Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

No właśnie ja podczas grania w singla nie miałem jeszcze netu na swoim kompie - fabule oddałem się w całosci i przeżyłem ją jak 3-dniowy nieprawdopodobny film :) A teraz karam multi i co gorsza jestem całkiem znośny ->najbardziej podoba mi się zrównowazenie rozgrywki - gdy mi sie chce to spokojnie bawę się w stealth assassina, jak mam nastrój to wyciagam RKMa - i na każdej z map można być tak samo skutecznym. Wczoraj nawet po raz pierwszy pobiegałem z pompą - TEŻ się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jakoś tak mi się nudziło na kompie, więc zainstalowałem sobie CoDa 2 (który swoją drogą jest według mnie najgorszą częścią serii). Zainstalowałem patche, uaktualniłem PB i hajdu na serwer jakiś z SD. Po godzinie grania stwierdziłem, że jednak wolę CoD 4 i CoD 2 został wyinstalowany i wrócił na pułeczkę chwały (na której są rzecz jasna wszystkie cześci CoD razem z wersjami na PS2.) Cóż gdybym miał więcej miejsca na dysku to pewnie bym gre zostawił, ale zę mam jeszcze tylko 5 gb wolnego miejsca zainstaluje sobie coś mniejszego do odprężenia po sesjach z CoD 4... pewnie Micro Machines V4 (no co? Gierka najlepszych ocen nie dostawała, ale naprawdę miło się w niągra jako przerwynik od poważnego grania ^^).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do was :)... Napiszcie mi prosze czy CoD 4 to najlepsza z odłson? Czy może to błąd że w końcu wyszliśmy z tej już przesadzonej IIwś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 14:54, ryczypisk napisał:

mam pytanie do was :)... Napiszcie mi prosze czy CoD 4 to najlepsza z odłson? Czy może
to błąd że w końcu wyszliśmy z tej już przesadzonej IIwś?


No jasne że 4 to jest najlepsza, bo w końcu wyszli z drugiej wojny światowej, na współczesność, a z resztą we wszystkich grach o II WŚ jest wszystko podobne, a z resztą ja nie lubię drugiej wojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 14:58, trutututu napisał:

> mam pytanie do was :)... Napiszcie mi prosze czy CoD 4 to najlepsza z odłson? Czy
może
> to błąd że w końcu wyszliśmy z tej już przesadzonej IIwś?

No jasne że 4 to jest najlepsza, bo w końcu wyszli z drugiej wojny światowej, na współczesność,
a z resztą we wszystkich grach o II WŚ jest wszystko podobne, a z resztą ja nie lubię
drugiej wojny

Wiesz... ja się tak zastanawiałem jeszcze, bo zawsze gramy przciw Niemcom... a gdybysmy się tak zamienili w Niemieckie siły, może wtedy gry o IIwś nabrałby innego "smaku" :)... ale i tak wole współczesną wojne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jest najlepsza ! Nie chodzi tu o samą grafikę, grywalność, system strzelania,
ale o sam współczesny konflikt, który daje dużo do myślenia, gra naprawdę wymiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 15:08, Tokix napisał:

Oczywiście że jest najlepsza ! Nie chodzi tu o samą grafikę, grywalność, system strzelania,
ale o sam współczesny konflikt, który daje dużo do myślenia, gra naprawdę wymiata.

No właśnie, a wiec czemu są ludzie którzy chcą kolejną gre o IIwś, skoro jest już: CoD 1 i 2 (i 3 na konsole) MoH Alient Assauslt, Wojna na Pacyfiku, Wojna w Europie i wiele innych znakomitych tytułów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no i właśnie dla mnie 4 jest najlepsza też dlatego że wymyślili w ogóle o co chodzi w tym konflikcie, a nie idą na łatwiznę i robią 2WŚ, tylko że wg. mnie mogło się grać trochę dłużej Marines w singlu, co prawda wiem że to miało być nastawione na SAS, no ale i tak mogli trochę więcej misji zrobić.

EDIT a no i 2WŚ niech się zajmą twórcy MOHa, bo i tak tego nie lubię ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będą nowe mapy do CoDa! W tym ta ze studiem telewizyjnym i takim wzzgórzem gdzie mieliśmy w fabule 3 domy do przeszukania :)

Donosi Gejmspot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 15:14, Sephirath napisał:

Będą nowe mapy do CoDa! W tym ta ze studiem telewizyjnym i takim wzzgórzem gdzie mieliśmy
w fabule 3 domy do przeszukania :)

Donosi Gejmspot.


Nowe mapy? Super, jeszcze jak dojdzie ten nowy killkam i nowe bronie o których słyszałem to patch 1.6 (jeśli to wszystko w tym umieszczą) będzie zajmował jakieś kilkaset mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 15:17, trutututu napisał:

Nowe mapy? Super, jeszcze jak dojdzie ten nowy killkam i nowe bronie o których słyszałem
to patch 1.6 (jeśli to wszystko w tym umieszczą) będzie zajmował jakieś kilkaset mega


nie patch tylko Call of Duty 4:modern warfare 2 :D... Raczej rozbiją patcha na 1.6, 1.7 i 1.8... 1.6 nowe bronie + killkam, 1.7 jedna mapa i 1.8 druga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screenów gameplayowych na razie nie ma - cały artykuł macie tutaj
http://www.gamespot.com/pc/action/callofduty4modernwarfare/news.html?sid=6187 656&tag=topslot;title;1&om_act=convert&om_clk=topslot
A te fotki to:
http://image.com.com/gamespot/images/2008/071/reviews/939212_20080312_embed001. jpg
http://image.com.com/gamespot/images/2008/071/reviews/939212_20080312_embed002. jpg

Zanosi sie ekstra! Drugi vacant i rozszerzony overgrown z kanałami jak z ambushu :P
A mapek ma być dużo więcej :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 15:20, ryczypisk napisał:

> Nowe mapy? Super, jeszcze jak dojdzie ten nowy killkam i nowe bronie o których słyszałem

> to patch 1.6 (jeśli to wszystko w tym umieszczą) będzie zajmował jakieś kilkaset
mega

nie patch tylko Call of Duty 4:modern warfare 2 :D... Raczej rozbiją patcha na 1.6, 1.7
i 1.8... 1.6 nowe bronie + killkam, 1.7 jedna mapa i 1.8 druga :)


Ta i czekać kilka tygodni na kolejne patche po 1.6 i następne? Ej nie iwem czy mnmie zrozumiałeś, ale zapomniałem jak to miałem napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 15:22, trutututu napisał:

Ta i czekać kilka tygodni na kolejne patche po 1.6 i następne? Ej nie iwem czy mnmie
zrozumiałeś, ale zapomniałem jak to miałem napisać

Ja to tego ostatniego nie zrozumiałem btw. kiedy dasz ten wpis na blogu :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się widzi, że mapka w studiu telewizyjnym będzie dobra, tylko na DM. TDM czy Sztab. Ale ta mapka w wiosce zapowiada się wyśmienice na każdy typ rozgrywki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie przydałoby się więcej Bloców i Wetworków - pól walk dla snajperów, bo są, jak nazwa wskazuje, tak naprawdę tylko dwie. Crossfire się nie liczy bo jest zbyt chaotyczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować