Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2007 o 21:47, ProHacker napisał:

To będzie lipa. Lepiej poczekajmy na Hellgate: London to będzie hicior.


A co ma wspólnego CoD 4 z Hellgate: London, że je porównujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>a w końcu CoD 3 będzie na kompy czy nie????
Nie będzie , studio odpowiedzialne za CoD3 robi już 5 cześć która pewnie też ominie Pecety :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 22:01, kalin 123 napisał:

Jeśli mam być szczery to wolałbym II wojnę światową, a w końcu CoD 3 będzie na kompy czy nie????

3 nie wyjdzie na PC,robi inna firma. Podobno tylko co druga cześć CoD wyjdzie na PC. Przykład: Dopiero 6 będzie na PC . Ciekawe czy w następnych częściach akcja będzie w przyszłości. A tu nagle autorzy urządzają niespodziankę i akcja osadzona w 1 WŚ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 22:14, Pablo Querte napisał:

3 nie wyjdzie na PC,robi inna firma. Podobno tylko co druga cześć CoD wyjdzie na PC. Przykład:
Dopiero 6 będzie na PC . Ciekawe czy w następnych częściach akcja będzie w przyszłości. A tu
nagle autorzy urządzają niespodziankę i akcja osadzona w 1 WŚ :P


Wiesz I wś to może nie no ale z powrotem do II to mogliby wrócić. Oglądałem przed chwilą trailer, i jeśli grafika będzie taka jak na filmiku nawet troche słabsza, to nie wyobrażam sobie wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 22:26, kalin 123 napisał:

> 3 nie wyjdzie na PC,robi inna firma. Podobno tylko co druga cześć CoD wyjdzie na PC. Przykład:

> Dopiero 6 będzie na PC . Ciekawe czy w następnych częściach akcja będzie w przyszłości.
A tu
> nagle autorzy urządzają niespodziankę i akcja osadzona w 1 WŚ :P

Wiesz I wś to może nie no ale z powrotem do II to mogliby wrócić. Oglądałem przed chwilą trailer,
i jeśli grafika będzie taka jak na filmiku nawet troche słabsza, to nie wyobrażam sobie wymagań.

Właśnie teraz najgorsze z wymaganiami :/ Na pewno będą kosmiczne. Może dopiero co kosmici takie kompy mają :P Pewnie minimum 2GB Ram Jakiś GeForce8800 ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 22:31, Pablo Querte napisał:

> i jeśli grafika będzie taka jak na filmiku nawet troche słabsza, to nie wyobrażam sobie
wymagań.
Właśnie teraz najgorsze z wymaganiami :/ Na pewno będą kosmiczne. Może dopiero co kosmici takie
kompy mają :P Pewnie minimum 2GB Ram Jakiś GeForce8800 ;(


Chyba że na filmiku grafika jest z PS3 albo XBoxa 360, a na kompa będzie gorsza bo tu by nawet karta za ponad 1000 zł nie wyrabiała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 23:15, kalin 123 napisał:

Chyba że na filmiku grafika jest z PS3 albo XBoxa 360, a na kompa będzie gorsza bo tu by nawet
karta za ponad 1000 zł nie wyrabiała :P

Pozwól, że poprawię twą wypowiedź.
"Chyba, że na filmiku grafika jest z PS3, albo XBox''a 360, a na kompa będzie lepsza, bo te nowiutkie konsolki są słabiutkie."
Takie zdanie jest poprawne. :D
O wymagania się nie boję. W marcu kupuję sobie kompa za 3 tys. (dokładniej tylko jednostkę centralną, bo mój monitor, klawa i myszka w zupełności mnie zadowalają) i jestem pewien, że mi pójdzie na średnich- wysokich detalach (będzie to gdzieś Core 2 Duo, 2 GB Ram i Geforce 8800 GTS 320 MB).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, teraz nie mam się czym cieszyć: 1,8 Ghz, Radeon 9200 SE- okrojony :( , 1 GB Ram, Gothic 3 bez względu na to czy ustawię maxymalne ustawienia, czy minimalne, czy dam Tweak''i to i tak chodzi z prędkością 6 FPS (jakim cudem przeszedłem tą grę trzy razy, to ja nie wiem).
Co do gry- pojawienie się pojazdów na pewno umili czas zabawy, tak samo jak wyważania drzwi (na trailerze było, więc może w grze będzie). Mam nadzieję, że w końcu będzie można odrzucać granaty, bo czasami wkurza mnie to, że trzeba liczyć wyłącznie na towarzyszów broni.

12 czerwca w CD-Action ma być duża zapowiedź CoD 4. Będzie co czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się w CoD4:MW to, że zmieniają tak nagle klimat gry. Mogliby po drodze dać COD Vietnam, Pustynna Burza, a nie skaczą odrazu do terażniejszości. Omijają ponad 60 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, pierwsze dwa CoD przeszedłem, ale do czwórki chyba nie podejdę. Jakoś nie kręci mnie walka w współczesności, chociaż może jeszcze się przekonam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Pustynna Burza, a nie skaczą odrazu do terażniejszości. Omijają ponad 60 lat.
A Pustynna burza to niby tak dawno była? Bo o ile wiem to 16 lat temu, więc to już były niejako czasy współczesne:)

Poza tym plotki głoszą że być może część gry będzie osadzona właśnie podczas tej operacji( wątpię, Amerykanie podczas niej nic nie robili, co najwyżej było parę bitw pancernych,nic więcej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co myśleć o tej części. Z jednej strony poprzednie bardzo mnie wciągnęły, ale czy przeniesienie akcji do teraźniejszości wyjdzie serii na dobre? Taki pewien to ja bym nie był. Jakoś wolę brać udział w bitwach, które odbyły się naprawdę. No i mnie też nie kręci tak współczesność jak i przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 14:07, Darkstar181 napisał:

Poza tym plotki głoszą że być może część gry będzie osadzona właśnie podczas tej operacji(
wątpię, Amerykanie podczas niej nic nie robili, co najwyżej było parę bitw pancernych,nic więcej)


W sumie nieżle w Desert Storma grałem i byłem zadowolony. Niby nic nie zrobili, ale mogliby zarobić o niej CoD. Za duży skok, wada moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądając trailer , myśle sobie fajna grafika , ale jest jedno "ale" . Seria CoD powoli zmierza w innym kierunku .
Akcja już nie będzie sie toczyła w czasie II wojny swiatowej tyko w czasach nowoczesnych. A szkoda .
Ale i tak robi wrażenie z chęcią bym pograł jeśli w ogóle wyjdzie na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zmianki o Call of Duty 1, mówiły, że CoD będzie serią gier o wojnach. Na pierwszy ogień poszła II Wojna Światowa, potem Vietnam i dalsze części miały toczyć się w współczesnych realiach. Dlatego nie wiem czym jest się tu dziwić, że CoD 4 będzie w współczesnych realiach ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zamiast walić się z ruskimi to mogli dać Wietnam choć będzie się tęsknić za starymi dobrymi czasami walki II wś. ale zanim już mieli by dać te czasy nowoczesne to mogli jeszcze zrobić więcej o partyzantach czy walkach we Włoszech, a jak słyszałem (o ile to prawda) to CoD miał być dodatkiem do Medala a jak się rozrósł ale jeśli tak dalej będzie z CoD-em to przeżuce się w 100% na Medala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba źle słyszałeś... ludzie odpowiedzialni za MoH... że tak powiem, wyszli z firmy i postanowili zrobić własną. CoD od samego początku miałbyć samodzielnym produktem, który nie ma nic wspólnego z MoH...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować