Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duke Nukem Forever - to już 10 lat czekania

125 postów w tym temacie

Ale wyobraźcie sobie, że po tylu latach większość zapomina o takiej grze, a tu nagle na jakiejś wielkiej imprezie jeden z szefów takiego przedsięwzięcia ogłasza, iż gra ma się ukazać za 2 miesiące, albo za miesiąc. Potem ta gra wychodzi i świat wariuje na jej punkcie, gdy ż okazuje się, że jest to najlepsza gra w swoim gatunku, jaka do tej pory ujrzała światło dzienne. Przytoczę tutaj przykład jednej gry: Test Drive Unlimited. Przecież ta gra, to najlepsza samochodówka, jaka ujrzała światło dzienne w całej historii wszelkich gier tego typu. A Test Drive 6 wyszedł tak dawno temu, że nie pamiętam kiedy. Potem był jakiś inny Test Drive, którego nazwy już nie pamiętam, ale świat bardzo szybko o nim zapomniał, a z resztą, nawet nie jestem pewien czy wyszedł, ale nie, musiał wyjść, bo widziałem reckę w którymś CD-Action. Potem długo, długo nic nie było, a tu nagle taka bomba jak TDU wychodzi i okazuje się, że wszystkie NFSy mogą się przy niej schować. I teraz EA będzie musiało naprawdę się namęczyć przy tworzeniu kolejnego NFSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Take Two needs to STFU imo" ("Moim skromnym zdaniem, Take Two powinno być bardziej powściągliwe w swoich ocenach")

HAHAHHAHAHAHAHA :D Dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee no już 10 lat? kurde zresztą kto by tam liczył... ale ja myślę że oni zrobili już grę tylko czekają aż zrobią sprzęt wypaśny żeby działała bo gra ma niesamowity silnik i inne bajery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może już został wydany tylko my o tym nie wiemy? A tak na poważnie ciekawe ile by miał nabywców gdyby został teraz wydany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem powinni robić tą grę jeszcze jakieś 10 lat i w końcu nigdy oficjalnie nie ogłosić wstrzymania prac nad nią. Gra stałaby się legendą równą Smokowi Wawelskiemu :pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe w sumie 10 lat i jak jeszcze dołożą 10 to Duke''a powinni już siwego zrobić i DN:F będzie o tym jak poczciwy Duke idzie na emeryturę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla kogo 10 lat. Ja po jakichś 6-7 latach przestałem czekać. Już mnie ten tytuł nie interesuje. Cokolwiek bowiem powstanie (tjaa.. jasne) i tak nie sprosta oczekiwaniom graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować