Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2007 o 14:12, Major W napisał:

Już zamiast walić się z ruskimi to mogli dać Wietnam choć będzie się tęsknić za starymi dobrymi
czasami walki II wś. ale zanim już mieli by dać te czasy nowoczesne to mogli jeszcze zrobić
więcej o partyzantach czy walkach we Włoszech, a jak słyszałem (o ile to prawda) to CoD miał
być dodatkiem do Medala a jak się rozrósł ale jeśli tak dalej będzie z CoD-em to przeżuce się
w 100% na Medala



Na tym twoim przerzuceniu się na Medala więcej stracisz niż zyskasz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co by ktoś nie powiedział o Call of Duty, ja i tak wolę Medal of Honor. Jedna z pierwszych gier jakie miałem, klasyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś wam powiem jak CALL OF DUTY 5 nie będie na pc to będzie wina samych graczy i nic więcej zabił bym takiego kogoś kto kupuje piraty przez takich ludzie nie ma kolejnych części gier bo gra się nie sprzedaje a po co wydawca ma traci wyda na konsole i zarobi 2 razy więcej a żeby nie kupowali piratów to i call of duty 3 była by na pc ale że połowa osób kupiła call of duty 2 pirata a na konsole się lepiej sprzedał a przecież konsol jest mniej niż pc do wszystkici forumowiczów jeśli chcecie call of duty 5 kupcie call of duty 4 orginal 100 zł to nie tak dużo i jeszcze denerwuje mnie że "LEM" wydaje tę gre po angielsku "LEM" coraz bardziej z chodzi na psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 09:13, cd-wiedzimin napisał:

coś wam powiem jak CALL OF DUTY 5 nie będie na pc to będzie wina samych graczy i nic więcej
zabił bym takiego kogoś kto kupuje piraty przez takich ludzie nie ma kolejnych części gier
bo gra się nie sprzedaje a po co wydawca ma traci wyda na konsole i zarobi 2 razy więcej a
żeby nie kupowali piratów to i call of duty 3 była by na pc ale że połowa osób kupiła call
of duty 2 pirata a na konsole się lepiej sprzedał a przecież konsol jest mniej niż pc do wszystkici
forumowiczów jeśli chcecie call of duty 5 kupcie call of duty 4 orginal 100 zł to nie tak dużo
i jeszcze denerwuje mnie że "LEM" wydaje tę gre po angielsku "LEM" coraz bardziej z chodzi
na psy


Tylko, że CoD3 robiła inna firma niż ta co robiła CoD 1 i 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 10:59, Ecko09 napisał:

> coś wam powiem jak CALL OF DUTY 5 nie będie na pc to będzie wina samych graczy i nic więcej

> zabił bym takiego kogoś kto kupuje piraty przez takich ludzie nie ma kolejnych części
gier
> bo gra się nie sprzedaje a po co wydawca ma traci wyda na konsole i zarobi 2 razy więcej
a
> żeby nie kupowali piratów to i call of duty 3 była by na pc ale że połowa osób kupiła
call
> of duty 2 pirata a na konsole się lepiej sprzedał a przecież konsol jest mniej niż pc
do wszystkici
> forumowiczów jeśli chcecie call of duty 5 kupcie call of duty 4 orginal 100 zł to nie
tak dużo
> i jeszcze denerwuje mnie że "LEM" wydaje tę gre po angielsku "LEM" coraz bardziej z chodzi

> na psy

Tylko, że CoD3 robiła inna firma niż ta co robiła CoD 1 i 2.


ale co z tego że robiła inna firma jak kierowała sie wynikami sprzedaży call of duty 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem forum Infinity Ward (ci co robią CoD na PC) i przeczytałem, że Call of Duty 3 był przygotowywany na PC-ty. Wyszedł tylko problem z silnikiem, którego ni jak nie mogli przenieść, musieliby całego przepisywać od nowa, więc projekt porzucili. Jeśli tak było naprawdę i nie jest to głupia wymówka, to jest szansa na Call of Duty 5 na PC!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 13:41, cd-wiedzimin napisał:

naj lepiej powini daci 3 kampanie BRYTYJSKĄ SAS, AMERYKAŃSKĄ MARINS, I POLSKĄ CZYLI GROM ,TO
BY BYŁA SUPER GRA


Lecz to trochę przypominało by grę typu SWAT z oddziałami specjalnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o jakim wy Cod 5 piszecie ?
przecierz to temat do cod 4 !

nic nie wiadomo nawet czy powstaje/bedize cod 5 ! a ci tu sobie spokojnie pisza jkaby był od dawan , lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam jestem zadowolony,że CoD nie będzie już w realiach II WŚ. Ileż można? Tylko czy nie lepiej już całkowicie odciąć kupony CoD i zrobić nowy tytuł...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 13:46, cd-wiedzimin napisał:

nie pokonają medal of honor jest za silny

...bo ty tak mówisz? Dowody podaj, dowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 13:46, cd-wiedzimin napisał:

nie pokonają medal of honor jest za silny

Czemu Honor jest za silny??Bo co wydał więcej części?? to nieważne ale ja jeszcze się zastanowię bo chcę zobaczyć Medal of Honor: Airbone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 13:46, cd-wiedzimin napisał:

nie pokonają medal of honor jest za silny


CoD już pokonało Medala :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z FAQ na oficjalnej stronie gry można dowiedzieć się paru interesujących rzeczy...
Najważniejszą jest chyba fakt, że będziemy mieć możliwość grania na pokładzie... A-130.

Jeśli ktoś nie wie co to jest A-130... niech sobie wpisze na YouTube aby zobaczyć filmik.
Tym którym nie chce się oglądać, wytłumaczę w skrócie: A-130 to wielozadaniowy bombowiec, wielkie bydle które może zrzucić całe tony bomb. A my będziemy mogli nim ponoć sterować w grze...robi wrażenie, przynajmniej na mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować