koniec roku 2008, zaś wyemitowany w 2009. Tutaj McCallum dodał, że ma świadomość, że fani z całego świata nie chcieliby zostać za tyłu z widownią amerykańską i, choć wciąż za wcześnie by się cieszyć, jest prawdopodobne, że serial będzie nadawany na cały świat w tym samym czasie


Całość wywiadu dostępna jest pod tym linkiem( http://www.toschestation.nl/interviews/interview-rickmccallum.php). Ciekawostka: na koniec zamieszczony jest plik dźwiękowy, zawierający przesłanie dla wszystkich fanów. Uwaga: całość w języku angielskim, zawiera jedno niecenzuralne słowo!"

Co sądzicie ? Ja nie mogę się doczekać i czekam na więcej informacji na ten temat. Zapraszam do dyskusji...
Szukałem i nie ma wątku o tym serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo, to mnie zaskoczyłeś tym tematem i to bardzo pozytywnie, jeśli dobiorą dobrych aktorów utrzymają klimat i nie zrobią z tego jakiejś kichy to z wielka chęcią obejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 22:00, Qbli napisał:

Mam nadzieję, że znajdą miejsce dla Wielkiego Admirała Thrawna :)


Wątpie, bo akcja ma się podobno dziać w Mrocznych Czasach między Zemstą Sithów, a Nową Nadzieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że wtedy była już taka osoba jak Thrawn. Opisana chyba w ,,Darth Maul-Wieczny Łowca". Ja mam tylko nadzieję, iż ukaże się to w polskiej telewizji niekoniecznie publicznej lub na DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 22:02, Sith66 napisał:

> Mam nadzieję, że znajdą miejsce dla Wielkiego Admirała Thrawna :)

Wątpie, bo akcja ma się podobno dziać w Mrocznych Czasach między Zemstą Sithów, a Nową Nadzieją.



To jeszcze lepiej... Jak wczoraj oglądałem na DVD 3 epek to gadałem z bratem ze mogli by nakręcić właśnie o tym przedziale czasowym xD To mi sie podoba.

ps. ma ktoś pojecie gdzie można by dostać trzy stare epki na dvd w tej wersji boxowej(tzn. 3 w jednym tym srebrnym boksie) interesują mnie sklepy internetowe bo w takich zwyczajnych to już nigdzie dostać nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 22:06, solidsnake napisał:

ps. ma ktoś pojecie gdzie można by dostać trzy stare epki na dvd w tej wersji boxowej(tzn.
3 w jednym tym srebrnym boksie) interesują mnie sklepy internetowe bo w takich zwyczajnych
to już nigdzie dostać nie można.


Na allegro jeszcze jest parę pozycji tego srebrnego wydania.

fataem
Dartha Maula nie czytałem. (jeszcze nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ludzie.
Chyba wybrałem zły czas na załorzenie tego tematu. Piszcie co sądzicie.
P.S. Wszystkie odcinki Clone Wars można obejrzeć na YouTube. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tak późno ,ale grunt że będzie. Fajnie by było gdyby dali do kina filmy na podstawie książek Star Wars. Przed chwilą oglądałem 3 część filmu i przy okazji zmieniłem avka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 22:18, Mateusz9214 napisał:

troche szkoda bo ja liczylem na jakis kolejny film z serii kiedys slyszalem ze mialo byc 9
filmow no coz zamiast tego bedzie serial ehh...


Tylko Lucas Grzesiu pełno historii niestworzonych opowiadał :) Swego czasu w jakimś wywiadzie mówił, że film będzie składac się z 12 części! (i tak Final Fantay ma więcej, tyle że gry) :)

A serial - poczekamy na trailery, tóre będą oszałamiające, a dopiero po premierze gdzieś tak 5 odcinków okaże się, czy warto było czekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 20:47, Skywalker560 napisał:

Może podaj jakieś linki,bo ostatnio szukałem 3 sezonu i nic już nie ma - same pierdoły i jakieś
teledyski.A na feriach jeszcze było...:P.


Nie wiem ile jest sezonów, ale ostatni odcinek kończy się bitwą o Coruscant w momencie w którym Obi-Wan i Anakin przylatują. A później jest Zemasta Sithów. Ja wpisywałem w Google Video "Clone Wars" i po kolei każny numer aż obejrzałem wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym nie wiązał aż tak bardzo nadziei z tym serialem...Czasy w porządku - najlepsze z możliwych, bo tylko tam jest iwelka dziura pomiedzy filmami i nie iwemy np. co się stało z Jar Jarem :D Ale ja wolałbym żeby zaprzestali na Zemście Sithów. Jestem wielkim fanem SW od ośmiu lat chyba i nie chce, żeby coś mi to zepsuło. Lucas nie zdołał w nowej trylogii zachować aż tak mocnego klimatu starej...no lae i tak nowa trylogia była boska (z nielicznymi wyjątkami scenicznymi, jak dialogi Padme z Zemsty Sithów, ale na pocieszenie - polecam przeczytać książke "Zemste..." ;) Clone Wars też oglądałem i są ciekawe...Ale powiedzmy sobie szczerze: co to za inteligentny pomysł aby jeden odcinek trwał 3 minuty? Bez przesady! 10, 15 to jeszcze rozumiem, ale 3...
Takie jest moje zdanie na temat tego serialu narazie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 23:57, Oskar24 napisał:

Ale powiedzmy sobie szczerze: co to
za inteligentny pomysł aby jeden odcinek trwał 3 minuty? Bez przesady! 10, 15 to jeszcze rozumiem,


No właśnie. Jak odcinki CW 3D będą trwały tyle samo to to jest kompletnie bez sensu.
Może i serial aktorski będzie się składał z 3 minutowych odcinków ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 16:45, Sith66 napisał:

Może i serial aktorski będzie się składał z 3 minutowych odcinków ? :)


No to bdzie tak szybko jak mocą trzasnął:) Wtedy nakręcenie 100 odcinków to pikuś;) Będą jak reklamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 16:45, Sith66 napisał:

Może i serial aktorski będzie się składał z 3 minutowych odcinków ? :)


Nie serial aktorski ma mieć po 50 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować