Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2008 o 16:29, Sephirath napisał:

Wg. mnie przydałoby się więcej Bloców i Wetworków - pól walk dla snajperów, bo są, jak
nazwa wskazuje, tak naprawdę tylko dwie. Crossfire się nie liczy bo jest zbyt chaotyczny
;)


A właśnie na Blacu najlepiej sobie zrobić zestaw taki żeby w ogóle nie było widzieć i właśnie podkradać się do snjaperów, to zawsze działa, no ale Wet Work no to rzeczywiście snajpa jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 16:29, Sephirath napisał:

Wg. mnie przydałoby się więcej Bloców i Wetworków - pól walk dla snajperów, bo są, jak
nazwa wskazuje, tak naprawdę tylko dwie. Crossfire się nie liczy bo jest zbyt chaotyczny
;)

Racja, i mogliby jakos usunąć ten bug że zdaleka trway nie widać, bo na Pipline dla snajperów to jest gorsze niż walka na pustyni ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam zawsze albo z powtarzaków - m4 - albo ze snajp. Lubię odległość :>

W budynkach zaś pompa i nie ma przebacz.

A na szipmencie RKM i cienkie ścianki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... jeżeli chcesz, żeby Ci tylko FPS`y spadły i wzrosły wymagania gry to czemu nie... Mi to nie przeszkadza, a snajperem przeważnie zawsze gram.

Sephirat, ja tam od M4 wolę AK47 (jak chce grać szybciej to wybieram właśnie jego), ale najlepszą bronią według mnie po M4A03 jest M16+ACOG (mówta co chceta, gra się tym IMO genialnie). Na mapach Vacant czycoś mniejszego to P90 z tłumikiem + martwa cisza + bandolier + dwa azy strzał (to jest moja klasa Assassin, fajnie się sprawia na blocu, pipeline czy overgrown).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 16:44, PAPISHON napisał:

Hm... jeżeli chcesz, żeby Ci tylko FPS`y spadły i wzrosły wymagania gry to czemu nie...


No to niech zwiększa zakres widoczności trway, tj. zeby z większej odległości ją jeszcze było widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to niech zwiększą... fajnie a mi (i wilu innym) FPS`y z 30-50 spadną do 10-20. Ja jestem zdecydowanie przeciwko. Pozatym co za n00b kładzie się na środku drogi w trawie bez osłony? Zawsze trzeba szukać osłony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 16:49, PAPISHON napisał:

No to niech zwiększą... fajnie a mi (i wilu innym) FPS`y z 30-50 spadną do 10-20. Ja
jestem zdecydowanie przeciwko. Pozatym co za n00b kładzie się na środku drogi w trawie
bez osłony? Zawsze trzeba szukać osłony.

Wiem o co ci, ale ja to tak właśnie stroskliwości do tcyh noobków :D... Mi to też w sumie nie zawadza tak bardzo... ale czasem to dziwnie wyglada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 16:49, PAPISHON napisał:

No to niech zwiększą... fajnie a mi (i wilu innym) FPS`y z 30-50 spadną do 10-20. Ja
jestem zdecydowanie przeciwko. Pozatym co za n00b kładzie się na środku drogi w trawie
bez osłony? Zawsze trzeba szukać osłony.


Wiesz, nie każdy ma aż tak kiepski komp że po tym gdy polepszą trawę to polecą ludziom FPS''y. Wiem że CoD Ci dość słabo chodzi i szanuję to że też chciałbyś grać, ale wiesz CoD4 to nowa gra i może mieć fajerwerki graficzne itp. Co do według Ciebie Noobostwa bo nie kampi się za osłoną, wiesz ile razy będąc snajperem biegłem, położyłem sięw trawie a potem jakiś koleś przebiegł obok i nawet mnie nie zauważył ? W końcu ghilie suit po coś służy.
Umiejętność korzystania z terenu = przewaga
A trawa jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to gra daje sporo do myślenia, bo pokazuje czas podobny do zimnej wojny. Mnie ta gra wzruszyła, szczególnie końcówka, w której Rosjanie odpalają rakiety, te szczegóły pokazujące lot rakiet, głos jakiegoś Rosjanina przy odpalaniu kolejnych, wreszcie dotarcie stacji kontroli i zniszczenie rakiet. Muzyka, na końcu tej misji, misja kolejna, w której zginął(?) Cpt.Price, śmierć Zakajeva, przybycie Rosjan (współpracujących rzecz jasna) i ostatnie momenty gry to coś niesamowitego, jakby oglądało się film, w którym miało się wpływ na losy świata. Naprawdę gratuluje Activision tej gry. Jedyne co mi się nie podobało to film na końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to gra daje sporo do myślenia, bo pokazuje czas podobny do zimnej wojny. Mnie ta gra wzruszyła, szczególnie końcówka, w której Rosjanie odpalają rakiety, te szczegóły pokazujące lot rakiet, głos jakiegoś Rosjanina przy odpalaniu kolejnych, wreszcie dotarcie stacji kontroli i zniszczenie rakiet. Muzyka, na końcu tej misji, misja kolejna, w której zginął(?) Cpt.Price, śmierć Zakajeva, przybycie Rosjan (współpracujących rzecz jasna) i ostatnie momenty gry to coś niesamowitego, jakby oglądało się film, w którym miało się wpływ na losy świata. Naprawdę gratuluje Activision tej gry. Jedyne co mi się nie podobało to film na końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 17:53, Tokix napisał:

Poprostu admin cię nie lubi i sadzi ci Kicka...


Jakiego Kicka ?!

Przecież pisze wyraźnie że Permamentny BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 17:36, Wojtas94 napisał:

Że się tak spytam - wtf? Wszystko legal, bez czitów, a tu taka niespodzianka... :?


Może nie dostosowałeś się do jakiś przepisów ustalonych na tym serwerze, albo byłeś lepszy od admina i zżerała go zazdrość i dlatego dał Ci bana, żebyś go więcej nie ośmieszał. Najlepiej to zdobądź kontakt do "władzy" serwera i niech Ci wytłumaczy o co chodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś moze jak w Rconie ustawic od jakich punktow ma byc uav, airstrike i heli? oraz jak sie ustawia komunikaty w konsoli ;)

chociaz heli ustawilem na 1 hp i zeby nie strzelal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 17:36, Wojtas94 napisał:

Że się tak spytam - wtf? Wszystko legal, bez czitów, a tu taka niespodzianka... :?

Tokix ma racje, znaczy w pewnym sęsie, do jego posta dodałbym post Moras1990 i masz gotowe wyjaśnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować