Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard potwierdza - ogłoszenie nowej gry już w maju

118 postów w tym temacie

Oby to był Starcraft 2 lub Warcraft IV, ale nie Diablo 3 (najmniejszy potencjał fabularny). Ewentualnie nowy projekt, ale nie MMORPG. Zresztą znając Blizzarda tak szybko nie zabije kury znoszącej złote jajka jaką jest WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje ze to bedzie dodatek do wowa;). No chyba ze Diablo 3 go przebije jakims niesamowity rozwiazaniem w co watpie.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspominali już coś o nowym dodatku do WoW więc może to być to.
Najlepiej jak by zrobili Warcraft IV lub Diablo 3 :D
Jednak wydaje mi się że to będzie Starcraft 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzies czytalem ze ma wyjsc jakis patch do BC z mnostwem nowych questow, nowym mountem itd. a moze to bedzie dodatek?? kto wie, szykuja niespodzianke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się wielkie wydarzenie w świecie gier. Nie będzie to raczej nic związanego z WoWem, bo po pierwsze wielokrotnie Blizzard temu zaprzeczał, po drugie kreuje się od początku aurę czegoś nowego i wielkiego. Wielkiego wyboru nie ma: Starcraft 2 i Diablo 3. Heh... ja już powiedziałem co bym wolał wpisują ''i'', zamiast ''lub'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"tarCraft Patch 1.15
We will be releasing Patch 1.15 for StarCraft within the next few weeks. This patch introduces new functionality to Battle.net that allows players to organize and join custom StarCraft leagues. These leagues support stat-tracking, custom icons, and replay uploading, among other features. Check out the StarCraft LDK page for more information."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek do WoW będzie na bank ale nie teraz ;] w necie już widziałem mapkę dodatku a jest nim kraina Arthasa Northrend :> zresztą jak ktoś ma już łatkę 2.1.0 może zobaczyć pliki o nazwie 02 a TBC ma 01 :)

miej więcej takie info można znaleźć w necie o nowym dodatku ;].

""""Parę dni temu Rob Pardo, wiceprezes Blizzard Entertainment, udzielił wywiadu portalowi Next-Geneneration. Wywiad dotykał tematu tworzenia i podtrzymania sukcesu gry MMO na przykładzie World of Warcraft. W jego trakcie Pardo ujawnił informacje, które wywołały wielkie poruszenie wśród fanów najpopularniejszego MMOcRPG.

Zapytany, jakie są nowe pomysły na gry odrzekł: „Mamy kilka projektów na platformę PC, które są w fazie produkcji, a także pracujemy nad nowym materiałem dla WoW, takim jak kolejne rozszerzenie. Wspominaliśmy wcześniej, że naszym pragnieniem jest dostarczać co roku kolejne rozszerzenie, jednakże jakość oferowanych graczom materiałów jest dla nas najważniejsza. Byłoby świetnie, gdyby udawało nam się robić coś takiego raz na rok, ale nie będziemy do tego dążyć kosztem jakości rozrywki”.

Znając perypetie, jakie towarzyszyły wydaniu The Burning Crusade oraz jego jakości, potwierdzonej rekordowym tempem sprzedaży, nie sposób nie zgodzić się z tymi słowami.

Słowa Pardo dotyczące dodatku zdają się mieć swoje potwierdzenie w rzeczywistości, ponieważ po ostatnich aktualizacjach WoWa, w plikach gry obecny jest katalog „EXPANSION02” (01 to The Burning Crusade). W owym katalogu znajdują się screeny roślinności tundrowej oraz mapa kontynentu Northrend. Łatwo się więc domyśleć, czego będzie dotyczył drugi addon.

Nie od dzisiaj wiemy, że gatunek MMOcRPG jest na topie, a liczba jego miłośników rośnie szybko. Na rynek wejdą wkrótce nowe, obiecujące tytuły, wśród których Colin Campbell - reporter portalu Next-Generation - wymienia The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar (wydawca: Codemasters) i Age of Conan: Hyborian Adventures (wydawca: Eidos). Czy Blizzard obawia się, że konkurencyjne gry zabiorą abonentów?

Pardo: „Oczywiste jest, że chcemy zatrzymać przy sobie graczy najdłużej, jak się da. Ja patrzę na tą kwestię z punktu widzenia dostarczyciela rozrywki. Próbujemy im oferować coraz to nowe treści. Jedną z moich ulubionych analogii jest podobieństwo MMO do seriali telewizyjnych. Tworzymy kolejne odcinki, jak w „Zagubionych”, czy „Prison Break”. Zawsze staramy się wyjść z czymś, co jest słuszne w teorii, co jest pożądane przez odbiorcę, ale co jest także nowe. Gdy w serialu zaczynają być ponawiane te same motywy, wtedy... cóż, tego właśnie próbujemy uniknąć.

Pardo dodał, że Blizzard zawsze myśli i prowadzi dyskusje o udoskonalaniu i rozszerzaniu istniejących gier. Dotyczy to także multi-platformowości.""""


Mapa northrend : http://img218.imageshack.us/my.php?image=northrendys7pr7.jpg
Zdjęcie roślinności tundrowej : http://forums.worldofwar.net/showthread.php?t=393418

A jeśli chodzi o SC2 to chyba właśnie ta gra zostanie w maju potwierdzona :> bo w 2008 roku mija 10 lat od wydania 1 części ^^. A jak nie w maju to w sierpniu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 14:24, dzordzi napisał:

Mam nadzieje, ze bedzie to Diablo 3. Dawno juz nie bylo ciekawego hack''slasha...


a Titan Quest?

Swoja droga napewno chodzi o starcrafta 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować