Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obchody drugich urodzin Guild Wars

58 postów w tym temacie

No, Ja niestety Urodzinek żadnych nie mam, w Grudniu będą. Ale swoją drogą ciekawy jestem Jakie to "Prezenty są" nei tylko dla Jubilatów.może Coś Fajnego? Pozyjemy Zobaczymy. P.S WoW to troche zrąbana gra, Grałem Jeden Dzień. to mi wystarczyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dopiero co stawiałem pierwsze kroki w Guild Wars :P Dopiero co była beta GW: Prophecies :-) Ehhh.. :D:D:D

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe spoko narazie gram w lord of the rings online ale moze znajde troche czasu :P zeby wbic na gw w sumie to juz z 2 miechy w gw nie gralem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki event pewnie bedzie wypasiony a ja ciesze sie od niedawna dwoma dodatkami do mojego GW zakupionych w promocyjnej cenie :P GW rzadzi i nie zmieni nawet tego WoW (jezeli o mnie chodzi), a juz czekam na czesc druga ktora moim zdaniem moze pobic WoWa.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 16:28, MisticGohan_MODED napisał:

nędzna podróbka World of Warcraft ;p


Nedzna proba napisanie inteligentnego posta ;] Jaki user taki post... A post jaki jest wszyscy widza :d


Najlepszego Guild Wars!
Zdrowko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 21:02, BlackStark napisał:

> nędzna podróbka World of Warcraft ;p

Nedzna proba napisanie inteligentnego posta ;] Jaki user taki post... A post jaki jest wszyscy
widza :d


Najlepszego Guild Wars!
Zdrowko!


A polskie znaki to znasz dziecko ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ruszam na event za chwilę, wszystkiego najlepszego GW i oby tak dalej było jak jest! A nawet niech się poprawia, czekamy na ostatni dodatek i na GW2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 21:28, Wieśniakoo napisał:

3 lata, 3 lata - niech żyje, żyje nam! Bo potem premiera Guild Wars 2! ;-)

lol chyba zeby zyla jak najwiecej... a podrugie za rok nie bedzie jeszcze GW:2 tylko beda publiczne beta-testy... premiera ma byc w 2009-10 ale ja cos czuje ze jak im sie GWEN uda to troche przesuna premiere aby zrobic jeszcze jeden dodatek... moim zdaniem dobrze ze zrobia dodatek tanszy z ciekawsza (z zapowiedzi) fabula i bez nowych profesji... a wracajac do eventu...
to jak narazie slaby jest :/ zadnych dekoracji i nic... tylko tam pare pierdulek :P bez zadnego rozmachu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować