Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

O kurcze ! Dziś pierwszy raz odpaliłem demko CoD4 (pozdr fifomaniak ). Ściągało się całe 3 godziny, jednak cały czas byłem pewien optymizmu :) Kiedy zrzuciło mnie od razu w sam środek walki, doznałem szoku :] Gra jest boska. Oprawa graficzna, odgłosy walki, realizm - pierwsza klasa. Gra jest doskonale zoptymalizowana. Miałem problem aby odpalić Crysisa na średnich detalach, a tutaj przy Max animacja trzyma się na równym, wysokim poziomie. Teraz już wiem że warto będzie zainwestować te 80 zł na wyśmienitą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 15:31, Dincooo napisał:

Co do trybu hardcore to ja za nim nie przepadam ;). Co prawda ilość zabitych znacząco wzrasta,
jednak umiejętności liczą się wtedy znacznie mniej niż przy softcore, co mi nie pasuje ^^.

Co? Jak to? Jakie umiejętności? Przecież sam pisałeś, że wpadasz w tłum, robisz zadymę, padasz martwy, ale fragi lecą? :>

Edit: A nie, przepraszam, to nie Ty pisałeś, tylko Łeber ;). Hej, Łeber, to jak to tam z tymi umiejętnościami jest? Bo w HC Twój system nie przejdzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile udało się wam zebrać tych nieprzyjacielskich danych podczas gry single? Mi 22 a wam? Chodzi mi o te laptopy.

I czy jak się zbierze np. większość(akurat w moim przypadku tak) to czy jest jakiś zysk na multi albo coś czy dają cokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 19:34, Meykan napisał:

Ile udało się wam zebrać tych nieprzyjacielskich danych podczas gry single? Mi 22 a wam? Chodzi
mi o te laptopy.

I czy jak się zbierze np. większość(akurat w moim przypadku tak) to czy jest jakiś zysk na
multi albo coś czy dają cokolwiek?


Odblokowują czity :D Fajne nawet. Wybierz sobie dowolną misję. Włącz ją. WEjdz do opcji i tam się uaktywni przycisk Cheaty. Tam se coś wybierasz i cieszysz się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wyszukiwaniem serwerów. Kiedy wybieram opcje dołącz do gry nie znajduje mi ani jednego serwera. Co robić? Odświeżanie nic nie daje i ponowne wyszukiwanie nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja przeszedłem jakiś czas temu CoDa 4, pograłem tydzień w multi i mi się znudziło. Single miażdzy, ale multi wysiada przy CoDzie 2. Jednak rozczarowanie, bo w sumie tylko dzień porządnej rozgrywki za blisko 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 20:12, VITOS napisał:

A ja przeszedłem jakiś czas temu CoDa 4, pograłem tydzień w multi i mi się znudziło. Single
miażdzy, ale multi wysiada przy CoDzie 2. Jednak rozczarowanie, bo w sumie tylko dzień porządnej
rozgrywki za blisko 100zł.

Hmm ... Widać gusta są różne. Większości moich znajomych, multi w CoD 4 bardzo się podoba (mi też). Grałem trochę w multi CoD 2, był niezły. Jednak wolałem ET. Za to multi COD 4 pochłąnął mnie bez reszty - podoba mi się bardziej niż stare, dobre ET !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może miałem pecha do serwerów i graczy, ale jakoś nie czułem tego czegoś co jest obecne zawsze, gdy gram w CS-a, CoDa 2 czy ET. Jakoś nie mogę wpasować się w te klimaty, wolę II Wojnę. Ale fakt, jestem w zdecydowanej mniejszości bo moi kumple wolą grać w 4 niż w 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 20:36, VITOS napisał:

Może miałem pecha do serwerów i graczy, ale jakoś nie czułem tego czegoś co jest obecne zawsze,
gdy gram w CS-a, CoDa 2 czy ET. Jakoś nie mogę wpasować się w te klimaty, wolę II Wojnę. Ale
fakt, jestem w zdecydowanej mniejszości bo moi kumple wolą grać w 4 niż w 2.

No właśnie. Mi już się trochę II Wojna przejadła, przydało mi się to odświeżenie jakim była zmiana czasu wydarzeń. Jakoś fajniej mi się gra z G36C niż z Thompsonem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 20:39, kolektor napisał:

No właśnie. Mi już się trochę II Wojna przejadła, przydało mi się to odświeżenie jakim była
zmiana czasu wydarzeń. Jakoś fajniej mi się gra z G36C niż z Thompsonem :D


Nie no, Thompsona nic nie przebija ^^ A mi się nie zdążyła przejeść bo gdy wybuchł boom na Battlefielda, a potem ET nie miałem jeszcze netu. A potem już CoD2, ale też długo po premierze, więc nie było aż tylu graczy.
Ale CoD4 rządzi w singlu i to się przynajmniej liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 20:43, VITOS napisał:

Nie no, Thompsona nic nie przebija ^^ A mi się nie zdążyła przejeść bo gdy wybuchł boom na
Battlefielda, a potem ET nie miałem jeszcze netu. A potem już CoD2, ale też długo po premierze,
więc nie było aż tylu graczy.
Ale CoD4 rządzi w singlu i to się przynajmniej liczy.

W Batllefielda nie grałem, a w ET grałem tak gdzieś z 2 lata po premierze. Ale za to długo grałem - coś koło 1,5 roku. Do tego jeszcze wszystkie Single Player-owe gry II Wojenne ... A co do Single, to rzeczywiście jest świetny w COD 4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was, przed graniem w CoD4, grał w Battlefielda 2142 ( lub innego ) ? Jestem ciekaw czy będzie mi się ciężko przerzucić ... ( chodzi o multi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie!? Człowieku szczerze Ci współczuje. Bo jak można było przejść Ardenes Offensives, Mortyra II, Mortyra III, Wliczego Szańca (wszystkie to wszystkie, bez wyjąktó).

Ja powiem jedno o mutliplayerze CoD 4. Według mnie gra się identycznie jak CoD 2, tylko że mamy nowe uzbrojenie + odblokowywanie dodaktów i zodybywanie leveli. Do tego inne mapki. Szczerze najbardziej chyba podobał mi się mutli w CoD 1, ale ostatnio mi się ostro przejadł, tak jak z CoD 2, więc zostaje CoD 4 (szkoda, że miejsca na dysku nie mam, bo chętnie bym sobie Battlefielda 1942 zainstalował).

LuQeMaStEr: Ja grałem troszeczkę w Battlefiedla 2. Hm... czy ciężko będzie Ci się przeżucić? Pewnie nie lekko, całkowicie inaczej się gra w CoD 4 niż w serię BF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2008 o 17:20, Outlander-pro napisał:


Hej Timon, to co kiedy stawiasz serwa ? Dziś czy jutro ? :D
Jak by co to daj IP, ew. hasło, i czas :D


No właśnie skleroza dobra choroba bo nie boli - sorki ale zapomniałem o tym w ogóle ;p Jak co to możemy zagrać jutro popołudniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 20:50, LuQeMaStEr napisał:

Czy ktoś z was, przed graniem w CoD4, grał w Battlefielda 2142 ( lub innego ) ? Jestem ciekaw
czy będzie mi się ciężko przerzucić ... ( chodzi o multi )


Cóż jako już troszkę doświadczony gracz w bf''a nie było mi trudno, CoD4 choć bardziej dynamiczny ma sporo cech związanych bf''em i jak pierwszy raz multi włączyłem i ci powiem jak na pierwszy raz dobrze mi szło w TDM ;p oczywiście miałem więcej śmierci niż zabitych,ale w miarę jak zacząłem regularnie grać szło mi szybko i łatwo. Po kilku dniach włączyłem sobie BF''a i nie miałem problemu z grą ;p szło mi tak samo jak przed grą w CoD''a. Więc reasumując, nie ma żadnego problemu z grą w CoDa po Bf''ie ;p, nawet można jak komuś się zachce grać na przemian :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem tuż po PIĘKNEJ rozgrywce. Team Deathmatch, 4v4, hardcore mode. Wykorzystałem moją klasę postaci z dwoma perkami - UAV Jammer i wyciszenie kroków, do tego stłumione MP5. Przez ostatnie 30 sekund przegrywaliśmy 60 punktami, ale po mojej rzeźni (zabiłem 7 osób :D) wygraliśmy rzutem na taśmę. Intensywne jak cholera. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 01:47, Cmq napisał:

Jestem tuż po PIĘKNEJ rozgrywce. Team Deathmatch, 4v4, hardcore mode. Wykorzystałem moją klasę
postaci z dwoma perkami - UAV Jammer i wyciszenie kroków, do tego stłumione MP5. Przez ostatnie
30 sekund przegrywaliśmy 60 punktami, ale po mojej rzeźni (zabiłem 7 osób :D) wygraliśmy rzutem
na taśmę. Intensywne jak cholera. ;)


Fajnie. Ja mam podobną kombinację ale P90 z tłumikiem. No i do tego masa amunicji. Gram tylko na HardCore i nie wiem czy ta masa ammo nie jest mi potrzebna. Trzeba to przemyśleć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 01:47, Cmq napisał:

Wykorzystałem moją klasę
postaci z dwoma perkami - UAV Jammer i wyciszenie kroków, do tego stłumione MP5. Przez ostatnie


dokładnie, ja też mam "Ghost Soldier" podwójne magazynki, UAV Jammer i martwą cisze a do tego G36c z tłumikiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować