Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Ja mam odpowiedz na wasze pytania wiecie dlaczego nie ma na PC COD3 bo ta czesc robila firma odpowiedzialna za call of duty 2 big red one czyli wersje konsolowa cod 2 a wiec dlatego byla robiona na ps2 xbox xbox 360 ps3 mysle ze firma ta odpowiedzialna za wersje pc bedzie tera robic :D :D

20070428171044

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle się prezentuje, wiadomo - odejście od II wojny światowej to dziwny krok, seria zawsze było kojarzona właśnie z nią... cóż, ale dobrze że saga się rozwija, że twórcy próbują coś zmienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie tam nie cieszy że akcja gry zostanie przeniesiona w współczesne czasy. uwielbiam II wojnę światową i szkoda że w CoD4 jej nie będzie :( miałem nadzieję że w końcu gra dojdzie prawie do doskonałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Filmik. Robi wrażenie oby gra zrobiła takie. Gra będzie Hitem jak nic, po filmiku widać, że gra będzie miała klimat i grywalność. Bardzo dobrze, że zrezygnowano z II wojny światowej ile razy można jeść kotleta w tej samej panierce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż całe call of duty :)

Ale gra nie dal mnie , zagram z chęcia w demo , ale jej nie kupię . Powód ? Nie interesuje mnie tematyka współczesna w fpps - ach .

Ale trezba przyznać grfaika jest swietna i myśle ze pomimo zmiany ,,szat " gra zachowa swój klimat

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz narzekać na razie jeszcze można, zrobić taki filmik to każdy głupi potrafi, ale zrobić taką grę jak na filmiku to już nie taka prosta sprawa, więc z tym trzeba poczekać. Wg mnie to całkiem dobre rozwiązanie zerwanie z realiami II Wojny Światowej, ile razy można wałkować ten sam temat ? Jeżeli gry nie spitolą to może być hit na miarę pierwszego CoD''a czego sobie i wam z całego serca życzę. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 15:15, Darkstar181 napisał:

Czy mi się wydaje, czy w trailerze ktoś nawija po rosyjsku? Czyżby walka z komunistami? (oprócz wrednych > terrorystów)

Ruscy będą wspierać "po cichu" wszystkich, którzy będą przeciwko. Norma. Screenshot''y z trailera.

20070428224712

20070428224718

20070428224724

20070428224729

20070428224736

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 22:40, SSebaSS napisał:

Jeszcze w jedynke nie grałem, a tu już czwórka wychodzi.Czas nadrobić zaległości. :PP


a msz co nadrabiać bo gra jest wspaniała. Tylko szkoda trochę, że 4 odejdzie od realiów II wojny światowej przecież z tego właśnie znamy call of duty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tą stronę co podałem usunęli (pewno obawiali się ataku konsolowych fanów :), ale ta stronę naprawdę była), był na niej dodatkowo poprawny adres strony, którą podają na końcu trailera. http://www.charlieoscardelta.com/blog.php
Na tej stronie można obejrzeć trailer w HD i Dolby Sorround 5.1, to chyba jest nieoficjalna strona 4 części gry.
Activision już kiedyś mówiło, że popełnili błąd przy trzeciej części omijając komputerowych fanów i już drugi raz tego samego błędu nie popełnią. Mam nadzieję, że dotrzymają słowa i wydadzą także 5 część (produkuje ją znowu Treyarch, czyli Call of Duty 3 i inne na konsole) na nasze blaszaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję że jednak CoD 4 pojawi się na konsole. Chociaż sznasa jest mała bo studio odpowiedzalne za ver. Konsolowe już robi CoD 5 :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem trailer i... Strasznie się na nim zawiodłem.

Grafika śliczna. Wybuchy, krzyki żołnierzy... Ale już na oko widać, że jest to podrasowany Call of Duty 3. No popatrzcie na to jak żołnierze się ruszają, jak strzelają... Znów będziemy toczyć walki na niezbyt dużych mapach, szybkość i celność będą najważniejszymi atutami żołnierza.

A szkoda. Myślałem, że serię czeka prawdziwa rewolucja (vide. Medal of Honor: Airbone z otwartymi przestrzeniami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować