Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obchody drugich urodzin Guild Wars

58 postów w tym temacie

pepsi

Twórcy Guild Wars przygotowali miłą niespodziankę dla wszystkich zarejestrowanych graczy - online'owe obchody drugich urodzin gry. Użytkowników czekają liczne konkursy oraz bonusy z okazji drugiej rocznicy premiery popularnej gry sieciowej.

Przeczytaj cały tekst "Obchody drugich urodzin Guild Wars " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem Factions akurat. Wybieraj które chcesz, wszystkie są świetne. Już nie mogę się doczekać, aż puszczę jakiś fajerwerk :).

I na przyszłość - fanboje WoWa, z tematu won! Nie chcemy tu was, my tu świętujemy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MisticGohan_MODED
Jeszcze słowo a ci boom na DNS''a zrobie.

Zapraszam wszystkich Ascalończyków, Canthańczyków i Ellonów na szampana do mnie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MisticGohan_MODED no to ja cos dodam wow to bardzo nedzna podrobka ultimy ,everquesta i innych slusznych mmo :-] . Zreszta gw w niczym wow''a nie przypomina :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 16:27, JaN-J napisał:

może sobie jakieś GW kupie, która kupić najlepiej?


Na początek chyba podstawka, ja tak niedawno zrobiłem i jestem bardzo zadowolony :)
Tylko jak chcesz się załapać na urodzinowe eventy to musisz się pospieszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MisticGohan_MODED proszę Cię - nie odzywaj się.. A to fajnie że GW ma 2 lata :P tyle że mi rok postaci stuknie dopiero w czerwcu :( o ja biedny :P Ale na 100% będę świętować xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NAjgorzej, że liczą się tylko najlepsi - a reszta jest uważana za chołotę - wiem bo starałem się dostac do najlepszego polsiego Ally i wyszło z tego całe nic. Rzuciłem to bo gó*no warte jest :/. Z resztą wszystko zależne od gustów - to jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL, a co niby Twoim zdaniem do dobrych gildii mają przyjmować newbich? Ile wart jest gracz, tyle warte są jego próby dostania się do pr0 gildii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeejj...ja dopiero teraz rozpoczynam swoją przygodę z GW...i właśnie dziś mi godzinę temu przywiózł kurier podstawkę...Rozpakowuje teraz, a tu co w pudełku - oczywiście Guild Wars, a tu niespodzianka : Homeworld 2 z Extra Klasyki Next ;) Oby więcej takich niespodzanek CDP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować