Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2007 o 23:44, Sztywny-pl napisał:

A da się w ogóle tak? Nie wiedziałem, że jest możliwe stracenie cd-keya poprzez granie na takich
serwerach :P

Nie wiem czy akurat w CoD 4, ale np. w BF2 tak się da - mój qmpel padł ofiarą takiej właśnie kradzieży ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej przez zabawe z programami P2P i udostępnianiem własnego dysku, takie jaja mogą się dziać. Być może jeszcze ktoś posiadający piracką wersje wygenerował sobie Twój cdkey. Na server z tego co mi wiadomo wysyłana jest tylko część twego klucza, z której nie można odtworzyć całości ;)

W każdym razie dzwoń do dystrybutora, oni powiedzą Ci co masz w takim wypadku zrobić. Jak masz orginalną gre to miałeś po prostu pecha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2007 o 23:44, Sztywny-pl napisał:

próbie akceptacji zmiany ustawień grafiki gra wysypywała się do pulpitu; musiałem grać więc
na tych nędznych 800x600 i low detail...okropieństwo :P



Wylacz xf i wtedy zmieniaj ustawienia grafy:)Zadziala na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przetestowałem tą stroną i mi wyszło to co w załączniku
dysk nie jest problemem bo za tydzien bede mial nowy

czy te wyniki są wiarygodnie i zadziala mi cod 4?

prosze o odpowiedź

20071125100453

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 10:04, Noobio napisał:

prosze o odpowiedź

Spełniasz minimalne i powinno pójść bez problemów. Z tego co czytałem na forum, to gra chodziła i na słabszych kompach niż twój ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozpisując się...

Coś fenomenalnego! Niesamowita gra akcji!
Jestem świeżo po przejściu gry i nie mogę ukryć zachwycenia! Na pudełku jest napisany cytat: „Najbardziej fotorealistyczna gra wszechczasów” i z tym zgadzam się jak najbardziej. Wspaniała grafika i świetnie zrobione efekty wojny, sprawiają, że tą całą akcje czuje się jakbyśmy w niej uczestniczyli, do tego dochodzi jeszcze świetne audio! Nie zapomnę też samych misji i wciągającej fabuły. Jedyny minus, który jak na razie mi się nasuwa to, że gra jest za krótka… chciałbym jeszcze wykonać kilka misji ze swoim oddziałem, ale za to na osłodę twórcy gry dali nam niesamowitą, iście filmową (w sumie taka jest cała gra) końcówkę.

Emocje dla jednego gracza się skończyły, ale nie skończyła się dla mnie dalsza zabawa z grą, ponieważ teraz ruszam grać w multi… do zobaczenia na wojnie!

Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 12:46, Łeber napisał:

Zapewne :P O ile będzie Call Of Duty 5

A wątpisz w to ? CoD przynosi takie zyski, że wątpię by Activision zrezygnowało z tej produkcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 15:06, Carl92 napisał:

> call od duty 4 w 60% zerżnięta żywcem z battlefielda 2
A czemu tak uważasz podaj jakieś argumenty?
Zresztą wszystkie FPS''y są do siebie podobne pod względem multi.

np. klasy czy środowisko
ale fakt wszystkie Fps''y są podobne, lecz cod i bat są dość bardzo (zresztą czytałem gdzieś że cod4 ma być wzorowany na battlefieldzie gdyż 2 odniosła spory sukces)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 15:26, Major W napisał:

np. klasy czy środowisko
ale fakt wszystkie Fps''y są podobne, lecz cod i bat są dość bardzo (zresztą czytałem gdzieś
że cod4 ma być wzorowany na battlefieldzie gdyż 2 odniosła spory sukces)

Ja tam z tego powodu nie płaczę. W BF2 nie grałem, a multi w CoD baaardzo mi się podoba xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka też była nieparzysta, a na PC wyszła :P

Kolektor: O ile będzie CoD5 to pod inną nazwą, chyba już tej cyfry nie wstawią bo to na moje wygląda lamersko. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 12:47, Łeber napisał:

A żeby dobrze grać przez neta należy mieć około 60 FPS. :) Ale jak masz powyżej 130 to i tak
można sobie bez problemu pograć.


W momencie, gdy na ekranie jest dużo trawy, wiele obiektów i sporo żołnierzy ilość klatek spada mi do około 25. Jednak przez większość czasu mam ponad 40. Jak dotychczas nie miałem problemów z poziomem mojej gry ze względu na niewielką ilość klatek na sekundę...

Teraz napiszę jeszcze co nieco o multiplayerze. Przez pierwszy tydzień posiadania gry gra wieloosobowa niezbyt przypadła mi do gustu (a grałem bardzo dużo przez internet w CoD2). W ten weekend nastąpił jednak jakiś przełom i wciągnąłem się co niemiara :P. Przez dwa dni grałem 16 godzin (nie jestem z tego dumny, bo tak czy siak, gra to pewna strata czasu :/)... W chwili obecnej mam 35 poziom doświadczenia.

Używam broni AK74u, moje umiejętności to: 2 x Claymore (baardzo przydatne w Znajdź i Zniszcz), moc obalająca (zwiększone obrażenia od pocisków) oraz ostatni bastion (podobnie jak Claymore bardzo użyteczne w S&D).

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 17:20, Dincooo napisał:

/CIACH/


Ja grałem dużo po skończeniu kampanii i gra mi się przez neta bardzo podoba. 33 poziom i czekam na 37 i G36. A z umiejętności to zależy ale zawsze bandolier (dużo amunicji, naprawdę dużo) bo dla mnie 2 zapasowe magazynki to za mało no i większe obrażenia i większa penetracja. Działam M4 lub G3 ale częściej M4. Czasem też sobie pogram z tłumikiem i zakłóceniem UAV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 17:42, Kerigun napisał:

> /CIACH/

(..)


Masz może xfire? Proponuję, żeby wszyscy grający w multi podali swoje. Moje to: h3roo.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 18:03, Dincooo napisał:

> > /CIACH/
>
> (..)

Masz może xfire? Proponuję, żeby wszyscy grający w multi podali swoje. Moje to: h3roo.

pozdrawiam

Ja gram i mam Xfire zwie się carl92pl taki mam nick żeby mnie wyszukać:]
Więc zapraszam chętnie pogram na sieci :) Ale niech mój poziom was nie wystraszy ostatnio za dużo nie grałem mam 9 no prawie 10:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować