Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spadochroniarze wylądują w Europie po żniwach

17 postów w tym temacie

Sezon ogórkowy się zbliża, to fakt. Ale z tego co zauważyłem wczoraj, nasz kochany CD-Projekt ma na to receptę i da nam kilka nowych gier za grosze w serii eXtra Klasyka Next :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twórcy gier mogliby sobie przypomnieć o poświęceniu Polaków walczących podczas II Wojny Światowej i poświęcić im chociaż kilka misji (np. krótka kampania dotycząca Powstania Warszawskiego). Ja bym się nie obraził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Chyba raczej "nazistów" - "faszyści" byli we Włoszech :) (mogłoby też być "hitlerowców", ale wtedy głupio by brzmiało :D).

Nie prawda faszyści byli i w Niemczech i we Włoszech naziści to nazwa która przylgnęła do niemieckich faszystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie, jakiś drugo wojenny shooterek, bo od CoD2 na blaszaki w tym temacie nic konkretnego się nie ukazało, szkoda tylko, że dopiero po wakacjach. Ja już nie mogę się doczekać by postrzelać sobie do kilku Niemców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 09:45, Mauden napisał:

Twórcy gier mogliby sobie przypomnieć o poświęceniu Polaków walczących podczas II Wojny Światowej
i poświęcić im chociaż kilka misji (np. krótka kampania dotycząca Powstania Warszawskiego).



Przypomnieli sobie przy okazji Call of Duty 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować