Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Ja tak samo również zamówiłem na Wirtusie i też zostałem poinformowany, że wysłali pakę z grą dzisiaj o podobnej godzinie. Ale pocztą standard dlaczego bo ostatnio na trzy paczki priorytetem czekałem tydzień więc na jedno wyjdzie a te 3 zł oszczędze:]
Wiec zapewne w CoD 4 zagram najwcześniej w sobotę albo w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem szczęśliwym posiadaczem egzemplarza gry. Właśnie przed chwilą się od niej oderwałem :D Gra jest niczym film. Zaczyna się spokojnie, żeby z czasem się rozkręcić. Podzielona jest na 3 akty. Mamy niejako dwa, równoległe wątki (raz gramy Amerykanami, raz Brytyjczykami). Na razie tyle, wracam do gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 18:08, dur napisał:

działa Wam Multi? Bo u mnie nie moze znalezc serwera glownego


Tak samo jest u mnie. Będę jeszcze próbował, ale możliwe, że trzeba będzie poczekać do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie :D
www.xfire.com
Widział już ktoś wynik CoD4 ?
Musi być hit, musi być hit :D
Jak tylko kupię sobie kija, zbieram na CoD4 :D
Pozdrawiam wszystkich fanów tej wspaniałej serii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 19:16, Alienz napisał:

> Gdzie zamawiales>.Pls o odp.

Kupiłem dzisiaj w Empiku.


W Empiku jeden dzień przed premierą w Polsce ? Bo Światowa była 5 listopada ? Nawet nie wiedziałem że sklepy tak robią wystawiają produkty dzień przed ich premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 21:13, Probos napisał:

Panowie :D
www.xfire.com
Widział już ktoś wynik CoD4 ?


Ja widział. =] Rzeczywiście znakomite statystyki, ale zobaczymy jak długo będą się utrzymywały, bo może być tak, że wszyscy, którzy kupili grę po prostu rzucili się na multi. Zresztą, mam nadzieję, że jutro ja też będę mógł tak zrobić. =]

A propos Empiku - byłem dzisiaj w ww. sklepie i nie było CoD4 niestety. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem CoD4 w wirtusie miałbym już jutro gdyby nie to, że nie mieli jeszcze jednej gry którą chciałem mieć wysłali mi email z pytaniem czy może być sam cod o 12.00 a ja im odpowiedziałem dopiero o 16.30. o 17.16 dostałem powiadomienie, że gra została wysłana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie, nie wierzę... Demko poszło mi na moim kompie! Bez żadnych zacięć czy ścin !! A mam tak słabego kompa ! Już zamawiam :P Czy tylko 1 misja jest w demku? Bo przez parę min przeszedłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 22:23, Doreczek napisał:

No nie, nie wierzę... Demko poszło mi na moim kompie! Bez żadnych zacięć czy ścin !! A mam
tak słabego kompa ! Już zamawiam :P Czy tylko 1 misja jest w demku? Bo przez parę min przeszedłem
:P


Lepiej jutro sobie kup w MM za 80 zl albo Empiku za 85. Nie będziesz musiał czekać na przesyłkę i odliczając jej koszt to powinno jeszcze wyjść taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 21:30, olki77 napisał:

W Empiku jeden dzień przed premierą w Polsce ? Bo Światowa była 5 listopada ? Nawet nie wiedziałem
że sklepy tak robią wystawiają produkty dzień przed ich premierą.


Jako, że dystrybutorem jest Lem, można się było spodziewać, że Empik dostanie szybciej niż inne sklepy. Chociaż nawet w ofercie Tesco gra była w sprzedaży już od dzisiaj :D A sklepy tak robią, co było widoczne w przypadku Wiedźmina, czy chociażby C&C 3. Sama gra, z misji na misję podoba mi się coraz bardziej. Jakże wielkie było moje zdziwienie, kiedy zostałem zagryziony przez psa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde przyzwyczajony jestem do 2 w ś ale wszyscy mowia, ze nowy cod jest super.A do tego martwilem sie czy mi gra bedzie chodzic na przyjemnej grafie, ale kiedy kolega powiedzial mi ze chodzi mu dosc wysoko na 3 GHz procku 6800 geforce i 1 gb ramu to u mnie(2.4 GHz 6600 geforce i 1 gb ramu) tez powinno nawet chodzic:P ale co tam wazne prepaid do wowa i przy okazji cod 4 zamowione:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować