Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2008 o 21:52, ryczypisk napisał:

Jak dla mnie jest super, ten klimacik przyprawia mnie troche o dreszcze :D:D


Mi tam brakuje tylko jakiś tekstur zombi na opie :P Żeby to było podobne jak w CSS ^^ Ahh..

H1gh Ale raczej my też nie zagramy na HC :P Bo od nas oprócz mnie nikt nie lubi grać na tym modku :) Poza tym jedynie musimy ten rewanż zrobić na nie-publicznym servie ;) Bo na tamtym to ciągle mieliśmy problemy z serverem xD Zauważyłem, ciekawą rzecz. Że na publicach chyba się mniej staram i mi idzie IMO o wiele gorzej niż np. na sparach, a ja się jednak staram żeby wyszło jak najlepiej :P

Mam pomysł. Jak ktoś znajdzie fajny server to niech poda IP jego :)

P.S. Zna może ktoś jakiś server z innymi mapkami? Mogą to być mapy z CoD2. Bo bym chciał trochę odmiany ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 07:34, Adeq napisał:

H1gh Ale raczej my też nie zagramy na HC :P Bo od nas oprócz mnie nikt nie lubi
grać na tym modku :) Poza tym jedynie musimy ten rewanż zrobić na nie-publicznym servie
;) Bo na tamtym to ciągle mieliśmy problemy z serverem xD Zauważyłem, ciekawą rzecz.
Że na publicach chyba się mniej staram i mi idzie IMO o wiele gorzej niż np. na sparach,
a ja się jednak staram żeby wyszło jak najlepiej :P


kurcze pomylilem Cie z kolektorem z powodu avatarow i za cholere nie moglem Cie zrozumiec. My na pamie nie zagramy, dla nas to idiotyzm jezdze po kims, zeszlo mi pol magazynka albo musze przeladowac juz a koles dalej zyje ;] Mowilem, ze na HC pojdzie nam lepiej, a nas wysmiewaliscie ze zwalamy na pama, tylko ze to wlasnie byla wina pama, Rozumiem zagrac za jakis czas, a nie caly czas z wami. Mecz i rewanz i koniec. Nie tyle z serverem mielismy problemy, co caly czas ludzie wchodzili nie w ta druzyne co trzeba... W tym miesiacu powinien ruszyc nasz server. W sumie nie dlugo okolo 14.

Ja na publikach sie tez mniej staram, bo czasem sie irytuje jak np. jest mapa Bloc za duzo ludzi, za duzo snajperow, a mi sie nie chce snajpic, to potrafie wziac rpg i rure i zaczac z tego nawalac i tylko mam polew jak ktos z rpg dostanie :P Gram bardziej na fun ;) Ale Ty akurat jestes najlepszym graczem z calego ASG ;) Znaczy no moze trudno mi ocenic skill reszty, ale Ty najlepiej na hardcorze ;)

PS> HC to zaden mod tylko normalny tryb gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 17:42, kolektor napisał:

> To sluchaj ja tez gram w coda i chce sie zapisac do klanu wiec moglbys dac mi jakies

> swoje namiary???
> np .gg
Wejdź na tą stronę - http://ftfclan.mojeforum.net/index.php i wpisz się w dziale rekrutacja
według wzoru - my cię sprawdzimy i zdecydujemy czy przyjąć :)

ok. wszedlem na ta stronke ale temat o rekrutacji jest juz zamkniety i nie moge pisac w nim postow...
Wiec gdzie mam napisac te wszystkie wasze wymogi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 12:01, BloodyBoby napisał:

> > To sluchaj ja tez gram w coda i chce sie zapisac do klanu wiec moglbys dac
mi jakies
>
> > swoje namiary???
> > np .gg
> Wejdź na tą stronę - http://ftfclan.mojeforum.net/index.php i wpisz się w dziale
rekrutacja
> według wzoru - my cię sprawdzimy i zdecydujemy czy przyjąć :)
>
ok. wszedlem na ta stronke ale temat o rekrutacji jest juz zamkniety i nie moge pisac
w nim postow...
Wiec gdzie mam napisac te wszystkie wasze wymogi???


jezu tak jak w większości klanów robisz własny temat w dziale rekrutacji pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 12:03, Xanas napisał:

> > > To sluchaj ja tez gram w coda i chce sie zapisac do klanu wiec moglbys
dac
> mi jakies
> >
> > > swoje namiary???
> > > np .gg
> > Wejdź na tą stronę - http://ftfclan.mojeforum.net/index.php i wpisz się w dziale

> rekrutacja
> > według wzoru - my cię sprawdzimy i zdecydujemy czy przyjąć :)
> >
> ok. wszedlem na ta stronke ale temat o rekrutacji jest juz zamkniety i nie moge
pisac
> w nim postow...
> Wiec gdzie mam napisac te wszystkie wasze wymogi???

jezu tak jak w większości klanów robisz własny temat w dziale rekrutacji pewnie
ok zrobie tak

dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 12:02, BloodyBoby napisał:

aha i jeszcze jedno co to jest bo niekojarze x-fire i TS2???
prosze o szybka odp


x-fire to komunikator dla graczy (pokazuje w co grasz, ile czasu i na jakim serwerze aktualnie itp.)
TS2 to TeamSpeak RC2 czyli program do komunikacji głosowej podczas gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może też do tego klanu dojde jak mój komp wróci z naprawy(na laptopie siedze). Ciekawe czy po ponownej instalacji gry mój lvl na multi się skasował(30-któryś lvl był)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 12:14, BloodyBoby napisał:

do kolektor
Zrobilem nowy temat w dziale rekrutacji.
tam sa moje wszystkie odp na pytania

napisales to beznadziejnie. Juz Ci tam odpisalem i nie spamuj wiecej w tym temacie bo nie miejsce tu na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 12:09, Radovan napisał:

x-fire to komunikator dla graczy (pokazuje w co grasz, ile czasu i na jakim serwerze
aktualnie itp.)
TS2 to TeamSpeak RC2 czyli program do komunikacji głosowej podczas gry.

a ja mam pytanie... bo TS2 to żaden problem, ale czy w xfire da się zrobić coś typu konferencji głosowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 12:57, ryczypisk napisał:

a ja mam pytanie... bo TS2 to żaden problem, ale czy w xfire da się zrobić coś typu konferencji
głosowej?


tak, jest taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 13:28, Radovan napisał:

> a ja mam pytanie... bo TS2 to żaden problem, ale czy w xfire da się zrobić coś
typu konferencji
> głosowej?

tak, jest taka możliwość.

Dobra dziękuje, więc jeśli jest teraz możliwość jakiegokolwiek opisania jak to zrobić :)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 13:31, ryczypisk napisał:

Dobra dziękuje, więc jeśli jest teraz możliwość jakiegokolwiek opisania jak to zrobić
:)??


Żaden problem ;). Klikasz na przyjaciela w liscie kontaktow, prawym przyciskiem i wybierasz "Invite to New Chat Room", potem w okienku czatu klikasz na taki mikrofon ("start voice chat") i juz masz konferencje z glosem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 13:34, Radovan napisał:

> Dobra dziękuje, więc jeśli jest teraz możliwość jakiegokolwiek opisania jak to zrobić

> :)??

Żaden problem ;). Klikasz na przyjaciela w liscie kontaktow, prawym przyciskiem i wybierasz
"Invite to New Chat Room", potem w okienku czatu klikasz na taki mikrofon ("start voice
chat") i juz masz konferencje z glosem:)

o, nie zauważyłem :D... a gdybym teraz chciał dodać kilka innych osób do tej samej konferencji?

Sory za offtop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, którzy są zainteresowani zabawą w łowców i zwierzynę polecam ten serwer
"81.95.0.86:21000 SnipersDreamLand"

Nowe mapy, mod ograniczający dostępny sprzęt wyłącznie do karabinów snajperskich, noży i kilku perków. Całkowity brak granatów, C4, min, itd. czyli dozwolone jest wszystko, bo mod i tak ogranicza wybór i możliwości kombinacji, złamać zasad nie można, nie ma jak, więc nie ma też głosowań, bo się jakiś łoś wyłamie.

Mapki są niezłe, niektóre bardzo dobre, inne trochę gorsze, ale zawsze coś ciekawego (na niektórych widać skopiowane fragmenty z oryginalnych map, w niczym to oczywiście nie przeszkadza). Zarówno duże przestrzenie jak i budynki, walka w dzień i w nocy. Wadą jest, że mapy mają po ok. 40MB, więc kiedy ładują się pierwszy raz i muszą ściągnąć na kompa to trochę trwa. Później oczywiście nie ma z tym problemów.

Nie spotkałem się z chamstwem, wyzywaniem od noobów, szpanerstwem, robieniem z siebie "progamera" i przeklinaniem oraz innymi przejawami prymitywizmu. Zawsze musi być ten pierwszy raz, ale póki co... ;)

Polecam wypróbować. Myślę, że warto. Ja bawiłem się świetnie.

p.s. - Przypominam chętnym, że w grze trzeba włączyć możliwość ściągania plików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

game_needs_server_commands - właściwa komenda zostałą wyłączona

to pojawia mi się gdy po długim ściąganiu wielu rzeczy potrzebnych do zombie moda (z IP serwa który podał Adeq) laduje mi się mapa i nijak nie mogę dołączyć do gry :/
Czemu tak siędzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować