Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2008 o 22:04, popcorn napisał:

Dzięki wszystkim za odpowiedz. Nie myślałem, że gra będzie tak realistyczna i świetna.
Chyba zacznę więcej grac w tego typu strzelaniny. Która część serii Call of Duty, była
równie dobra, albo przynajmniej nie odbiegała poziomem od CoD 4 jModern Warfare ?


Ja się świetnie bawiłem przy Call of Duty 2.
Nie przypomina już tak bardzo filmu, ale naprawdę możesz poczuć się jak żołnież 2 Wojny Światowej.

Polecam też CoD1. Tą część przeszedłem jako ostatnią (nie liczę CoD3 na konsole). Muszę niestety przyznać, że mniej zapadła mi w pamięć niż inne gry z serii (a szczerze mówiąc najbardziej podobała mi się właśnie dwójka..).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2008 o 21:36, xDeuSx napisał:

Właśnie to zakończenie było dla mnie wisienką na szczycie tortu. Primo dlatego, że jest
ono zrealizowane w iście hollywodzkim stylu. Secundo: w momencie gdy Gaz i Griggs zginęli
poczułem, że przywiązałem się do tych gości, mimo to, że są tylko kupką pikseli i tekstur.
Tak czy inaczej warto przejść grę dla samego zakończenia.


Nooo a co z resztą Pricem i Vasquezem (ten nasz dowódca podczas kampanii UMSC), a także nasz bohater z USMC czyli Jackson też chyba zginęli, twórcom gry udało się coś niemożliwego tak wpłynęli na gracza że tych komputerowych ludzików jest nam po prostu szkoda i uświadamiamy sobie że wojna nikomu nie jest potrzebna, a pod koniec misji tej Price dał mi pistolet to wystrzelałem cały magazynek w Zagajewa bo byłem na niego totalnie wściekły że zabił Gaza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, zżywamy się z postaciami. Kiedy odlatywaliśmy helikopterem, a wycieczkę uprzyjemnił nam grzybek zaliczyłem szczękoopad i pomyślałem- oż fpyte, to sie nazywa wojna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 17:10, Tokix napisał:

Rash to taka swego rodzaju szarża na przeciwnika.
Ściągasz wszystkich gdy rozbiegają się z respa (wymaga odpowiedniej mapy).


Jeśli dobrze to zrozumiałem, to raczej spawnkilll... A za takie rzeczy lecą - a przynajmniej powinny - bany, przynajmniej na konkretny serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 12:35, Szczur22 napisał:

Racja, zżywamy się z postaciami. Kiedy odlatywaliśmy helikopterem, a wycieczkę uprzyjemnił
nam grzybek zaliczyłem szczękoopad i pomyślałem- oż fpyte, to sie nazywa wojna...



Ja tylko nie rozumiem o co chodziło w tym poziomie po wybuchu bomby (jak wychgodziliśmy z rozbitego helikopetra), może ktoś mi wytłumaczyć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 13:13, Bratek196 napisał:

Ja tylko nie rozumiem o co chodziło w tym poziomie po wybuchu bomby (jak wychgodziliśmy
z rozbitego helikopetra), może ktoś mi wytłumaczyć ??

Wybucha mały taktyczny ładunek atomowy. Podmuch zmiata helikoptery, które spadają na ziemię. Ty budzisz się ledwo żywy w tym helikopterze i zdezorientowany idziesz gdzieś drogą, w pewnym momencie wykrwawiasz się i umierasz. Świetny widok na znak autostrady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak ta końcówkę tamtej misji i tą chyba nic nie przebijen po porstu zamarłem bo tak gra mną wstrząsneła.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Mam pytanie ale tak na szybko bo za kilka godzin idę kupić Call of duty 4 i chcę się upewnić czy multiplayer jest darmowy i czy opłaca się tą grę kupować? Z góry dzięki za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak Multi jest darmowy. Jeżeli chodzi o to czy się opłaca to oczywiście, że się opłaca. Tryb Single jest krótki, ale świetny, o trybie Multi to już nie wspominam, bo jest prześwietny ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 13:23, DarkMessiah123 napisał:

Witam wszystkich! Mam pytanie ale tak na szybko bo za kilka godzin idę kupić Call of
duty 4 i chcę się upewnić czy multiplayer jest darmowy i czy opłaca się tą grę kupować?
Z góry dzięki za odpowiedzi!


Nawet sie nie zastanawiaj, gra jest obledna!! A multi jak wspomnial kolega przedemna cod, miod i orzeszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 13:45, DarkMessiah123 napisał:

No to mnie chyba przekonaliście kupuje tą grę za kilka godzin! ( o ile będzie w sklepie)
:)


Na 100% nie pożałujesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 13:15, audioslave2000 napisał:

> Ja tylko nie rozumiem o co chodziło w tym poziomie po wybuchu bomby (jak wychgodziliśmy
> z rozbitego helikopetra), może ktoś mi wytłumaczyć ??
Wybucha mały taktyczny ładunek atomowy. Podmuch zmiata helikoptery, które spadają na
ziemię. Ty budzisz się ledwo żywy w tym helikopterze i zdezorientowany idziesz gdzieś
drogą, w pewnym momencie wykrwawiasz się i umierasz. Świetny widok na znak autostrady!


Sam wybuch bomby atomowej był niesamowicie widowiskowy. Widywałem już takie rzeczy w inncyh grach ( np. World in Conflict ), ale nigdy nie z tak bliska. Odpalcie misję jeszcze raz i wsłuchajcie się we wszystkie odgłody, napwajcie się chaosem i dramatycznymi scenami, które mają miejsce przed naszymi oczami. Magia. Aczkolwiek samo zakończenie gry bije ten moment ogromnym ładunkiem emocjonalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 16:00, Rumcajs52 napisał:

>
A Price i tak musi przeżyć ;)

Tak, on jest chyba w każdej części! Zastanawialiście się ile kpt.Price musi mieć lat? (bo jeśli dobrze pamiętam to był on też w IIwojenych częściach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 16:00, Rumcajs52 napisał:

A Price i tak musi przeżyć ;)


Teoretycznie powinien. Walczył dzielnie na frontach drugiej wojny światowej, następnie w stanie spoczynku przeżył 60 lat i wziął udział w walkach na nowoczesnym polu bitwy. Byle kula z karabinu szturmowego nie da mu rady ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 16:03, xDeuSx napisał:


Nie wiem czy grałeś w CoD1, ale tam dostał serię w brzuch, po czym pozostał(a raczej jego ciało) na statku pełnym niemców, który został niedługo po tym zbombardowany :D Cool!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 16:05, Rumcajs52 napisał:

>
Nie wiem czy grałeś w CoD1, ale tam dostał serię w brzuch, po czym pozostał(a raczej
jego ciało) na statku pełnym niemców, który został niedługo po tym zbombardowany :D Cool!

Bombardowanie samo w sobie to nic. Dopiero jeśli dodamy, że przeżył to wszystko to wtedy jest cool!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 16:05, Rumcajs52 napisał:

Nie wiem czy grałeś w CoD1, ale tam dostał serię w brzuch, po czym pozostał(a raczej
jego ciało) na statku pełnym niemców, który został niedługo po tym zbombardowany :D Cool!


Niestety nie grałem, ale mam zamiar nadrobić tę stratę. A co do samego Price''a to jeśli to wciąż ta sama osoba ( co jest fizycznie niemożliwe ) to musi być on jakimś bliskim krewnym Chuck''a Norris''a ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować