Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2007 o 06:39, Łeber napisał:

A no ba, i witam w gronie ludzi grających w CoD4 MP :D
Życzę miłej zabawy i szybkiego rozwoju postaci. I oczywiście "Skilla" xD

Skilla jakoś powoli zdobywam, mniej więcej znam już wszystkie mapy, choć łatwo nie jest. A juz mam 21 lvl :P Nieźle jak na dwa dni gry xD

Dnia 10.12.2007 o 06:39, Łeber napisał:


Ode mnie Ps: Pytałeś się na XF czy pamiętam, oto odp: Oczywiście, jak mógłbym zapomnieć :D

Hurra! Czyli u Ciebie z pamięcią wszystko w porządku xD żart oczywiście, musimy sięmzówić jakoś i zagrać razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie tam pykasz :D Żeś się rozkręcił widzę, oby tak dalej :P Ja mam już 46 ale mam 5 dni grania za sobą (wcale się nie chwale)

A z pamięcią to nie wiem czy dobrze, mam straszne pustki ostatnio, jak by jakiś wirus mi grasował po głowie i zjadał informacje...

A zagrać pewnie, że zagramy, tylko się boje twojego skilla, bo pewnie jak się nakręcisz to same heady i airstraiki będziesz po mapie zapylał :D


A tak w ogóle to odkryłem u siebie skilla do nadowania. Normalnie ze mnie to teraz taki bomberman :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 22:01, Łeber napisał:

No to ładnie tam pykasz :D Żeś się rozkręcił widzę, oby tak dalej :P Ja mam już 46 ale mam
5 dni grania za sobą (wcale się nie chwale)

Ładnie, ładnie, przyznam :D

Dnia 10.12.2007 o 22:01, Łeber napisał:


Dnia 10.12.2007 o 22:01, Łeber napisał:

A zagrać pewnie, że zagramy, tylko się boje twojego skilla, bo pewnie jak się nakręcisz to
same heady i airstraiki będziesz po mapie zapylał :D


Chwilowo o mojego skilla bać się nie musisz :D To raczej ja boję się że wyjdę na nooba przy Tobie xD A wszystko przez to że przez ostatnie dwa tygodnie grałem sobię w Enemy territory, a to dwie różne rzeczy. Ale powoli się rozkręcam, bo swojego czasu pykałem też trochę w CoD''a 2 a to bardzo podbne jest w zasadzie :P

Dnia 10.12.2007 o 22:01, Łeber napisał:

A tak w ogóle to odkryłem u siebie skilla do nadowania. Normalnie ze mnie to teraz taki bomberman
:P


Wybacz moje noobowskie pytanie, ale jak żyje nie słyszałem tego określnia wcześniej .. Nadowanie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak a propo punkbustera. W Cod4 przy włączaniu multika wyskakuje mi błąd, który twierdzi, że "wystąpił błąd w punk busterze przy włączaniu gry". Ponowna instalacja zarówno gry, jak i PB nic nie daje. W innych grach natomiast działa normalnie. Miał tak ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to dlaczego wy mówicie e granatniki są bronią dla noobów i tylko polacy tak mówią, bo inni nie, ja nie wiem jest granatnik to trza używać. Albo denerwójecie się że ktoś jest kamperem, każdy ma swój sposób gry ja np. jestem kamperem, ale nie zawsze. Więc ja nie wiem po co wy się tak czepiacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 08:55, mateuszbanach0 napisał:

Ludzie! Dlaczego ta gra jest taka krótka??????????!!!!!!!!


Jakkolwiek długa by nie był i tak za krótka by była. Gry które nam się bardzo podobają zawsze będą za krótkie. Też tak miałem z tą grą. Ale siądź se i popatrz na wybór misji. Dojdzie po chwili do ciebie że jednak odwaliłeś kawał dobrej roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, każdy gra tak jak umie, po to żeby mu to sprawiało frajdę. Oczywiśscie nie wolno cheatować i siedzieć w jednym miejsu przez całą mapkę. Ja gram często sniperem i zawsze się czaje, wiem że to niby denerwujące jest, ale to mój styl i tyle. Każdy ma prawo grać jak mu się podoba ot tyle.

PS. Zgadzam się, to dziwne, że tylko polacy wyzywają "granatnikowców" noobami, bo jakoś na zagranicznych serwach jest to po prstu normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 08:48, trutututu napisał:

Tak w ogóle to dlaczego wy mówicie e granatniki są bronią dla noobów i tylko polacy tak mówią,
bo inni nie, ja nie wiem jest granatnik to trza używać. Albo denerwójecie się że ktoś jest
kamperem, każdy ma swój sposób gry ja np. jestem kamperem, ale nie zawsze. Więc ja nie wiem
po co wy się tak czepiacie


bo to oni woleli by kampić z granatnikiem, a ty żebyś na nich biegł po prostej linii, co by noobki sobie fraga zdobyły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2007 o 11:01, Dark SMG napisał:

bo to oni woleli by kampić z granatnikiem, a ty żebyś na nich biegł po prostej linii, co by
noobki sobie fraga zdobyły :P

Czyli mam rozumieć, że moje (ulubione) leżenie w trawie i wyczekiwanie wroga (ja, jako snajper przeważnie gram) też jest "zue"?^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co trzeba zrobić zęby patch 1.3 był ściągnięty. Bo wziołem go do ściągnięcia pisało "zapisać" to wziołem a po zapisaniu (to chyba chodziło o ściągnięcie) otworzyłem i i instalowałem. I co teraz mam zrobić coś skopiować przenieść. (I żeby profil sie nie skasował)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 12:25, enio1235 napisał:

Ja sobie na gierka narazie składam
kurcze z reszta jak kazda nowosc (troche) kosztuje

No nie jest aż taka droga, nie przesadzaj. W takim Media Markcie napewno nie kosztuje więcej niż 90 zł, ja u siebie kupiłem za 80 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 09:16, Kerigun napisał:

> Ludzie! Dlaczego ta gra jest taka krótka??????????!!!!!!!!

Jakkolwiek długa by nie był i tak za krótka by była. Gry które nam się bardzo podobają zawsze
będą za krótkie. Też tak miałem z tą grą. Ale siądź se i popatrz na wybór misji. Dojdzie po
chwili do ciebie że jednak odwaliłeś kawał dobrej roboty :D

ale Calla 4 da się przejść w 6-7 godzin... to za mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować