Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard potwierdza - ogłoszenie nowej gry już w maju

118 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2007 o 14:51, prabab napisał:

> Blizzard jak na razie nigdy nie zawiódł mych oczekiwań, teraz pewnie też tak będzie.
Ale to co teraz siedzi pod szyldem "Blizzard" to już nie prawdziwy Blizzard. Praktycznie wszyscy
jego ważniejsi członkowie odeszli ze studio i założyli ArenaNet oraz Flagship Studios (Z Billem
Roperem na czele!). W Blizzardzie jest teraz już tylko "młoda" gwardia - patrząc po Burning
Crusade - baaardzo młoda...



Tak te 24mln kopi gier w 24h godziny sami oni wykupili. Jak by tak był to blizz byłby już niczym ci co odeszli jak na razie nic nie zrobili ciekawego jedynie koło HL:L jest wielki szum a jak narzazie nic nie widać by gra była dobra trzonem Blizzarda są kierownicy pracownicy są i będą sie zmieniać ale to właśnie szefostwo podejmuje te decyzje które maja na wadze jak i co ma być w grze a co do TBC jest o niebo lepsze od podstawki ;) fabula jest jak z bajki gra sie miło tego nie da sie stwierdzić po 1miechu gry czy tam 14dniowym trialu trzeba pograć kilka miesięcy by poznace się na tej grze.
Jak pamiętam GW zrobili uchodźcy z Blizza i jakoś gorszej gry nie widziałem ;] jak GW i tu widać gdzie leży siła Blizza to nie pracownicy tylko zarząd pracownik fakt może coś tam wnosi do gry ale i tak on tylko programuje ja ;] nie od niego zależy fabula itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 14:19, TTBoS napisał:

Znając perypetie, jakie towarzyszyły wydaniu The Burning Crusade oraz jego jakości, potwierdzonej
rekordowym tempem sprzedaży, nie sposób nie zgodzić się z tymi słowami.


Dokładnie, dlatego to "raz na rok" może się zmienić w "raz na dwa lata". Nie wiemy też ostatecznie ile tych dodatków będzie. Może skończy się na jednym lub dwóch. Raz, że na samym abonamencie zarabiają wystarczająco duża, a dwa, że Blizzard ma wyrobioną markę i zapewne nie chcą sobie zniszczyć wizerunku masą dodatków typu "nowe krainy, potworki i niewiele więcej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Warcraft 4 - wydaje mi się, że raczej już nigdy nie ujżymy kontynuacji Warcraft. Dlaczego? A to dlatego, że tam gdzie kończy się Warcraft 3 zaczyna World of Warcraft (bodajże 10 lat różnicy). Wniosek z tego taki, że w W4 akcja musiałaby się w kilka lat po WoW. A co z graczami, którzy nie grali w WoW? Dziwnie by ten świat wyglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 14:32, gogowitczak napisał:

> Mam nadzieje, ze bedzie to Diablo 3. Dawno juz nie bylo ciekawego hack''slasha...

a Titan Quest?

Swoja droga napewno chodzi o starcrafta 2 ;)


Titan Quest IMO byl marna proba podrobienia Diablo i nie bylo w nim ani krzty tzw. "miodnosci".
Ja skrycie licze na Warcrafta IV choc to pewne ze dopoki bedzie trwal WoW kontynuacje tej serii sie nie pojawia. Moze Diabelek 3 wkoncu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 15:36, roos- napisał:

Kochani, badzmy realistami, jest tylko jedna jedyna gra, ktorej istnienie Blizz moglby oglosic
W KOREI :)


Też prawda :) Gdyby to nie był SC2, Koreańczycy prawdopodobnie wzięli by pracowników Blizza za zakładników :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Havoc666 to już Twoja opinia. Ja chętnie bym wcielił się w Marine w świecie StarCrafta czy też poprowadził sobie Goliatha, nie wspominając już o ataku na jakieś miasto za pomocą BattleCruise''a :) World of StarCraft to by było to... chociaż World of Diablo też! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze bedzie to gra w wuniwersum Starcrafta, ale nie jestem do konca pewien czy to bedzie RTS - Starcraft 2. Mozliwe, ze zrobia cos w stylu wspomnianego wczesniej "World of Starcraft" (chodz takiej nazwy napewno nie bedzie ;P). Tak czy inaczej, znajac dzisiejsza polityke Blizzarda, bedzie trzeba placic abonamenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote]Tymczasem nam pozostał jeszcze niespełna miesiąc na spekulacje. Starcraft 2? Diablo 3? A może nowy dodatek do World of Warcraft?[/quote]
Czy mi się zdaje czy apomnieliście o WarCraft IV? Ja jestem porzekonany , że ta gra wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować