Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2008 o 18:47, Outlander-pro napisał:

> wiadomo coś nowego na temat patcha 1.6??

Nic, ciągle nic ...


Jak to nie wiadomo, a to ze wyszedł na konsole to wiadomo. gdzieś przeczytałem, że już wyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 18:56, azur65 napisał:

Wiecie co to za błąd?

Spróbuj ściągnac i zainstalowac patche i nowego PunkBustera. Też tak miałem i po patchu 1.4 przestało mnie wyrzucac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 19:26, kavior15 napisał:

> Wiecie co to za błąd?
Spróbuj ściągnac i zainstalowac patche i nowego PunkBustera. Też tak miałem i po patchu
1.4 przestało mnie wyrzucac.

Ale to tylko 2 serwery INEA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Mam bardzo dziwny problem z grą przez sieć w CoD4. Przy uruchomieniu pyta mi się, czy otworzyć normalnie, czy w trybie bezpieczeństwa. Kiedy odświerzam liste serwerów to nic się nie dzieje, kiedy wchodze na jakiś serw to strasznie sie muli i kończy się na tym, że musze wyjść z gry za pomocą managera windowsa. Jeśli jednak uruchomie gre w trybie bezpieczeństwa to jakoś można grać, choć to nie to samo, bo grafika nie ta :( Może ktoś miał ten problem i wie co trzeba zrobić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałem ze dwa razy, jak mi się komp zawiesił.:) Gdy uruchomiłem grę w tym trybie, po prostu ustawiłem grafikę na normalną i wszystko było ok.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 22:26, rochicz napisał:

Cześć wszystkim. Mam bardzo dziwny problem z grą przez sieć w CoD4. Przy uruchomieniu
pyta mi się, czy otworzyć normalnie, czy w trybie bezpieczeństwa. Kiedy odświerzam liste
serwerów to nic się nie dzieje, kiedy wchodze na jakiś serw to strasznie sie muli i kończy
się na tym, że musze wyjść z gry za pomocą managera windowsa. Jeśli jednak uruchomie
gre w trybie bezpieczeństwa to jakoś można grać, choć to nie to samo, bo grafika nie
ta :( Może ktoś miał ten problem i wie co trzeba zrobić ??

W trybie bezpieczeństwa zmień ustawienia grafiki i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 22:29, KOREKTBG napisał:

Sam nie wiem czynie zacząć grać przez internet w CODA4 przeszedłem go w 5 dni gra po
2 godzinki gdzieś szkoda że jest taka krótka


Ty się zastanawiasz? Graj, graj, multi jest świetne, tylko uważaj multi uzależnia jak... TIBIA (tak żeby nie było, w tibie grałem ale uznałem ze to shit, ale uzależnia jak cholera... na jakis 1 dzien). Ale nie teraz tak na serio, no to multi jest super. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 09:24, trutututu napisał:

> Sam nie wiem czynie zacząć grać przez internet w CODA4 przeszedłem go w 5 dni gra
po
> 2 godzinki gdzieś szkoda że jest taka krótka

Ty się zastanawiasz? Graj, graj, multi jest świetne, tylko uważaj multi uzależnia jak...
TIBIA (tak żeby nie było, w tibie grałem ale uznałem ze to shit, ale uzależnia jak cholera...
na jakis 1 dzien). Ale nie teraz tak na serio, no to multi jest super. ;]


No według mnie Tibia jest nudna ale mojego brata ciotecznego wciągneła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... nie mogę sobie pograć na normalnych serwerach (z PB) gdyż:
- po paru minutach od wejścia na serwer wyskakuje błąd PB INIT FAILURE i pojawia się porada, by udać się na evenbalance.com; ściągnąłem stamtąd PB setup, zaktualizowałem PB za jego pomocą, ale błąd pojawia się dalej
- czasem pojawia się też błąd IGNORING QUERIES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 21:10, tomoliop napisał:

Ehh... nie mogę sobie pograć na normalnych serwerach (z PB) gdyż:
- po paru minutach od wejścia na serwer wyskakuje błąd PB INIT FAILURE i pojawia się
porada, by udać się na evenbalance.com; ściągnąłem stamtąd PB setup, zaktualizowałem
PB za jego pomocą, ale błąd pojawia się dalej
- czasem pojawia się też błąd IGNORING QUERIES


Zainstaluj co najmniej patcha 1.4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, szczegółowość postaci, cieni oraz oświetlenia mogę zmienić tylko na "normalne", to znaczy, że wyżej już się nie da, i to max? Tak mnie to korci trochę ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować