Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2008 o 09:32, Sephirath napisał:

Druga uwaga - M14 z acogiem (moje ostatnie odkrycie) to bardziej mobilna wersja M21 które
z kolei jest niepraktyczne na bliski dystans na hardkorze. A M14 z acogiem z przebijaniem
ścian i obrażeniami maxi jest po prostu uberpro ;)


Porównaj sobie M14 z ACOGiem i M21 z tym samym i zabaw się w klasyczną "znajdź różnicę". Jedną. ;-)
Oczywiście, mam na myśli wygląd, chociaż statystycznie różnią się tylko tym, że M21 ma większy odrzut.

Dnia 05.04.2008 o 09:32, Sephirath napisał:

No i standardowo już polecam każdemu M4 z sajlencerem ;)


A ja gołe AK-47. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 14:20, 332 napisał:

> Jesli ktos zerknie ;)
>
> http://youtube.com/watch?v=i29yPW3Zgq8
>
> http://youtube.com/watch?v=m1AekhALs 9c


Fajne filmik, ale troche przycinają.. pewnie jakiegoś słabszego programu do nagrywania
używałeś albo trochę słaby sprzęt masz ;P


Uzywalem FRAPS.Komputer nie jest najlepszy a z Fraps jeszcze bardziej sie tnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najfajniej jest kiedy zabijamy w misji z eskortowaniem War Piga, jednego terrorystę na dachu. Gościu wisiał mi w powietrzu za każdym razem, kiedy gram w tą misję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 14:49, DJ Szlafrok napisał:

Oczywiście, mam na myśli wygląd, chociaż statystycznie różnią się tylko tym, że M21 ma
większy odrzut.


Tak, tylko że potrzeba mi broń snajperską równie dobrze mogącą też czyścić pomieszczenia. I się ciągle waham, czy do M14 (większa szybkostrzelność praktyczna przy M21) mieć zwykły laser czy też może acog. Ale na razie acog rlz.

Dnia 05.04.2008 o 14:49, DJ Szlafrok napisał:

A ja gołe AK-47. ;-)


AK zbyt lata, jak dla mnie. Wolę celne bronie, nawet jeśli słabsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 17:09, Sephirath napisał:

Tak, tylko że potrzeba mi broń snajperską równie dobrze mogącą też czyścić pomieszczenia.
I się ciągle waham, czy do M14 (większa szybkostrzelność praktyczna przy M21) mieć zwykły
laser czy też może acog. Ale na razie acog rlz.


Osobiście grałem z ACOGiem, bo nie dość, że bajecznie łatwo ściąga się przeciwników z dystansu, to jeszcze naprawdę fajnie wygląda. ;-)

Dnia 05.04.2008 o 17:09, Sephirath napisał:

> A ja gołe AK-47. ;-)
AK zbyt lata, jak dla mnie. Wolę celne bronie, nawet jeśli słabsze :)


Na początku też stroniłem od kałacha, ostatecznie jednak ''Power is back''. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 17:22, DJ Szlafrok napisał:

Osobiście grałem z ACOGiem, bo nie dość, że bajecznie łatwo ściąga się przeciwników z
dystansu, to jeszcze naprawdę fajnie wygląda. ;-)

Ja z ACOG gram tylko w M14 i i tak jeszcze czasem zmieniam. Dlaczego ? ACOG jest beznadziejne na krótkie dystanse. Drugą ew. którą testuje jest Przesada - M14+ACOG i na bliskie dystanse jakiś pistolet maszynowy (Uzi, p90)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 17:46, kolektor napisał:

Ja z ACOG gram tylko w M14 i i tak jeszcze czasem zmieniam. Dlaczego ? ACOG jest beznadziejne
na krótkie dystanse.


Z M14 na bliskim dystansie zawsze będzie kiepsko, bo celność po dodaniu celownika optycznego wbrew pozorom nie pogarsza się zbytnio. Po prostu taka broń, na duże dystanse.

A co do Przesady - zupełnie nie trawię tej umiejętności, dużo bardziej wolę ustawić sobie Moc obalającą lub coś w ten deseń - jakoś nie mogę się od tych perków odzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 17:52, DJ Szlafrok napisał:

Z M14 na bliskim dystansie zawsze będzie kiepsko, bo celność po dodaniu celownika optycznego
wbrew pozorom nie pogarsza się zbytnio. Po prostu taka broń, na duże dystanse.

Racja. Ale jednak nawet na średni dystans mierzysz, ACOG zawęża pole widzenia. I to mnie boli :/

Dnia 05.04.2008 o 17:52, DJ Szlafrok napisał:

A co do Przesady - zupełnie nie trawię tej umiejętności, dużo bardziej wolę ustawić sobie
Moc obalającą lub coś w ten deseń - jakoś nie mogę się od tych perków odzwyczaić.

Ja też praktycznie nie używam. Wole zakłócanie UAV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odkryłem, że M16 jest mocarną bronią, zwłaszcza w Hardcore gdzie zabija pierwszą serią. Diabelnie szybka + spory zasięg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 19:12, Cmq napisał:

Dzisiaj odkryłem, że M16 jest mocarną bronią, zwłaszcza w Hardcore gdzie zabija pierwszą
serią. Diabelnie szybka + spory zasięg.

No... potrafi zaskoczyć ;). Sam też odkryłem jej "zabójczość" nie tylko na Hardcore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 08:16, Tokix napisał:

Nie masz czasem Visty ?

Nie, mam xp prof...

Dnia 05.04.2008 o 08:16, Tokix napisał:

A, i na takiej karcie pozostań na średnich/ niższych detalach.


no tak... ale jak zmieniam na chciażby naj naj niższe to i tak masakra:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i kurka wodna mam problem.
Jestem w Chernobylu, już po strzelaniu do Zakhaeva. McMillan karze wybrać najlepszą pozycję do strzelania i rozstawić nieco claymore''ów. Jakieś propozycje co do pozycji strzeleckiej? Gram na Hardened (czy jak tam się nazywa przedostatni poziom trudności) i szczerze mówiąc jest ciut ciężko :) Sam na początek zdecydowałem się na pozycję pod młynem, ale później jestem otoczony ze wszystkich stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 13:11, WorldWar3PL napisał:

No i kurka wodna mam problem.
Jestem w Chernobylu, już po strzelaniu do Zakhaeva. McMillan karze wybrać najlepszą pozycję
do strzelania i rozstawić nieco claymore''ów. Jakieś propozycje co do pozycji strzeleckiej?
Gram na Hardened (czy jak tam się nazywa przedostatni poziom trudności) i szczerze mówiąc
jest ciut ciężko :) Sam na początek zdecydowałem się na pozycję pod młynem, ale później
jestem otoczony ze wszystkich stron.

Ja na weteranie skampiłem obok McMilana, dało się przeżyć, tak to kampiłem tam za tymi samochodzikami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować