Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

A ja mam takie dość głupie pytanie: czy gdy zainstaluję nowego patcha to będę mógł grać na serwerach przeznaczonych na 1.5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 18:31, cichy10 napisał:

A ja mam takie dość głupie pytanie: czy gdy zainstaluję nowego patcha to będę mógł grać
na serwerach przeznaczonych na 1.5?


Wydaje mi się że będziesz mógł grać na wszystkich, nawet na tych ze starymi wersjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będziesz musiał, ponieważ większość ( jak nie wszyscy ) adminów wgra na swoje servy właśnie ten patch 1.6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że się cieszysz. Jednakże wysiliłbyś się troszkę bardziej i sklecił przynajmniej kilka zdań, co Ci się w tej grze podoba a co nie. Bo takie krótkie posty, to w moim odczuciu spam.

A co do patcha - może jeszcze dzisiaj uda mi się zassać. Jeżeli tak, to zagram przynajmniej na jednej z nowych mapek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem patch''a i szczerze mówiąc tylko 2 z 4 mapek trzymają poziom. Killhouse to rzucanie granatu od spawnu do spawnu (troszkę większa wersja Shipment''a). Creek to raj dla wszelkich kamperów - co osobiście mi nie odpowiada (łatwo się wtopić w otoczenie snajperom - troszkę podobna to Overgrown''a). Broadcast to jeden z moich faworytów - bardzo przyjemna mapka (zero spawn-to-spawn granatów). Chinatown także jest bardzo fajny - jednakże do moich ulubionych map nie będzie należał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zassałem patcha. Moje wrażenia ? Jak najbardziej pozytywne. Bardzo fajnie, że wprowadzili wyszukiwarkę trybów hardcore i oldschool. Za to ode mnie duży plus.
Co do mapek 3/4 są bardzo dobre. Jakoś tylko Creek nie przypadł mi do gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 01:18, DoomnY napisał:

/cut/

Dokładnie ;). Większość ludzi chce pomęczyć te mapki w sumie w celu ich przetestowania... Aczkolwiek dziękujmy NVIDIi za dostarczenie nam darmowych mapek - żal mi konsolowców, którzy musieli za nie płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem tego całego patcha 1.6 i to co mnie martwi że na razie moje ulubione serwery jeszcze nie odpalę. A mogłem zaczekać aż zaczną wymagać nowszej wersji:/ Może jednak da się to wyłączyć bez ponownej instalacji gry?

BTW. Wie ktoś może jakie zmiany wprowadził patch oprócz nowych map i dwóch porad podczas ładowania gry (tzn. gdy ładuje się plansza wyświetla się więcej niż jedna rada)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 18:46, LuQeMaStEr napisał:

Nie będziesz musiał, ponieważ większość ( jak nie wszyscy ) adminów wgra na swoje servy
właśnie ten patch 1.6.

taa, a nasz server czeka na linuxowa wersje patcha... jak zreszta sporo serwerow heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm co do patcha 1.6 :
Killhouse - drugi shipment tyle że bardziej rozbudowany...
Creek - jak dla mnie bardzo fajny klimacik , przypomina mi over ale mnie o wiele przyjemniej się gra na creek''u chociaż do rozgrywek klanowych to ona się nie nadaje, choć nigdy nie wiadomo ;pp (najbardziej spodobał mi się tunel pozwalający przechodzić z jednej str wąwozu na drugi oraz wodospadzik ^^)
Broadcast - hm... co do tej mapy mam mieszane uczucia - z jednej strony mi się bardzo podoba ale z drugiej jest to mapa to robienia typowej rozwałki i imo nic więcej ;/ chociaż fajnie powspominać singla ;pp
Chainatown - może jedni powiedzą że to odgrzewany kotlet i im się to wydanie w ''4'' nie podoba , ale mnie to danie jak najbardziej smakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 16:08, timon 111 napisał:

Killhouse - drugi shipment tyle że bardziej rozbudowany...

Jak dla mnie jedna z fajniejszych map, podoba mi się to, że można prosto zabijać przez ściany, nie jak na Shipment. No i granaty są mniej zabójcze.

Dnia 05.06.2008 o 16:08, timon 111 napisał:

Creek - jak dla mnie bardzo fajny klimacik , przypomina mi over ale mnie o wiele przyjemniej
się gra na creek''u chociaż do rozgrywek klanowych to ona się nie nadaje, choć nigdy
nie wiadomo ;pp (najbardziej spodobał mi się tunel pozwalający przechodzić z jednej str
wąwozu na drugi oraz wodospadzik ^^)

Creek jest OK, ale nic więcej - do hardcore się totalnie nie nadaje, bo kamperzy zdominują mapę.

Dnia 05.06.2008 o 16:08, timon 111 napisał:

Broadcast - hm... co do tej mapy mam mieszane uczucia - z jednej strony mi się bardzo
podoba ale z drugiej jest to mapa to robienia typowej rozwałki i imo nic więcej ;/ chociaż
fajnie powspominać singla ;pp

Mapa TOTALNIE się nie nadaje do hardcore ani team deathmatcha. Czemu więc do cholery nie mogę znaleźć jakiegoś serwera na normalu z s&d? A szkoda, bo mapa mogłaby być czymś więcej.

Dnia 05.06.2008 o 16:08, timon 111 napisał:

Chainatown - może jedni powiedzą że to odgrzewany kotlet i im się to wydanie w ''4''
nie podoba , ale mnie to danie jak najbardziej smakuje ;)

A na Chinatown jeszcze prawdę mówiąc nie grałem. ;)

Ogólnie wrażenia takie sobie, w życiu bym za te mapki nie zapłacił - żadnej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 13:11, Spector 109948 napisał:

BTW. Wie ktoś może jakie zmiany wprowadził patch oprócz nowych map i dwóch porad podczas
ładowania gry (tzn. gdy ładuje się plansza wyświetla się więcej niż jedna rada)?


Angielski powinieneś znać :P
"The Variety Map Pack includes four new multiplayer maps as well as the v1.6 patch which adds support for the new maps, fix a server crash exploit recently reported by the community, and a few additional features and bug fixes."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 18:36, Cmq napisał:

Jak dla mnie jedna z fajniejszych map, podoba mi się to, że można prosto zabijać przez
ściany, nie jak na Shipment. No i granaty są mniej zabójcze.

to chyba najglupsza rzecz w calym cod4 heh walenie przez sciany i nady :/

a co do kampienia, to na normalu tez mozna z powodzeniem kampic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach że wczoraj nie miałęm czasu to dzisiaj napiszę jak mi się nowe mapy podobają.

Creek - na razie moja ulubiona mapa ze wszystkich, lubię mapy do snajpienia.
Broadcast - to jest na drugim miejscu z ulubionych map, bo ta mapa jest do wszystkiego i do niczego
Chinatown - wszyscy kampią z maszynówkami, ale i tak lubie mapy gdzie jest miasto i są budynki
Killhouse - jeżeli powiem ze to drugie shipment to wystarczy

Ogólnie to mapy im wyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wgraniu patcha 1.6 nie mam wątpliwości i nie mam mieszanych uczuć.

Mapy są bardzo dobre. Zauważyłem że na moim kompie w Single jak i w Multi gra zaczęła mi płynniej działać.

Ogólnie każdy patch coś dawał ale ten jest najlepszy. Tylko jeszcze mało serwerów ale to się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 08:23, Araondoion napisał:

to chyba najglupsza rzecz w calym cod4 heh walenie przez sciany i nady :/

Granatów akurat nie lubię (jak napisałem), ale walenie przez ścianę na tej mapie mi się podoba, bo nikt przez to nie jest bezpieczny na kamperskiej pozycji. Atakujący gracze są zasłonieni przez różnego typu osłony i łatwiej im przeżyć, a to wymusza bardziej ofensywną grę na mapie - to jest cholernie fajne.

Dnia 06.06.2008 o 08:23, Araondoion napisał:

a co do kampienia, to na normalu tez mozna z powodzeniem kampic.

Ale grają lepsi gracze i nie kampią/łatwiej sobie z tym poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować