Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

A co ma poziom 55 do poziomu twojej gry? Nic. Niektórzy świetnie grają już gdy zaczynają i mają 1lvl, inni grają koszmarnie nawet po kilku tygodniach gry. A prędzej czy później każdy ten 55lvl zdobywa niezależnie od tego, co z sobą reprezentuje...kwestia czasu. Nie musi być cheaterem. Może po prostu dużo grać, a że mu nie wychodzi to inna sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 16:54, Kerigun napisał:

> [GPL] to nazwa klanu z gram.pl czy po prostu tak żeby się rozpoznawać :D???

By się rozpoznawać :P [GPL] przed nickiem.

szkoda że nie klan :( ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie CoD4 jest najlepszą częścią. Wspaniały singl player i multi. Nie wiem dlaczego niektórzy narzekają,że im sie nie podoba multi, po prostu nie rozumiem tego! Ful wypas giera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 19:27, mikal15 napisał:

Nie musi być cheaterem. Może po prostu dużo grać, a że mu nie wychodzi to inna sprawa
;)


Uuups. No tak. O tym nie pomyślałem. ;-) Ale ktoś, komu ''średnio'' się wiedzie, raczej nie doczekałby 55 poziomu, prędzej usunąłby grę z frustracji. Po prostu nie miałby motywacji, skoro cały czas obrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 22:06, DJ Szlafrok napisał:

Uuups. No tak. O tym nie pomyślałem. ;-) Ale ktoś, komu ''średnio'' się wiedzie, raczej
nie doczekałby 55 poziomu, prędzej usunąłby grę z frustracji. Po prostu nie miałby motywacji,
skoro cały czas obrywa.

To zależy od charakteru. Ciągłe obrywanie czasem jest najlepszą motywacją. Przed erą CoD 4 wszelkie multiplaye odpalałem niezwykle sporadycznie. Średnio mi szło i nie miałem chęci, żeby to poprawiać. Single na ogół wystarczył. Od czasu kiedy odpaliłem CoD 4 sporo się zmieniło. To pierwsza gra, w którą zacząłem pykać w multi zanim jeszcze przeszedłem singla, a sprawiły to zdobywanie poziomów i kolejne bajery, dzięki którym można grać jeszcze skuteczniej. Zdobywanie kolejnych szczebli kariery wciągnęło mnie na maksa, pojawiła się motywacja, bo wreszcie celem jest coś więcej niż tylko ileś tam fragów na koncie w kolejnym starciu, po którym ślad nie zostanie.

Im dłużej grasz tym więcej zyskujesz, tym lepszy jesteś w te klocki i więcej masz możliwości. Efekt tej pracy? Kiedyś w meczach DM lądowałem gdzieś w ostatniej dziesiątce, teraz ląduje przeważnie w pierwszej piątce czy trójce, czasem zwyciężam cały mecz... I powiem Ci, że od razu widzę, kto mający 55lvl nabijał go sobie "byle prędzej" a kto jest wymiataczem i pracował nad zdobytą rangą. Statystyki na koniec meczu też to pokazują. Niektórzy to rzeźnicy, których póki co pokonać w całym meczu nie mogę, ale mogę już z nimi stawać oko w oko i nie zawsze kończyć na glebie. Kiedyś to było nie do pomyślenia :). Coraz częściej też natykam się na kolesi z 55 na karku, którzy grają jak ci z 10 czy 20 a nawet gorzej. Podjechali na ten poziom "na koleżeńskich sterydach", a potem się gubią, bo mają mnóstwo zabawek odblokowanych, ale nie wiedzą co z nimi zrobić.

Dodam, że sam jeszcze 55 levelu nie mam, jeszcze trochę brakuje :).

Tak więc ogólnie numer przy levelu to zaledwie półprawda, dopiero na mapie wychodzi ile ten numer jest wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo cieszy w CoD 4 to ze można nabijać level ;] nikt od razu niema wypasionych broni tylko trzeba sie pomęczyć zęby mieć fajna.

Pozdrawiam Milej Gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 06:58, FisherManPL napisał:

Mnie bardzo cieszy w CoD 4 to ze można nabijać level ;] nikt od razu niema wypasionych
broni tylko trzeba sie pomęczyć zęby mieć fajna.

Pozdrawiam Milej Gry.


No czy tak od razu wypasionych broni, jak tak patrze to te wszystkie bronie są na równi, jedna ma to dobre druga to, jedynym wyjątkiem jest M16, bo to to ma wszystko dobre ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 07:58, trutututu napisał:

No czy tak od razu wypasionych broni, jak tak patrze to te wszystkie bronie są na równi,
jedna ma to dobre druga to, jedynym wyjątkiem jest M16, bo to to ma wszystko dobre ;]

ma taki minus, ze nie strzela ciagiem i jakos nadal wole G3 od tego, ale i tak latam z AK47 zwykle, w sumie caly czas, rzezni. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 10:41, Araondoion napisał:

ma taki minus, ze nie strzela ciagiem i jakos nadal wole G3 od tego, ale i tak latam
z AK47 zwykle, w sumie caly czas, rzezni. ;]

A ja teraz się przekonałem do G36c. No poprostu latam z tym i siekam. Dołączyłem do tego cel. laserowy i jest git.
BTW. Nie uważacie że tłumacze się pomylili ? Przecież to nie jest celownik laserowy. Ten celownik ma jakąś inną nazwę (zapomniałem jaką - była podana w R6 Vegas). Celownik laserowy to jest ten, który w single player widać przy M4 po włączeniu noktowizora ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi CI zapewne o Celownik kolimatorowy.

A co samego COD4, cały czas się sie zastanawiam nad jego zakupem, a czytajac wasze komentarze jestem prawie pewien, że to bedzie dobre posuniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 11:36, cWp_chRis napisał:

Chodzi CI zapewne o Celownik kolimatorowy.

Dokładnie tak. Miałem to na końcu języka, a nie chciało mi się R6V instalować :) Tłumacze pod tym względem się nie popisali ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 00:55, Melchah napisał:

To zależy od charakteru. Ciągłe obrywanie czasem jest najlepszą motywacją.

Wystarczy ta mała mapa z kontenerami na 40-50 osób + styl dowolny + jakaś broń maszynowa + dodatek z upuszczaniem granatu - co rundę masz około 1500 pkt. expa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

G36 niezłe ale narazie ganiam z m4 znów :) Mam już niebieskiego tygrysa do tego :)

Pytanko jak myślicie czy dodatek będzie drogi czy jakieś 20-35 zł?
I mój szwagier chcę zacząć w multi grać ale pytał się czy są serwy dla samych nowicjuszy bo on chyba pierwszy raz w multi fps będzie grał ale jest fanem seri tak jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 14:26, Adamo 55 napisał:

G36 niezłe ale narazie ganiam z m4 znów :) Mam już niebieskiego tygrysa do tego :)

Pytanko jak myślicie czy dodatek będzie drogi czy jakieś 20-35 zł?
I mój szwagier chcę zacząć w multi grać ale pytał się czy są serwy dla samych nowicjuszy
bo on chyba pierwszy raz w multi fps będzie grał ale jest fanem seri tak jak ja?

Niestety nie ma, sam bym takie wybierał, trzeba się po prostu przyzwyczaić do dostawania batów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 14:26, Adamo 55 napisał:

G36 niezłe ale narazie ganiam z m4 znów :) Mam już niebieskiego tygrysa do tego :)

Ja mam właśnie do G36 niebieskiego tygrysa, pracuję na czerwonego. Do M4 już jakiś czas temu zdobyłem czerwonego.

Dnia 05.02.2008 o 14:26, Adamo 55 napisał:

Pytanko jak myślicie czy dodatek będzie drogi czy jakieś 20-35 zł?

Hmmm ... Czy ja o czymś nie wiem ? :) Jaki dodatek ??? Dajcie linki do info o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 00:55, Melchah napisał:

(...)


Miałem dosłownie identyczną sytuację za czasów Call of Duty 2. Wręcz ignorowałem tryb wieloosobowy, a wszystko się zmieniło po paru meczach w CoD2. Teraz mam motywację. Nowe umiejętności i broń, a podsyca to zakład z kolegą o to, który pierwszy wespnie się na poziomowy szczyt. ;-) Uczciwie, naturalnie.
Tak, ja też nie skończyłem singla a już w multiplayera grałem.

Dnia 05.02.2008 o 00:55, Melchah napisał:

Tak więc ogólnie numer przy levelu to zaledwie półprawda, dopiero na mapie wychodzi ile
ten numer jest wart.


Tak, właśnie o tych z sumieniem czystym inaczej pisałem parę postów do tyłu. I też nie mam jeszcze 55 levela, do którego sporo mi brakuje. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ała, mody i custom mapy :/

Szczerze, większość to kiła. Wiem, że niedługo znajdą się fajne a serwery bez tego shitu można dodać do favów, ale myślę nad sprzedażą gry na PC i kupnie wersji na Xboxa 360, zwłaszcza że nabiłem 55lvl a na PC nie ma tego całego prestige mode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować