Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Ponieważ do tej pory nikt nie założył o tej grze tematu, postanowiłem że sam to zrobię :)

O grze wiadomo na razie tyle że czas i akcji to współczesne czasy, a teatrem zadań będzie Europa oraz Bliski Wschód.
Na razie jest pewne że wyjdzie na PLAYSTATION 3 oraz Xbox360. Nie wiadomo co z PC.
Jest też pierwszy trailer:
http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=4735

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby, OBY twórcy nie zapomnieli o blaszakach!! Rozpacz z braku trójeczki trochę złagodziły recenzje (dość średnie) ale jak Czwórka zostanie exclusivem konsoli nie zdzierrrrrrrrżę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 15:12, oOreVenOo napisał:

Oj muszę przyznać że zapowiada się naprawdę rewelacyjnie.:-)

Prawda? :) A ludzie narzekali że przejście z II wojny światowej do współczesnych czasów może grze zaszkodzić.
Czy mi się wydaje, czy w trailerze ktoś nawija po rosyjsku? Czyżby walka z komunistami? (oprócz wrednych terrorystów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik super. Ale czy będzie trzymał poziom poprzednich części? Mam nadzieję, że tak. Myślę, że CoD 4 będzie na PC jak to obiecywali twórcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik wygląda po prostu rewelacyjnie (jest u mnei na gramsajcie w bardzo dobrej jakosci :) ), sama gra zapowiada sie na widowiskowego fpsa - mam nadzieje, ze bez elementow taktycznych, bo od tego mamy Ghost Recon. Licze, ze grywalnosc COD 4 bedzie dorownywala tej z pierwszej czesci. :) BTW. kiedy premiera? ja juz to chce!
ps Ciekawe, czy bedzie pod DirectX10...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik faktycznie całkiem dobry(chcoiaż na początku nie mogłem uwierzyć że to COD ;]), ale ogólnie mam mieszane uczucia...Nie wiem czy zmiana realiów to dobry pomysł, wydaję mi się że twórcy chcieli zrboic współczesnego FPSa, ale nie chcieli ryzykować, czy sie sprzeda czy nie, więc dodali do gry znaną i lubianą markę. Ale mimo wszystko czekam z niecierpliwością, choćby z ciekawości zobaczyć czy plan Infinity Ward wypalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja odnoszę wrażenie, ze w tej grz epojawi się jakaś PRAWDZIWA fabuła... dlaczego? Ano chodiz mi o tych gostkó, co dawali sobie broń i gadali... ciekawe, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom filmik nawet nawet... co do zmiany realiów to też prawda - ile można - ale nie wiem czy znowu przeniesienie tak bardziej "dzisiaj" to dobry pomysł... CoD miał to coś - jak dlamnie wygrywał z MoH i innymi BiA ;) dlatego myśle że przejście w "przyszłość" to nie taki kul pomysł - ale się jeszcze zobaczy... i także mam nadzieję że wyjdzie na PC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się nawet cieszę, że to juz nie będzie WW II (no, może poza faktem, ze nie uświadczymy Thompsonów :() - to już jest oklepane, bo takich części MoHa jest mnóstwo, a do tego jeszcze CoD...
Co do fabuł to mam nadzieję, że będzie zawiłą i wciągająca^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, twórcy Call Of Duty chyba zapominają o swoich najwierniejszych fanach - PeCetowcach. Czemu kolejne części ukazują się tylko na konsole? Bardzo dziwna (jak dla mnie) sprawa, bo to dzięki nam CoD stało się sławnym wojennym FPSem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się bardzo ciekawie i będzie tylko na PC według tego co mówiono wcześniej że parzyste części CoD będę na blaszaki a nieparzyste na konsole, raczej kupię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 16:35, Vuko Drakkainen napisał:

super! a mam pytanie czy wszyszło juz CoD 3 na PC?


z tego co mi wiadomo to nie... nie wiem czy w ogóle wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde :/ najgorsze jest to,ze nie ciągnie mnie w te nasze realia w grach:P Ja mam chętke zagrać sobie w I wojnę światową:P ciekawe,czemu nie zrobią o I wojnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer naprawde dobry, mam nadzieje że gra będzie jeszcze lepsza. Wydaje mi się równierz, ze w grze znów będzie podział na 2 lub 3 kampanie i w każdej będziemy sterować inna postacią. Najprawdopodbniej będzie kampania Amerykańska i Radziecka. Wnioskuje to z trailera gdzie pokazano walki w Afryce(Somalia chyba), Iraku gdzie widać Amerykanów. Co do radzieckiej to może być Czeczenia i Afganistan. Ale to są tylko moje omysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować