Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2008 o 15:11, kavior15 napisał:

> > Czemu po około 40 sekundach grania wyrzuca mnie z serwerów?
> >
> > http://img523.imageshack.us/img523/2248/codab2.jpg
> >
> A proste wyłączenie gry i ponowne włączenie nie działa? Najprostszy sposób :)

Niestety nie. :| Mam tak już od wczoraj.

W takim razie nie mam pojęcia o co moze chodzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 17:28, Virus 500 napisał:

Pytanie
Czy w Prypeci jak się gra to są jakieś Laptopy do znalezienia ? Jeśli tak to prosiłbym
o screeny tych miejsc

Wiesz osobiście nie wiem czy są, ale wcisniesz esc to chyba tam pisze czy są do znalezienia tak u dołu ekranu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 18:52, Virus 500 napisał:

Hmmm nic nie pisze na dole jak wcisnę ESC , ale udało mi się znaleźć dwa laptopy :)

No to dobrze... :D, ale jeżeli zbierasz CDA to w któryms numerze był łatwy sposób na odblokowanie wsyzstkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 18:54, Beleth napisał:

co daje znalezienie wszystkich laptopów w grze?

W opcjach możesz odblokować doatkowe możliwości, np.: czarno-biała grafa, tryb "matriksowy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 18:57, Virus 500 napisał:

Tzn. nie mam ale znalazłem takie info , ale nie skorzystam z tego bo według mnie to
lekka bzdura :/

Ja skorzystałem dlatego że jestem czasem leniwy, a jak trzeba jeszcze czegoś szukać to już wogole ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 19:01, ryczypisk napisał:

Ja skorzystałem dlatego że jestem czasem leniwy, a jak trzeba jeszcze czegoś szukać to
już wogole ;).

A ja tam szczerze mówiąc olałem te laptopy. Z 9 przy okazji zebrałem. Raz zagrałem w Single, i rzuciłem w kąt. Dla mnie CoD 4 to przede wszystkim multi :P Choć nie przeczę, że może kiedyś wrócę do SP bo również jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 19:57, kolektor napisał:

> Ja skorzystałem dlatego że jestem czasem leniwy, a jak trzeba jeszcze czegoś szukać
to
> już wogole ;).
A ja tam szczerze mówiąc olałem te laptopy. Z 9 przy okazji zebrałem. Raz zagrałem w
Single, i rzuciłem w kąt. Dla mnie CoD 4 to przede wszystkim multi :P Choć nie przeczę,
że może kiedyś wrócę do SP bo również jest bardzo dobry.

Ja się uczyłem snajpic na weteranie w misji w Czarnobylu :), więc nie mam nic do sp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 22:15, ryczypisk napisał:

> > Ja skorzystałem dlatego że jestem czasem leniwy, a jak trzeba jeszcze czegoś
szukać
> to
> > już wogole ;).
> A ja tam szczerze mówiąc olałem te laptopy. Z 9 przy okazji zebrałem. Raz zagrałem
w
> Single, i rzuciłem w kąt. Dla mnie CoD 4 to przede wszystkim multi :P Choć nie przeczę,

> że może kiedyś wrócę do SP bo również jest bardzo dobry.
Ja się uczyłem snajpic na weteranie w misji w Czarnobylu :), więc nie mam nic do sp


Też grałem tą misję na weteranie i przyznam się, że mało co monitora nie pogryzłem w końcówce zadania hehe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 22:18, kavior15 napisał:

Też grałem tą misję na weteranie i przyznam się, że mało co monitora nie pogryzłem w
końcówce zadania hehe. :)


ja to tam przy tym diabelskim młynie sobie wziołem kałacha, i jak mi się naboje w M21 skończyły to ruszyłem w bój i za 2 razem przeszedlem :D:D... Ale wiecie co, przynam się do czegoś, Jak jest ostania misja, tam jak jesteśmy w trybie "ostatni bastion" i ginie grigs cpt prise i inni, to prawie się poryczałem :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 22:21, ryczypisk napisał:

> Też grałem tą misję na weteranie i przyznam się, że mało co monitora nie pogryzłem
w
> końcówce zadania hehe. :)

ja to tam przy tym diabelskim młynie sobie wziołem kałacha, i jak mi się naboje w M21
skończyły to ruszyłem w bój i za 2 razem przeszedlem :D:D... Ale wiecie co, przynam się
do czegoś, Jak jest ostania misja, tam jak jesteśmy w trybie "ostatni bastion" i ginie
grigs cpt prise i inni, to prawie się poryczałem :D...


A ja cały czas snajpą waliłem i jakoś dałem radę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie miaem internetu i grałem w CoD 4 na singlu. Coś mnie zastanawiało, a mianowicie brak muzyki. Wszystko słychać nornalnie, wystarzały, okrzyki, wybuchy graanatów itp. Dlaczego nie słysze muzyki? Da się jakoś to naprawić? Reinstalowałem grę, ale nie pomogło.

PS. W kafejce gdy grałem w CoD 4 na multi też była muzyka, ale myślałe że to jakiś mod. U mnie oczywiście jej nie słychać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest najlepsza z misji. Udało mi się takiego tricka w niej zapuścić - claymore''y odruchowo w najbardziej "trakcyjne" przejścia. A granatem obudziłem stado dzikich psów z takiego basenu na horyzoncie - przez 10 minut mi pomagały. Ekstra sprawa takie wielozadaniowe AI :)

Super, naprawdę super się grało -> nie sądziłem, że potrafię tak szybko ''myśleć celownikiem'' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 22:54, Sephirath napisał:

Dla mnie to jest najlepsza z misji. Udało mi się takiego tricka w niej zapuścić - claymore''y
odruchowo w najbardziej "trakcyjne" przejścia. A granatem obudziłem stado dzikich psów
z takiego basenu na horyzoncie - przez 10 minut mi pomagały. Ekstra sprawa takie wielozadaniowe
AI :)

Super, naprawdę super się grało -> nie sądziłem, że potrafię tak szybko ''myśleć celownikiem''
:D


Tak gra jest wspaniała, chociaż multi już mnie tak nie interesuje. Chyba wolę starego, poczciwego cs''a. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować