Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Mam problem z patchem 1.4. Gdy próbuję zainstalować go wyskakuje błąd (screen). Proszę o bardzo szybką pomoc!

EDIT: Gra jest zainstalowana na dysku C:

20080421211759

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 21:18, Lisun napisał:

Mam problem z patchem 1.4. Gdy próbuję zainstalować go wyskakuje błąd (screen). Proszę
o bardzo szybką pomoc!


Z tego co widzę, instalator nie wykrywa Ci gry. Może w jakiś sposób usunąłeś wpisy w rejestrze dotyczące CoDa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zobaczyłem jv16 power tools i wpisy są w rejestrze. To trochę dziwne, ale może ściągnąłem ze złego źródła? (pierwszy wynik w google).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 21:27, Lisun napisał:

Przed chwilą zobaczyłem jv16 power tools i wpisy są w rejestrze. To trochę dziwne, ale
może ściągnąłem ze złego źródła? (pierwszy wynik w google).

Hmmm no to dziwne, ale spróbuj poszukać tutaj: http://files.filefront.com patcha, ja z tąd zawsze patche ściągam i działają., albo jak nie zadziała, to przeinstaluj grę i wszystkie patche po kolei zainstaluj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. W multiplayer zmieniłem rozdzielczośc na 1024 x 768 i pokazał mi się czarny ekran i komunikat "Cannot display...", że nie może w tej rozdzielczości. Jak mogę cofnąc do poprzednich ustawień skoro jak włączam grę mam cały czas czarny ekran i pływa po nim ten komunikat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 15:58, kavior15 napisał:

Hej. W multiplayer zmieniłem rozdzielczośc na 1024 x 768 i pokazał mi się czarny ekran
i komunikat "Cannot display...", że nie może w tej rozdzielczości. Jak mogę cofnąc do
poprzednich ustawień skoro jak włączam grę mam cały czas czarny ekran i pływa po nim
ten komunikat?


Ok, już się naprawiło. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w misij gdzie jest diabelski młyn mam dotrzec do samolotu , jak mam tam dotrzeć? bo jak ide w lewo lub w prawo to sa jakies tabliczki a jak jestem przy tych tabliczkach to gine ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się wam pochwalę: Dzisiaj jak grałem na moim ulubionym serwie, to ten mecz był moim meczem pozegnalnym, ale mówie sobie NIE, muszązapamiętać nick Cpt. McBishop, muszą i raczej zapamiętają, Po tym wszyscy gadali zebym bana dostał i jak admin przyszedł to się działo, admin powiedział że da mi bana za następnym razem jak cos takiego uczynię, a jakiś koleś, "Ale on zabił 20 swoich na samym początku SD". Powiem wam tyle, za pierwszym razem było fajnie, najpierw granat, potem samochód i dużo zginęło. Ja sobie wyobrażam co by było, jakbym wziął 3x odłamkowe i menczennika, to by się działo, a tu screen moich statów. Ale po tej 100 już przestałem i na końcu miałem 90

PS jeśli ktoś grał i teraz to czyta to serdecznie pozdrawiam ;]

EDIT, jak ktoś zobaczył taki teks "IDIOTA" to to do mnie było, były gorsze wyzwiska, typu "ty pomiocie kozy" i jakieś tam jeszcze, dużo tego było

20080422202645

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 20:27, trutututu napisał:

/.../


Omfg, takim to powinno się od razu global bana dawać :/ Tylko psujesz innym zabawę, myślisz że to coś fajengo jak będziesz pakował do swoich ? Nie będę dalej tego komentował ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z Tobą co jest? Ludzie zapamiętają Cię jako kompletnego frajera. Takie pamiątki po sobie zostawiasz? Żałość.

Nie było się czym chwalić na forum. Teraz znacznie szersze grono pozna Twoją skromną osobę z fatalnej strony. Kolejny błąd.

Za to Twój przykład pokazuje jak robić nie należy grając z innymi, więc całkiem bez sensu ten Twój post nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 20:27, trutututu napisał:

A ja się wam pochwalę: Dzisiaj jak grałem na moim ulubionym serwie, to ten mecz był moim
meczem pozegnalnym, ale mówie sobie NIE, muszązapamiętać nick Cpt. McBishop, muszą i
raczej zapamiętają, Po tym wszyscy gadali zebym bana dostał i jak admin przyszedł to
się działo, admin powiedział że da mi bana za następnym razem jak cos takiego uczynię,
a jakiś koleś, "Ale on zabił 20 swoich na samym początku SD". Powiem wam tyle, za pierwszym
razem było fajnie, najpierw granat, potem samochód i dużo zginęło. Ja sobie wyobrażam
co by było, jakbym wziął 3x odłamkowe i menczennika, to by się działo, a tu screen moich
statów. Ale po tej 100 już przestałem i na końcu miałem 90





PS jeśli ktoś grał i teraz to czyta to serdecznie pozdrawiam ;]




EDIT, jak ktoś zobaczył taki teks "IDIOTA" to to do mnie było, były gorsze wyzwiska,
typu "ty pomiocie kozy" i jakieś tam jeszcze, dużo tego było


Koleś ty jakiś zakompleksiony jesteś ! Przylazł se taki na serwer i na pożegnanie z Codem to se pozabijał ludzi ze swojego teamu. Ciekaw jestem jak ty byś reagował, jakby przyszedł taki sam przychlast jak ty i tak na pożegnanie by ciągle ciebie zabijał. Żal mi cię dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakompleksiony to Ty chyba jesteś, a bynajmniej tak się zachowujesz.
Pomimo jego skandalicznego zachowania w CoD''zie, nie masz prawa go obrażać,a tutaj widze:
"Przychlast"
Zgłoszenie do pana moderatora ?? ;]
Dziękuje za uwagę

trututu-Pozdrawiam (^_^)

EDIT: Spoglądnij na swoje zdanie:
"Przylazł se" ; "se pozabijał"
I tera się zastanawiam kto tu jest dzieckiem... Ty czy trututu, on przynajmniej takich błędów nie popełnia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 22:32, Tokix napisał:

Zakompleksiony to Ty chyba jesteś, a bynajmniej tak się zachowujesz.
Pomimo jego skandalicznego zachowania w CoD''zie, nie masz prawa go obrażać,a tutaj widze:
"Przychlast"
Zgłoszenie do pana moderatora ?? ;]
Dziękuje za uwagę

trututu-Pozdrawiam (^_^)

EDIT: Spoglądnij na swoje zdanie:
"Przylazł se" ; "se pozabijał"
I tera się zastanawiam kto tu jest dzieckiem... Ty czy trututu, on przynajmniej takich
błędów nie popełnia ;]

Ja bym nie powiązywał ortografii z wiekiem, a masowe strzelanie do swoich już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow! Ale im dałeś! No doprawdy: szacun! Ależ to było sprytne! Nawet taki geniusz jak ja nie wpadłby na taki olśniewający pomysł pożegnania się z grą!

Swoją drogą - co za badziewny serwer, że nie ma automatycznego kicka/bana za TK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

I to tez do wszystkich co mi odpowiadali. No akurat na tym serwerze, było duuuużo TKowania, ja pobiłem rekord, no, ale chociaż mnie zapamiętają, a to czy dobrze czy źle to już mnie nie obchodzi. Po prostu chciałem odejść z wielkim hukiem. A tak na marginesie to tam w regulaminie coś było o obrażaniu ludzi na forum i w ogóle na gramie. "taki sam przychlast" tak napisałeś, czyli co, za przychlasta mnie uważasz?
A ktoś tam powiedział że niewyżyty jestem, no w sumie no to tak, bo byłem nieco zdenerwowany na nich, bo wszyscy chcieli SD, a nikt prawie w to grac nie umiał, u nich to było SK Search and Kill. Ale nie powiem że im się należało, no może troszeczkę ;] Ah jeszcze dzisiaj sobie wejdę tam zobaczę czy bana dostałem, czy mnie pamietają. ;]

hallas - serwer |POLAND| Hardcore |TST|, ale ip nie pamiętam
azur65 - mała poprawka, ja nie strzzelałem, ja granata rzuciłem
Toki - ja także pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 08:27, trutututu napisał:

/.../


No nie. Po prostu cienka riposta. O niee..

Wiesz, jak ja bym chciał odejść z wielkim hukiem z CoD''a to STARAŁBYM się być ciągle najlepszy w statach.Zrobiłem, (a co! xD ) takie coś na pożegnanie z serverem na którym ciągle grałem ;) Byłem sam w teamie, i zabiłem tych, którzy pozostali w drugim :) Więc na pewno zapamiętali mnie tam o wiele lepiej niż Ciebie.. to co zrobiłeś na poziomie.. hmm... takiego głupiego 11-latka.. A i wiedz, że oni Cię tam znienawidzili..

20080423091617

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 09:30, Tokix napisał:

Ah te polskie puby...

Ah.. ah..

Dnia 23.04.2008 o 09:30, Tokix napisał:

Zagraj sobie na pam''ie, tam jest szybka akcja, M40A6, r700, wszystkie szturomwe, da
sie pograć ;]


Daj mi server publiczny z PAMEM, oprócz tych z Zombie MOD, i jakimiś tam nowymi mapkami.. Aha of kors wiem co to jest pam.. i potrafi ostro wkurzyć.. ale przynajmniej nie ma tych noobowych perków xd i P90 (Na pubach niech sobie grają, ale na meczach nie trawię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować