Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2008 o 19:17, Outlander-pro napisał:

game_needs_server_commands - właściwa komenda zostałą wyłączona

to pojawia mi się gdy po długim ściąganiu wielu rzeczy potrzebnych do zombie moda (z
IP serwa który podał Adeq) laduje mi się mapa i nijak nie mogę dołączyć do gry :/
Czemu tak siędzieje ?


Ponawiam pytanie, bo chętnie bym przetestował tego zombie moda, ale cosik działać nie chce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz przeszedlem te gre (2/3gry na hardzie, reszta na medium) i powiem wam ze nie widzialem ostatnio lepszego zakonczenia! boska gra! Najlepsze CoD, najlepsza strzelanka w ostatnim czasie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 16:52, Virus 500 napisał:

Są jakieś kody do gry ?? Przeszedłem grę i teraz chciałbym się pobawić z kodami , może
taka nieśmiertelność ^^


W najnowszym CDA jest pokazane jak szybko odblokować cheaty :)

Tokix

Przeszedłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 16:26, Outlander-pro napisał:

> game_needs_server_commands - właściwa komenda zostałą wyłączona
>
> to pojawia mi się gdy po długim ściąganiu wielu rzeczy potrzebnych do zombie moda
(z
> IP serwa który podał Adeq) laduje mi się mapa i nijak nie mogę dołączyć do gry :/

> Czemu tak siędzieje ?

Ponawiam pytanie, bo chętnie bym przetestował tego zombie moda, ale cosik działać nie
chce :/


http://zombies.totalgamingnetwork.com/index.php Tu masz stronkę o tym modzie i o serverze =) Może coś ci tam pomoże to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 16:53, Tokix napisał:

Zgadzam się z tobą w 100 % ! : )
Zakonczenie było the best, efekt Ostatni Bastion (last Stand) Z multi :)
Tyle że wszystko przeszłem na Veteran''ie :D


A udało ci się gre od początku przejść na weteranie czy dopiero po trenigu? Mój czas to 9s i coś tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 18:43, loytartoreto napisał:

Och kozak, byłeś lepszy od Gaza ;P. Mój najlepszy czas to 21 sek.

Może i jestem "kozak" tyle ze za jakimś 20 razem, gdzie droge na pamięć znalem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 18:47, ryczypisk napisał:

Może i jestem "kozak" tyle ze za jakimś 20 razem, gdzie droge na pamięć znalem xD

Za 20? Ja miałem 21 sek. za 4 to muszę jeszcze trochę poćwiczyć ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 20:07, Spirit32 napisał:

Cod 4 to udana gra lecz moim zdaniem jest za krótka


Może i za krótka, ale jest cały czas akcja, a nie tak jak w niektórych strzelankach że większość czasu się chodzi, a tutaj prawie bez przerwy się strzela, a z resztą multi jest świtny, no to zabawy jest że hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 20:07, Spirit32 napisał:

Cod 4 to udana gra lecz moim zdaniem jest za krótka

Ja myślę że jest idealna. Gorzej by było gdyby autorzy mimo braku pomysłów próbowali sztucznie przedłużać rozgrywkę - mogłaby wtedy wkradać się nuda. A przecież jest świetny multi który rekompensuje krótki single (ja już ze 250 godzin gram)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/

Dnia 10.03.2008 o 17:30, Adeq napisał:


http://zombies.totalgamingnetwork.com/index.php Tu masz stronkę o tym modzie i o serverze
=) Może coś ci tam pomoże to :P


Tam odpowiedzi nie znalazłem ale sam skapnąłem się o co chodzi - za każdym razem ściągała mi się jakaś mapa, a potem gdy skończyła to był disc, ale wystarczyło połączyć się jeszcze raz gdy mapa była jużściągnięta by zadziałało wszystko.
Teraz pare zdań o modzie - śmieszne, relaksujące trochę :) Najlepsze jest to gdy grupka marines broni schodów przed falą zombiaków, które ostatecznie przebijają się i zarażają wszystkich :P
Czy mi sięwydaje, czy im wyższy lvl tym bardziej zombiak jest wytrzymały ? Bo niektóre schodziły łatwo a jeszcze inne przyjmowały 2 magazynki na klatę na luzie. Mnie jak byłem zombiakiem szybko zawsze ubijali, ale mam już chyba 6 lvl :) Pograć można trochę, ale nie za dużo bo w końcu można sięwkurzyć a to sięzrespawnujesz z zombim, ale będziesz pakował,m pakował i nic i Cię dopadnie jakiś zombi, potem jako zombiak będziesz biegał i ginął non stop ... heh, mod w sam raz by troszkę pograć, ale nie za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 20:27, kolektor napisał:

> Cod 4 to udana gra lecz moim zdaniem jest za krótka
Ja myślę że jest idealna. Gorzej by było gdyby autorzy mimo braku pomysłów próbowali
sztucznie przedłużać rozgrywkę - mogłaby wtedy wkradać się nuda. A przecież jest świetny
multi który rekompensuje krótki single (ja już ze 250 godzin gram)


Grałeś juz w zombie moda ?? :D Polecam :P A co do tego jak gra jest długa to mogła by być dłuższa o ile by stała na tym samym poziomie. To jak z Half Life 2 z EP 1 i EP2. Lepiej mało ale dobrze. Trzeba iść na jakość a nie ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 20:09, trutututu napisał:

> Cod 4 to udana gra lecz moim zdaniem jest za krótka

Może i za krótka, ale jest cały czas akcja, a nie tak jak w niektórych strzelankach że
większość czasu się chodzi, a tutaj prawie bez przerwy się strzela, a z resztą multi
jest świtny, no to zabawy jest że hej


O tak multi jest świetny :) nawet bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wielki problem! Gram sobie w CODa. Nagle było zestrzelenie czołgu. Bum! Zrobiły się dziwne kolory. Jeszcze raz włączyłem CODa. Wszystko ok, prócz tego, że kiedy daję lunetę prawym przyciskiem myszy, dzieje się to co na screenie. Mam tak, gdy mam włączoną opcję Głębia Pola(eng. Depth of Field). Pomocy!

20080310211331

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 21:13, Nadrill napisał:

Mam wielki problem! Gram sobie w CODa. Nagle było zestrzelenie czołgu. Bum! Zrobiły się
dziwne kolory. Jeszcze raz włączyłem CODa. Wszystko ok, prócz tego, że kiedy daję lunetę
prawym przyciskiem myszy, dzieje się to co na screenie. Mam tak, gdy mam włączoną opcję
Głębia Pola(eng. Depth of Field). Pomocy!

Widocznie twoja karta grafiki nie obsługuje tej opcji. Po prostu ją wyłącz :P BTW. jaką masz kartę ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować