Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2008 o 17:31, Melchah napisał:

Właśnie znalazłem na youtube. Niezłe, nawet nie wiedziałem, że coś takiego jest :). To
dlatego oldschool nie jest specjalnie popularny. Mapki nie są dobrze przetestowane na
okoliczność takich trików. Mam najnowszego patcha 1.5 a bez problemu udało mi się wejść
na szczyt budynków na mapie Bloc. W sieci są jeszcze ciekawsze przykłady :)

Np. można wejść na Baglot na ten budynek z CKM. Na normalnym trybie za chiny nie wychodzi a na oldschool bez problemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 17:55, ryczypisk napisał:

Ja też bo była na konsole... :D więc dla mnie się nie liczy :D:D

i tak podobno była słabizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 18:58, Xanas napisał:

> Ja też bo była na konsole... :D więc dla mnie się nie liczy :D:D
i tak podobno była słabizna

to dla nas (PCtowców) lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam skrakowane CoD 4, i jak grac na skrakowanych serverach, ściągnołem patch 1.5 ale nie mam tam setup i wszystko wrzucilem do folderu gdzie mam CoD4, co mam zrobić by grac na skrakowanych serwerach? moze jakies ip podacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 21:21, kamciu609 napisał:

Mam skrakowane CoD 4, i jak grac na skrakowanych serverach, ściągnołem patch 1.5 ale
nie mam tam setup i wszystko wrzucilem do folderu gdzie mam CoD4, co mam zrobić by grac
na skrakowanych serwerach? moze jakies ip podacie :)

bez jaj, na piracie sobie raczej nie pograsz w coda......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 21:21, kamciu609 napisał:

Mam skrakowane CoD 4, i jak grac na skrakowanych serverach, ściągnołem patch 1.5 ale
nie mam tam setup i wszystko wrzucilem do folderu gdzie mam CoD4, co mam zrobić by grac
na skrakowanych serwerach? moze jakies ip podacie :)


A przeczytałeś regulamin, tam wyraźnie pisze coś o piractwie, no lae dobra, to twoje konto, ja sie nie czepiam, tylko cie ostrzegam, że jak się moderator dowie to ci bana da, przodownik powinien o tym wiedzieć.

A tak żeby off tpopu nie było, to ja juz wiem dlaczego P90 jest zablokowane w ligowych rozgrywkach, niedawno poznałem moc tej broni i zasięg, np. jak jest z tłumikim to przez całe countdown leci kula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 21:45, loytartoreto napisał:

Nom, P90 jest świetną bronią.
Szybka, daleki zasięg i duża siła rażenia, ma jakieś wady? ;P.


Chyba jej jedyną wadą jest to że jest zabroniona w ligowych ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 21:50, trutututu napisał:

Chyba jej jedyną wadą jest to że jest zabroniona w ligowych ;]

Nie we wszystkich. W tej lidze do której mam zamiar wstąpić z moim klanem (MPL) akurat nie jest zabronione. Ta broń ma też drugą wadę - dość długi czas przeładowywania. Oczywiście z Kieszonkostwem nie sprawia to trudności, ale do P90 wolę wziąść Martwą Ciszę i Zakłócanie UAV (do tego oczywiście tłumik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedział bym że wadą jest długi czas przeładowywania wręcz przeciwnie. Przecież P90 przaładowuje się w prawie takim samym czasie jak Ak ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 22:02, Rayan77 napisał:

Nie powiedział bym że wadą jest długi czas przeładowywania wręcz przeciwnie. Przecież
P90 przaładowuje się w prawie takim samym czasie jak Ak ^^

Hmm ??? Nie wiem, nie mierzyłem. Ale "optycznie" wydaje się że czas ten jest trochę dłuższy niż przeładowywania AK czy też innch pistoletów maszynowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 22:17, kolektor napisał:

Hmm ??? Nie wiem, nie mierzyłem. Ale "optycznie" wydaje się że czas ten jest trochę dłuższy
niż przeładowywania AK czy też innch pistoletów maszynowych


Początkowo też miałem takie wrażenie, ale tak naprawdę czas przeładowania jest naprawdę krótki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę nie wliczając oczywiście LKMów i karabinów wyborowych czas przeładowywania jest naprawdę bardzo zbliżony. Choć wyjatkiem jest chyba M4 carabine którego czas przeładowywania jest chyba najkrótszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj grałem ze znajomymi z klanu na naszym serwie. Graliśmy już bardzo długo, trochę nam się nudziło ( było nas tylko 6 ) i wpadliśmy na pomysł, aby pograć pistol only. Serwer jest HC, więc zabijało się za jednym, dwoma strzałami. Kurcze, gra w taki sposób to kupa zabawy, a i przy tym można poćwiczyć celność. Nie wiedziałem, że będzie się grało aż tak przyjemnie :D Spróbujcie, nie pożałujecie :)

PS : PAM sucks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 23:11, LuQeMaStEr napisał:

Dzisiaj grałem ze znajomymi z klanu na naszym serwie. Graliśmy już bardzo długo, trochę
nam się nudziło ( było nas tylko 6 ) i wpadliśmy na pomysł, aby pograć pistol only. Serwer
jest HC, więc zabijało się za jednym, dwoma strzałami. Kurcze, gra w taki sposób to kupa
zabawy, a i przy tym można poćwiczyć celność. Nie wiedziałem, że będzie się grało aż
tak przyjemnie :D Spróbujcie, nie pożałujecie :)

PS : PAM sucks

daj Ip do servera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Force Recon Clan @ Gamepad.pl | IP: 77.79.210.75:27972 | - gry odbywają się w różnych trybach na HardCore ; serwer posiada 12 slotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, wszystko zależy od tego jakie masz łącze. Większość z nas ma ping w granicach 30-40. Lagów jakoś nie czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować