Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2008 o 20:49, ryczypisk napisał:

Tokix ma racje, znaczy w pewnym sęsie, do jego posta dodałbym post Moras1990
i masz gotowe wyjaśnienie :)

Kurde, no to kupa, że tak powiem, bo to mój ulubiony serwer był. :) No, ale może jutro sprawdzę czy mnie Admin odbanował, bo jeśli nie to naprawdę się niehonorowo zachował nie dając wcześniejszych ostrzeżeń. Tylko nie jestem pewien czy to on akurat, bo jakiegoś gościa z Opozycji cały czas pod kanałami w Ambush sztyletowałem, czyli inaczej mówiąc zabijałem z ukrycia. :P
I dzięki wszystkim za pomoc, że specjalnie dla mnie pomogliście mi w tej jakże trudnej sytuacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś o co mi chodzi. Gdy "kampisz" z snajpą na innego snajpera tylko totalny idiota kładzie się na środku drogi wiedząć że jego jedyną szansą ukrycia jest trawa. Każdy szanujący się snajper siedzi zawsze za osłoną, no chyba że sytuacja zmusi go do oddania strzału ze śrdoka drogi, ale to chyba tylko wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, miałem podobną sytuację. Też zbanowali mnie na moim ulubionym serwie. Nie wiedziałem za co, bo nic złego nie zrobiłem, toteż napisałem na forum klanu, który był właścicielem tego serwera. Zamieściłem temat, napisałem prośbę o wyjaśnienie, dlaczego dostałem bana. Po pewnym czasie lider clanu napisał, że być może to PB, ale ja byłem pewien, że to administrator serwera dał mi "permanenta". Trochę później do dyskusji dołączył się gracz, który w owym czasie także grał na serwerze. I wtedy ten koleś i clan leader zaczęli coś tam pisać po niemiecku. Mój niemiecki kuleje, ale coś tam wyczytałem, że "keinen snipern". Domyśliłem się, że może chodzić o to, że nie można używać karabinów snajperskich na serwerze, ale w konsoli nic takiego nie zauważyłem ( z reguły konsola wyświetla zasady ). Nie byłem jednak tego pewien i postanowiłem poczekać, aż ten lider coś mi napisze po angielsku - żebym mógł coś tam zrozumieć, ale się przeliczyłem. Po chwili mój temat "uległ" skasowaniu. Zdenerwowałem się, bo oczekiwałem wyjaśnień. Już miałem zakładać drugi temat, ale dałem sobie spokój. Zabrałem się za szukanie innego serwera, i mogę powiedzieć, że odniosłem sukces - znalazłem serwer dużo lepszy od tego feralnego, na którym cały czas mam bana. No nic, idzie się dalej, a życie toczy się jak piłka po równi pochyłej. Już dawno zapomniałem o tej sprawie, ale Ty mi o tym tak jakby przypomniałeś. Mimo to, że masz raczej małe szanse, na dowiedzenie własnych racji, to spróbuj. Trzeba walczyć. Ja spróbowałem, ale niestety poległem.

O żesz kurdę, ale dramatycznie to napisałem :D Szczególnie zakończenie. Udzielam zgody na wykorzystanie tego tekstu jako scenariusz na dramat :)

PS: Ten serwer, na którym dostałem bana, to |MfG|. Mówię, to jako swoistą przestrogę, aby unikać gry na tym serwerze, przynajmniej abyście nie musieli wchodzić w konwersację z adminami, bo i tak nic to nie da ;) Życzę wam abyście nie mieli takiego "szczęścia" jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że nie znam żadnej drogi kontaktu do Admina lub forum tego klanu (jeśli to w ogóle jakiś klan jest...). I jeśli ten admin ma mnie głęboko gdzieś, bo ma jeszcze innych graczy, to ja mam jego serwer gdzieś. Może będziesz coś kojarzyć, ale nazwa serwera to coś około "Crossfire|Crash|Strike|Ambush". Wbijałem tam tylko dlatego, że to hc i moje ulubione mapki, a zawsze mogę sobie znaleźć inne miejsce do grania niż to ulubione. W końcu tych wszystkich serwerów czy trybów jest od groma, więc znalezienie jakiegoś innego, podobnego nie powinno zająć dużo czasu. Dlatego pozostaje mi tylko nadzieja na nieotrzymanie kolejnych banów w tym miesiącu. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Niestety serwera nie kojarzę. Najlepszym rozwiązaniem będzie, tak jak mówisz, poszukanie innych. Szkoda czasu na wykłócanie się, które i tak nie przyniesie skutku, a mogące ciągnąć się w nieskończoność. Mogłem o tym wcześniej pomyśleć ;) W każdym bądź razie, życzę Ci powodzenia w szukaniu serwów, a także żadnych banów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione zadanie w Call''u... brzytwiarz, wszedłem na serw rozgrzałem się troche, a jak juz zaczołem zadanie skończyłem w minute... Dla tych którzy nie wiedzią trzeba mieć ciąg 3 ofiar zabitych z noża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja tam jak raz zrobiłem, to mi wystarczy ;) Osobiście mam "załatwioną" już całą Elitę, za wyjątkiem dwóch "achievementów" . Jakoś dziwię się czemu łatwiej mi było robić owy dział niż Zabójcę czy Upokorzenie, gdzie mam po kilka - kilkanaście zadań ukończonych. Jedną zdobycz udało mi się osiągnąć w dość spektakularny sposób. Była to bodajże " Przewaga powietrzna" ( nigdy nie rozróżniam tej ze śmigłowcami, a samolotami ), gdzie trzeba było w ciągu meczu wezwać co najmniej 2 śmigłowce. Ja wezwałem 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 00:04, Buhahahahaha napisał:

Tak sobie przeglądam i patrzcie co mi się dzisiaj udało!

Serdecznie gratuluję, ja mam w każdym około 75% na 100%, i niby sporo a wygląda średnio :P

Cóż, jedyna opcja - więcej grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 00:30, Sephirath napisał:

> Tak sobie przeglądam i patrzcie co mi się dzisiaj udało!
Serdecznie gratuluję, ja mam w każdym około 75% na 100%, i niby sporo a wygląda średnio
:P

Cóż, jedyna opcja - więcej grać :)


Ja tam mam przegrane ~4,5 dnia, więc trza lepiej celować! ;) Ja tam jak miałem z jednego z tych karabinów uzupełnić na 100% to grałem nim i tylko nim, a to już było nudne jak cholera łazić z tym m16 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj tam, M16 z AK47 to najlepsze karabiny (no może jeszcze M4 ale tylko z tłumikiem) i to właśnie te 3 bronie z karabinó mam na 100% odblkowoanych. MP44 tylko 30 % (średnie jest). G36 to nawet nie ruszam, M14 chyba 75% i G3 też koło 50%.

Z broni wogóle to na 100% mam odblokowane
- P90
- MP3
- AK47
- M16
- M4
- Shotgun (nie pamiętam jak się zwał, ale ten półatumoatyczny)
-M40A3
- Barret

Jako do odblokowywania innych broni mi nie śpieszno ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 13:30, Sephirath napisał:

A da sie jakos mieć golden bereta? Czy tylko drabunova? :)

Tylko drauganowa, wogóle to dziwny pomysł ze złotom snajpom :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2008 o 14:01, ryczypisk napisał:

Tylko drauganowa, wogóle to dziwny pomysł ze złotom snajpom :D...


Czemu? Czyli równie dobrze nie powinno być golden dgl i innych golden broni ;]

Aha snajpą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 10:30, PAPISHON napisał:

Aj tam, M16 z AK47 to najlepsze karabiny (no może jeszcze M4 ale tylko z tłumikiem) i
to właśnie te 3 bronie z karabinó mam na 100% odblkowoanych. MP44 tylko 30 % (średnie
jest). G36 to nawet nie ruszam, M14 chyba 75% i G3 też koło 50%.

Z broni wogóle to na 100% mam odblokowane
- P90
- MP3
- AK47
- M16
- M4
- Shotgun (nie pamiętam jak się zwał, ale ten półatumoatyczny)
-M40A3
- Barret


ee tam, ja tam najbardziej trudziłem sie z m16, a mam jeszcze red tigera w mp5 i aku-74 oraz w Dragonvie

PS p90 to shit! (wg. oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 14:32, Adeq napisał:


> Tylko drauganowa, wogóle to dziwny pomysł ze złotom snajpom :D...

Czemu? Czyli równie dobrze nie powinno być golden dgl i innych golden broni ;]

Aha snajpą

Wiem jak sie pisze ;]... I chodzi mi o to że w snajpach to głupi pomysł bo: Widac przez cała mape...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 14.03.2008 o 15:00, ryczypisk napisał:

Wiem jak sie pisze ;]...

To czemu nie napisałeś tak xD

Dnia 14.03.2008 o 15:00, ryczypisk napisał:

I chodzi mi o to że w snajpach to głupi pomysł bo: Widac przez
cała mape...


Znaczy po 1 Nikt nie każe nikomu biegać ze złotą :P
po 2 jak jest się w cieniu to jej nie widać

No i tyle xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2008 o 14:58, Buhahahahaha napisał:

PS p90 to shit! (wg. oczywiście)

Możesz sobie tak uważać, ja to mam gdzieś. Mi się z tym jako "assassyn" gra dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 15:32, PAPISHON napisał:


> PS p90 to shit! (wg. oczywiście)
Możesz sobie tak uważać, ja to mam gdzieś. Mi się z tym jako "assassyn" gra dobrze.


Praktycznie każdemu się z tym dobrze gra :| Bo o to chodzi w p90 strasznie dużo naboi, duża szybkostrzelność i do tego jeden pocisk zadaje bardzo duże obrażenia... dlatego min. ta broń jest zabroniona na PAM''ie. Dlatego ta broń posiada "przezwisko" ''lame weapon'' :P

Och.. ciągle gram na tym zombie mode xd od tygodnia, tylko kilka razy wszedłem na jakiś HC xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 15:48, Adeq napisał:

Praktycznie każdemu się z tym dobrze gra :| Bo o to chodzi w p90 strasznie dużo naboi,
duża szybkostrzelność i do tego jeden pocisk zadaje bardzo duże obrażenia... dlatego
min. ta broń jest zabroniona na PAM''ie. Dlatego ta broń posiada "przezwisko" ''lame
weapon'' :P

Lame to są ci, którzy szerzą te herezje :).

@ryczypisk - złota snajpa ma sens moim zdaniem. Mniejsza o kamuflaż, złoty nigdzie się nie sprawdza, ani też za ładnie nie wygląda, ale to gratyfikacja za trud. Taki mały puchar za umiejętności i wytrwałość. Tylko o to chodzi w złotym kamuflażu. Dziwi też, czemu to właśnie Dragunov dostąpił zaszczytu wyróżnienia złotem. Nie jest szczególnie atrakcyjny jeśli idzie o parametry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować