Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2007 o 13:46, cd-wiedzimin napisał:

nie pokonają medal of honor jest za silny


Medal został pokonany już przez pierwsze CoD... Grałem zarówno w Medala jak i CoD i dla mnie CoD jest bez porównania lepszy. 2 część CoD zostawiła Wojnę na Pacyfiku daleeekooo w tyle i raczej nie zanosi się na zmianę (chociaż jeśli chodzi o drugowojenne strzelanki to Activision przenosząc akcję w czasy teraźniejsze oddaje pole do manewrów dla Medala i Brothers in Arms).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że medal of honor airborne przechyli szale na serie medala. Nie żebym nie lubił call of duty ale po prostu uwielbiam fps a do tego wojene :P. A tak do screnów MIODZIO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 19:01, Vormulac napisał:

Jak to mówią "Trzeba być na top''ie". II Wojna Światowa już się znudziła większości producentów...


jednak II wojna pasował do CoD-a jak bym chciał żeby była wojna w wietnamie czy ta teraźniejszość to grał bym sobie w inną gr z danej seri

P.S według mnie cod powinien być nadal II wojną światową chociażby wynagrodzeniem za coda 3 który wyszedł na konsole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 20:11, Major W napisał:

jednak II wojna pasował do CoD-a jak bym chciał żeby była wojna w wietnamie czy ta teraźniejszość to grał bym sobie w inną gr z danej seri

Problem jest taki - Czy nie za dużo gier w tym temacie dajemy? Może coś nowego? A jak nie, to przynajmniej coś nowego (w odniesieniu do ''starej kampanii'').

Dnia 17.06.2007 o 20:11, Major W napisał:

P.S według mnie cod powinien być nadal II wojną światową chociażby wynagrodzeniem za coda 3 który wyszedł na konsole

Chyba każda seria została zniszczona przez swoich ''twórców''. Historia pokazuje swoje a twórcy dają swoje. Jak dwie części były dobre to trzecia jest skopana bo zmieniają się standardy (najbardziej te ogólne - grafika itp.). Nieraz to zajmuje, jak wspomniałem dwie gry nieraz trzy, cztery. Czas czyni swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem że w sumie podoba mi sie decyzja twórców CoD-a że w najnowszej wersji postanowili zmienić realia czasowe że jak powiem. Oczywiscie II wojna pasuje do CoD-a jak najbardziej ale te nasze czasy myśle że napewno są lepszym pomysłem niż wojna w wietnamie( a jeśli tak ją chcesz to se kup Battlefielda ;P). Troche mnie to zdenrwowało że CoD 3 wyszedł tylko na konsole no a to dziwne bo zawsze był na PC-cie. Po przeczytaniu zapowiedzi w CD-A CoD-a 4 już sie nie moge na niego doczekać!.
Vormulac- kurcze świetne są te screeny no mamusko co za klimacik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie wiem czym jest się zachwycać tądecyzją o CoD 4... przecierz pierwsze informacje o CoD 1 mówiły już, że pierwsza część tylko będzie o drugiej wojnie, kolejne części miały być w innych realiach, pracownicy Infinity Ward mówili, że prawdopodobnie kolejna część będzie działa się w Vietnamie, a jeżeli ona się spodoba to bardzo możliwe, że "trójka" będzie dziać się w Iraku. Tak więc dziwie się waszemu zdziweniu/podnieceniu CoD4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, giera zanosi się przednia, ale czy mój komp wogóle wymagania spełni, bo o to się boję najbardziej. Zresztą, witaj (powoli) DX10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

choć i tak pewnie zostanę przy swoim zdaniu że COD powinien być serią gier wojennych bo np. taki Blitzkrieg jest serią (jak na razie) gier wojennych a nie był bym zadowolony jak by się okazało że wychodzi nowa część z np. wojną w Iraku, ofszem może było by to fajne jak ci sami producęci gry zrobili by taką grę ale ale inaczej się nazywając bo Blitzkrieg nadal powinien być grą wojenną.

P.S trochę się rozpisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z grami co dopiero wyjdą będzie tak, zę mało komu z przeciętnych użytkowników pójdą (ale ja i tak szykuję się na Assasin''s Creed) COD4 będzie rządzi na rynku gier wojennych ale trochę dziwnie się czuję bo świetnie mi się ghrało w 1 i 2 a tu nagle zmiana czasu z 2 wojny światowej na czasy teraźniejsze (oby nie było tak jak z Battlefieldem bo tam wyszło to raczej tak sobie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 17:44, przemcio256 napisał:

(oby nie było tak jak z Battlefieldem bo tam wyszło to raczej tak sobie

Co?! Jakbyś zauważył to Battlefield 2 jest przez wielu uważaną za najlepszą grę tej serii, więc nie wiem czy nie wyszło na dobre. Co więcej, jest najlepiej oceniana ze wszystkich istniejących Battlefield''ów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>oby nie było tak jak z Battlefieldem bo tam wyszło to raczej tak sobie
Akurat BF2 jest uważany za najlepszą część całej serii więc raczej przeniesienie go z IIwś do współczesnych czasów było strzałem w dziesiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony cieszę się, że to nowe CoD itd., ale troszkę żal mi realiów drugowojennych ;/
Wprawdzie będziemy mieli jeszcze MoH Airborne, ale jakoś tak dziwnie. Z drugiej strony to zrozumiałem - autorzy mają już całkowicie świeżą grę, z Drugiej Wojny Światowej wyczerpali już chyba każdy pomysł więc każda kolejna gra byłaby już tak naprawdę zbiorem kolejnych misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 16:10, Outlander-pro napisał:

Czytałem sobie zapowiedź w CDA i ta gra może być niezła, choć wolałbym drugą wojnę światoą,
anie teraźneijszy konflikt.


Tak jak napisałem. Autorzy wyczerpali już chyba każdy pomysł związany z WWII. Chyba, że zainteresowaliby się np. dokonaniami polskich żołnierzy, lub zrobili z nasz szeregowca Wermachtu.*

* i tu ciekawostka: Taka gra była już w planach. Tytuł roboczył brzmiał: Call Of Duty Fur Vatherland. Ale z wiadomych przyczyn ( zgadnijcie kogo byśmy zabijali ) pomysł odstawiono na półkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować