Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Nikogo z granatnikiem nie zanotowaliśmy. A co do P90. Ja osobiście mam ją ustawioną jako boczna broń dzięki Przesadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 23:11, LuQeMaStEr napisał:

Dzisiaj grałem ze znajomymi z klanu na naszym serwie. Graliśmy już bardzo długo, trochę
nam się nudziło ( było nas tylko 6 ) i wpadliśmy na pomysł, aby pograć pistol only. Serwer
jest HC, więc zabijało się za jednym, dwoma strzałami. Kurcze, gra w taki sposób to kupa
zabawy, a i przy tym można poćwiczyć celność. Nie wiedziałem, że będzie się grało aż
tak przyjemnie :D Spróbujcie, nie pożałujecie :)

Oj, ile razy ja tak grałem :D A jak fajnie się gra np. na mapie Showdown na same RPG :D Albo na same snajperki (na podstawowe klasy ze snajperką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
ostatnio z moim kumplem zał0żyliśmy klan i szukamy chętnych do rekrutacji
zgłoszenia na gg pod numer :
11105195
lub
2808142
wszystkich serdecznie zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 21:56, kolektor napisał:

> Chyba jej jedyną wadą jest to że jest zabroniona w ligowych ;]
Nie we wszystkich. W tej lidze do której mam zamiar wstąpić z moim klanem (MPL) akurat
nie jest zabronione. Ta broń ma też drugą wadę - dość długi czas przeładowywania. Oczywiście
z Kieszonkostwem nie sprawia to trudności, ale do P90 wolę wziąść Martwą Ciszę i Zakłócanie
UAV (do tego oczywiście tłumik)


O ja ja chodze z takim samym zestawem z P90 tylko że ja jeszcze cyfrowy kamuflaż, ale właśnie z tym przeładowaniem, no to on szybko wyjmuje i wkłada magazynek, ale coś tak długo naciąga tamto coś (zapomniałem jak to sie nazywa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze forum to nie tablica ogłoszeń ... jak już to mogłeś to powiedzieć przy okazji. Ja też mam klan, też rekrutujemy, ale znam regulamin tego forum i jakoś się powstrzymałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dajcie se luz z Senshi94 bo offtopa robicie :P

Żeby nie odbiegać od tematu to muszę powiedzieć, że grałem sobie w zombi mod i grało się nawet fajnie, tylko że może się szybko znudzić :P Jeśli ktoś grał w CSS w zombi mod to albo mu się ZM w CoD4 spodoba albo nie ;] Tu macie IP 217.146.84.208:28930 Warto zagrać jak już się trochę znudzą podstawowe tryby :)

P.S. Yeach znalazłem server wczoraj z trybem starej szkoły xD A podobno go nie miało być w CoD4 na PC :P A jednak ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 09:31, Adeq napisał:

Żeby nie odbiegać od tematu to muszę powiedzieć, że grałem sobie w zombi mod i grało
się nawet fajnie, tylko że może się szybko znudzić :P Jeśli ktoś grał w CSS w zombi mod
to albo mu się ZM w CoD4 spodoba albo nie ;] Tu macie IP 217.146.84.208:28930 Warto
zagrać jak już się trochę znudzą podstawowe tryby :)

Hmm ? Zombi mod ? Nie słyszałem o nim :P Ocb w nim ?

Dnia 08.03.2008 o 09:31, Adeq napisał:

P.S. Yeach znalazłem server wczoraj z trybem starej szkoły xD A podobno go nie miało
być w CoD4 na PC :P A jednak ;]

Wiem że jest. Parę razy nawet grałem na nim. Fajnie nawet, tak dla odpręzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 09:41, kolektor napisał:

Hmm ? Zombi mod ? Nie słyszałem o nim :P Ocb w nim ?


Więc po 1 wejdz w IP ;]
Po 2. Dołączamy się do Zombiaków albo tych którzy przeżyli na początku jest 1 zombie i reszta to ci którzy przeżyli. No i tak zombie zamienia żywego poprzez uderzenie go nożem, i wtedy przechodzi do drużyny zombiaków ;] Aha zombie mają więcej życia niż normalnie, ale i tak 1 gościu dobrze skampiony przeciwko 2 zombiakom na pewno wygra , gorzej jak już jest 4 na 1 :P nie ma szans. Chociaż dzisiaj grając było 8 zmobi vs 1 żywy i on wszedł w takie miejsce , ze nie sposób było go dotknąć. Wkońcu skończyło mu sie ammo i sam zszedł :P No i to w skrócie :) Radzę pograć bo się naprawdę fajnie pyka zombiakami.

P.S. Kiedy spar? Tym razem u nas ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma problam che otworzyć własnt serw i wyskakuje mi coś takiego na consoli bardzo prosze o pomoc
WARNING: unknown dvar ''bg_shock_volume_mission'' in file ''shock/damage_mp.shock''
WARNING: unknown dvar ''bg_shock_volume_announcer'' in file ''shock/damage_mp.shock''
WARNING: unknown dvar ''bg_shock_volume_shellshock'' in file ''shock/damage_mp.shock''
-----------------------------------
PunkBuster Server: pb_sv_GuidRelax = 7 (0 to 7)
Hitch warning: 4556 msec frame time
Resolving cod4master.activision.com
cod4master.activision.com resolved to 63.146.124.21:20810
Sending heartbeat to cod4master.activision.com
Resolving cod4master.activision.com
cod4master.activision.com resolved to 63.146.124.21:20800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 15:13, BloodyBoby napisał:

To sluchaj ja tez gram w coda i chce sie zapisac do klanu wiec moglbys dac mi jakies
swoje namiary???
np .gg

Wejdź na tą stronę - http://ftfclan.mojeforum.net/index.php i wpisz się w dziale rekrutacja według wzoru - my cię sprawdzimy i zdecydujemy czy przyjąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 10:51, Adeq napisał:

Więc po 1 wejdz w IP ;]
Po 2. Dołączamy się do Zombiaków albo tych którzy przeżyli na początku jest 1 zombie
i reszta to ci którzy przeżyli. No i tak zombie zamienia żywego poprzez uderzenie go
nożem, i wtedy przechodzi do drużyny zombiaków ;] Aha zombie mają więcej życia niż normalnie,
ale i tak 1 gościu dobrze skampiony przeciwko 2 zombiakom na pewno wygra , gorzej jak
już jest 4 na 1 :P nie ma szans. Chociaż dzisiaj grając było 8 zmobi vs 1 żywy i on wszedł
w takie miejsce , ze nie sposób było go dotknąć. Wkońcu skończyło mu sie ammo i sam zszedł
:P No i to w skrócie :) Radzę pograć bo się naprawdę fajnie pyka zombiakami.


Jakie serwery mają tego zombi moda ?? Chciałbym spróbować, wrócić do CoD4 bo ostatnio się obijam w innych grach :P Brzmi zachęcająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2008 o 18:30, Kerigun napisał:


Jakie serwery mają tego zombi moda ?? Chciałbym spróbować, wrócić do CoD4 bo ostatnio
się obijam w innych grach :P Brzmi zachęcająco.


IP 217.146.84.208:28930 Bardzo proszę :) Tylko musisz zagrać ze 2-3 mapki bo na niektórych mapach się gra fajnie a na innych gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 18:52, Adeq napisał:

IP 217.146.84.208:28930 Bardzo proszę :) Tylko musisz zagrać ze 2-3 mapki bo na niektórych
mapach się gra fajnie a na innych gorzej :)


Chyba zaraz odpalę i się przekonam :D Nic tylko dodać serv do XFire i zaczynać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie. Co wy tak psioczycie na tego PAM''a ? Zrobil wam co? Normalny mod meczowy, chcesz miec uber pro klan, musisz na nim grac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zainstalowanie patchy do tej gry , proszę mi powiedzieć czy coś poprawiają w Single PLayer , bo w Multi to nie gram ( nie podoba mi się )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 19:11, zbigniew.1 napisał:

A ja mam pytanie. Co wy tak psioczycie na tego PAM''a ? Zrobil wam co? Normalny mod meczowy,
chcesz miec uber pro klan, musisz na nim grac :P


Wiem, wiem.. kiedyś innym klanom które grały na naszym serverze (HLC wymaga PAM''a ;/) i przegrywały od razu gadały, że to przez PAM''a itd. A ja sam teraz ciągle gram na HC i może już się oduczyłem trochę tego PAM''a :P (Kolektor proszę nie komentuj :P)

Adamo 55

A mógłbyś powiedzieć jaśniej czego od nas oczekujesz i co się tam dokładnie dzieje? Bo jak napiszesz, że "Klikam i nie działa" to my Tobie nie pomożemy raczej :P Chociaż spróbuj wyłaczyć ZM i może wtedy wejdziesz :) Ja tam nie miałem problemów z tym xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować