Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

To zależy jeszcze w ile osób grasz. Tak do 4vs4 jest fajnie. Ale raz mi się zdarzyło 20 osób FFA...osoby z najlepszym pingiem po prostu po spawnie cofały się o krok i ktokolwiek się przed nimi spawnował od razu ginął. Oczywiście celownik na drugi spawn i właściwie po zawodach, jedyne wyjście to jest męczennik, ale i tak to już po twojej śmierci...gdzie tu umiejętności? ;)

Natomiast rzeczywiście w kilka osób jest świetnie. Ja z kolegą regularnie gramy nawet 1vs1 z różnymi ograniczeniami, np. tylko na noże lub snajperki (z obowiązkowym celowaniem, wtedy refleks można wyrobić ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 21:51, ryczypisk napisał:

od którego lvl jest w koncu to r700?? :)

Nie pamiętam ale można sprawdzić w opisie broni.Tam jest wymagany lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w rozmaitych konfiguracjach. Ale dostarczająca najwięcej bezsensownej rzeźni było... 25 vs. 25! Masakra była wprost nie do opisania, konia z rzędem temu, kto wówczas przeżył powyżej minuty bez kampienia. Ale fakt, tak od 4v4 i mniej gra się ciekawiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 21:25, xDeuSx napisał:

Wydaje się być noob''owska jeśli nie umie się na niej grać. To mapa dość specyficzna, gdyż
bardzo niewielka. Wówczas chyba logiczne jest, że należy odpowiednio dobrać uzbrojenie i umiejętności.

Ogólnie na tej mapie najlepiej nauczyć się można walki na bliski i średni dystans, używania
noża czy szybkiego reagowania na obecność przeciwnika.

Ja nie mówię, nawet umiem na niej grać. Ale po max. 5 zawodników a nie po 15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 10:53, żyrafa napisał:

mam takie pytanko czy jak przeinstaluje coda to zostanie mi lev z mp?

Musisz zrobić backup profilu, a po reinstalacji przenieść profil do katalogu gry; level powinien zostać zachowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 10:53, żyrafa napisał:

mam takie pytanko czy jak przeinstaluje coda to zostanie mi lev z mp?

Nie. Musisz "wyciągnąć" plik profilu z głównego katalogu CoD 4. Jest on w Activision/Call of Duty 4/players/profiles/twój nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaa... ja zacząłem grać trochę no i szczerze mówiąc zgadzam się z ludźmi że CoD 4 przebija MoH:A....
Ale (w każdym razie takl mi się wydaje) grafiką to jednak MoH:A jest górą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze 1 pytanko jak moge recznie usunac cod 4? mialem przeinstalowany dysk systemowy i gra zostala na innym dysku a nie moge znalezc tam pliku unistall:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś zebrać w jeden post serwery na których najczęściej gracie i jakieś takie informacje w pigułce (najlepiej jeszcze poprosić moda o podwieszenie). Ja na razie to się miotam po różnych serwach i dostaję solidne lanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Shipmencie, jak pisał Michał 4 vs 4, to i tak myślę, że za dużo :P Po prostu innej gierki na tej mapce nie widze. Po ile zabawy w tym, że ciągle czekasz na spawn(a przy okazji spawnu od razu padasz :D). I właśnie co do Michała - gra 1 vs 1 mi się ostatnio bardzo spodobała, na początku trochę marudziłem, ale tak szybciej można sie wykoszilić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omg jaki ze mnie debil:/ zle sobie skopiowalem pliki z profilem i po przeinstalowaniu mam 1 lev w mp:/ no coz jakos przezyje w koncu liczy sie przyjemnosc gry.Mam problem po zainstalowaniu patcha 1.4 otoz strasznie tnie mi gre nawet w menu glownym:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zdobyłem 55lvl :D Zajęło mi to dokładnie 2 dni 1 godzina i 54 minuty. Może czas nie najlepszy, ale CoD 4 to pierwsza gra online, w którą grałem więcej niż 2 lub 3 godziny. Po takim czasie zazwyczaj mi się inne nudziły, a tu jest miodzio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ponownie grałem M16 i nadal jestem zadowolony, teraz tylko z tym będę biegał, tylko że ten półautomat po 3 kule denerwuje, ale przez to używam jej zamiast snajpy.

P.S Co oni zrobili z tym forum?... Nie dobra już nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 17:11, trutututu napisał:

A ja ponownie grałem M16 i nadal jestem zadowolony, teraz tylko z tym będę biegał, tylko
że ten półautomat po 3 kule denerwuje, ale przez to używam jej zamiast snajpy.

P.S Co oni zrobili z tym forum?... Nie dobra już nic

przetestowane: używaj do m16 podwójny strzał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ostanio grałem każdą bronią by mieć 150 killów i 25 hsów na niej. I powiem że Mini uzi z tłumikiem jest bardzo wdzięczną bronią. Prawie jak MP5 z tłumikiem ale minimalnie mniejszy zasięg a większa szybkostrzelność. Wole jednak MP5. A do skorpiona dalej przekonać się nie mogę. Takie małe to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grając w CoD''a spotkała mnie bardzo niemiła niespodzianka, mianowicie chodzi o to, że jakiś półgłówek znalazł sposób by wejść w takie miejsce gdzie jest praktycznie nietykalny po prostu kampienie doskonałe, tylko co to za granie, ja rozumiem można czasem pokampic, niema w tym nic złego, ale jak można wykorzystywać błędy w grze?? Koleś jest dla mnie oszustem bo jak inaczej można nazwać taki przykry przypadek :/

20080201173617

20080201173633

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 17:43, SHARP1990 napisał:

Grając w CoD''a spotkała mnie bardzo niemiła niespodzianka, mianowicie chodzi o to, że
jakiś półgłówek znalazł sposób by wejść w takie miejsce gdzie jest praktycznie nietykalny
po prostu kampienie doskonałe, tylko co to za granie, ja rozumiem można czasem pokampic,
niema w tym nic złego, ale jak można wykorzystywać błędy w grze?? Koleś jest dla mnie
oszustem bo jak inaczej można nazwać taki przykry przypadek :/


No chamski trik ^^ ale wystarczy że rzucisz w jego kierunku granat i on eksploduje koło niego i gościu jest dead ^^ A sposób żeby tam wejść jest naprawdę prosty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 17:47, Adeq napisał:

No chamski trik ^^ ale wystarczy że rzucisz w jego kierunku granat i on eksploduje koło
niego i gościu jest dead ^^ A sposób żeby tam wejść jest naprawdę prosty :P

sam pewnie użyłeś... chcociarz raz... i tak wogóle co to za mapka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować