Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Przed chwilą skonczyłem grać z trutututu, nie chcąc się chwalić powiem że niezły z nas zespół, gdy w koncu udało nam sie porozumieć prze xfire''a (mikrofony) nie było mocnych :D... Na pipline zabawiliśmy się i ja byłem snajperem (wow ale nowość :D) a trutututu szturmowcem :D... wbiłem na dach osłaniałem itp :D... Bardzo mi sie to podobało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 19:39, michal hunter napisał:

Siemka. Wiecie może skond można sciongnonc punk bustera?? Bo z plytki sie nie che zainstalowac
a jak na niej szukałem to nieczego tam nie było. Z góry dzienki:D:D

czekaj, pamiętałem taką stronke... czekaj... aha!!! www.google.pl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Jak zwykle coś z grą. Przed chwilą skończyłem grać na Zombie mod. Po wyjściu z serwa, przeszedłem na tryb bez modów. Chciałem pograć sobie na jakimś serwie HC. Kilkam na " Dołącz do gry " w menu i ... wywala mnie do Windows''a. Czy ktoś wie o co w tym może chodzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2008 o 10:40, Araondoion napisał:

kurcze pomylilem Cie z kolektorem z powodu avatarow i za cholere nie moglem Cie zrozumiec.


Kolektor zmień tego avatara! :P

Dnia 09.03.2008 o 10:40, Araondoion napisał:

My na pamie nie zagramy, dla nas to idiotyzm jezdze po kims, zeszlo mi pol magazynka
albo musze przeladowac juz a koles dalej zyje ;] Mowilem, ze na HC pojdzie nam lepiej,
a nas wysmiewaliscie ze zwalamy na pama, tylko ze to wlasnie byla wina pama, Rozumiem
zagrac za jakis czas, a nie caly czas z wami. Mecz i rewanz i koniec.


Znaczy my te spary to nie traktujemy jako spary, a raczej jako ''rozgrzewkę'' i trening przed HLC ;-)

Dnia 09.03.2008 o 10:40, Araondoion napisał:

Nie tyle z serverem
mielismy problemy, co caly czas ludzie wchodzili nie w ta druzyne co trzeba... W tym
miesiacu powinien ruszyc nasz server. W sumie nie dlugo okolo 14.


Znaczy od nas ludzie ciągle wywalał ich server w tym był kłopot, ale dobra nevermind. Zamknijmy ten rozdział xd I przyznaję wam rację, że jednak to była częściowo wina PAM''a. Tak samo jak graliśmy na HC wielu z nas
nawet nie chciało grać na nim, ale jednak udało się ich przekonać. Zagraliśmy i już wiemy, że to nie jest dla nas :) Ale ja tam chętnie jeszcze raz bym zagrał na HC :P

Dnia 09.03.2008 o 10:40, Araondoion napisał:

Ja na publikach sie tez mniej staram, bo czasem sie irytuje jak np. jest mapa Bloc za
duzo ludzi, za duzo snajperow, a mi sie nie chce snajpic, to potrafie wziac rpg i rure
i zaczac z tego nawalac i tylko mam polew jak ktos z rpg dostanie :P Gram bardziej na
fun ;) Ale Ty akurat jestes najlepszym graczem z calego ASG ;) Znaczy no moze trudno
mi ocenic skill reszty, ale Ty najlepiej na hardcorze ;)


Heh dziękuję ;) I nie jestem najlepszym graczem z ASG :P Nigdy u nas skilla nie porównywaliśmy i tego robić nie będziemy, z raczej wiadomych względów. A może dlatego mi odrobinkę lepiej poszło od innych bo ja tam ostatnio tylko na HC gram :) No od czasu do czasu na zwykłym no i na PAM''ie :P (sic)

Dnia 09.03.2008 o 10:40, Araondoion napisał:

PS> HC to zaden mod tylko normalny tryb gry ;)


Szukasz dziury w całym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden pościk z namiarem dla zainteresowanych graniem wyłącznie snajpą.

85.14.198.136:29960 Infinity Sniper Server

Nienaturalnie wysokie skoki, dostępne granaty, wyłączone niemal wszystkie perki, a strzał zostaje zaliczony wyłącznie wtedy, kiedy zostanie oddany z odległości większej niż 35 jardów (ok. 32 metrów). W gónym prawym rogu ekranu widoczny jest miernik odległości, a ten wymóg stawia nowe wyzwania zważywszy, że nóż jest niedostępny, a jako broń pomocniczą dostajemy Barretta, a nie pistolet. Pod bronią główną ustawiamy swoją ulubioną snajperkę. Innymi słowy raczej nic gościowi z bliska nie zrobimy :).

W grze musi być włączone ściąganie plików z serwera. Mecze rozgrywają się zarówno na mapach standardowych jak i dodatkowych, ściąganych z hosta (o ile nie mamy już na dysku z poprzednich meczy).

Serwer bardziej luzacki, ale ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 21:45, Melchah napisał:

Jeszcze jeden pościk z namiarem dla zainteresowanych graniem wyłącznie snajpą.

85.14.198.136:29960 Infinity Sniper Server

Nienaturalnie wysokie skoki, dostępne granaty, wyłączone niemal wszystkie perki, a strzał
zostaje zaliczony wyłącznie wtedy, kiedy zostanie oddany z odległości większej niż 35
jardów (ok. 32 metrów). W gónym prawym rogu ekranu widoczny jest miernik odległości,
a ten wymóg stawia nowe wyzwania zważywszy, że nóż jest niedostępny, a jako broń pomocniczą
dostajemy Barretta, a nie pistolet. Pod bronią główną ustawiamy swoją ulubioną snajperkę.
Innymi słowy raczej nic gościowi z bliska nie zrobimy :).

W grze musi być włączone ściąganie plików z serwera. Mecze rozgrywają się zarówno na
mapach standardowych jak i dodatkowych, ściąganych z hosta (o ile nie mamy już na dysku
z poprzednich meczy).

Serwer bardziej luzacki, ale ciekawy.


Chyba grałem na tym serwie, bardzo mis ie spodobał, ale aż się śmiałęm jak zobaczyłem że chyba tylko jeden koleś nie miał Baretu ;], tylko trochę wkurzające jest to że jakaś odległość musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 21:48, trutututu napisał:

tylko trochę wkurzające jest to że jakaś
odległość musi być

Ostro się zdziwiłem, kiedy wygarnąłem do gościa z paru metrów, bo wyszedł na idealny strzał, a tu obraz czarno-biały, wszystko pływa jak po ogłuszającym i napis, żebym nie był noobem i strzelał z odpowiedniej odległości, hehe... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 22:08, Artas15 napisał:

Właśnie dzisiaj zacząłem przygoda z CoD 4, i szukam polskiego klanu, mam 10 lvl:)

8198829 nr. GG, jesteśmy dopiero nowym klanem (jest nas dwóch) ale powoli sie rozkręcamy. Serdecznie zapraszam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde ludzie ogarnijcie się! To nie jest temat do szukania klanów -.- I następne takie coś zgłoszę do admina. Jest wiele innych miejsc gdzie możecie poszukać klanów. np batalion.eu A nie gram.pl ;/

Dzisiaj przetestuję tego modka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 06:32, michal hunter napisał:

Swietnie tylko ja szukałem i nic nie ma::::(:(.A jak sciongnołem to złe bo sie nie dało
zainstalowac::(


Masz tutaj strone gdzie możesz ściągnąć PB: http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php
i tam wciśnij "pbsetup.exe" for Windows, chyba że masz inne oprogramowanie, chociaż w to wątpię.

A i nie ściongnołem, tylko ściągnąłem

ryczypisk - taa bardzo fajnie się grało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj post Aedq''a, przeczytaj regulamin, który wyraźnie mówi, że forum to nie tablica ogłoszeń. Popytaj na forach o Call of Duty 4 napewno znajdzie sie ktoś chętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 09:10, loytartoreto napisał:

Przeczytaj post Aedq''a, przeczytaj regulamin, który wyraźnie mówi, że forum to
nie tablica ogłoszeń. Popytaj na forach o Call of Duty 4 napewno znajdzie sie ktoś chętny.

Przepraszam za spam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 14:34, kavior15 napisał:

Czy Call of Duty 4 nie zawiera klucza rejestracji elektronicznej? Bo takowego nie dostałem.


Przeciez CoDa nie wydaje CDP tylko LEM więc na klucz rejestracji nie licz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 14:38, trutututu napisał:

> Czy Call of Duty 4 nie zawiera klucza rejestracji elektronicznej? Bo takowego nie
dostałem.

Przeciez CoDa nie wydaje CDP tylko LEM więc na klucz rejestracji nie licz


Aha dzięki. Na przyszłośc będę wiedział. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować