Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

/.../

Bardzo szybko. Nie obejrzysz się a będziesz miał najwyższy poziom. Pod tym względem jest to profanacja. W Battlefielda grałem około rok, a miałem rangę znajdującą się w 3/4 stawki. Dla porównania 55 poziom ( czyli najwyższy ) w CoD4 wbiłem w 3 dni. Mimo to nie przejmuj się. Spędzisz przy tej grze długie miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 19:42, Rumcajs52 napisał:

A ja niedługo też będę miał cod4, i mam pytanie.
Jak szybko na multi rangi idą w górę? ;)
Dla takiego normalnego gracza.

Hmm, bardzo szybko. Nie zaśniesz z nudów jak przy BF2. Ciężko mi powiedzieć ile czasu zajęło mi dobicie do magicznej granicy 55lvl ale myślę, że około miesiąca takiej średniej gry wystarcza. Z tym, że gra się nie kończy jak będziesz miał lvl 55. Wtedy dopiero zaczyna się zabawa :D Z góry podpowiem Ci, że większość profesjonalistów używa jako karabinu szturmowego AK47. Co do reszty uzbrojenia opinie są mocno podzielone. Moim zdaniem najmniej udany jest G36c. Ale oczywiście z czasem wyrobisz sobie własne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 18:50, Arachnos napisał:

Nie lubię się chwalić, ale gram w jednym z lepszych klanów na świecie jeśli chodzi o CoD4

Nie wstydź się :P Pochwal się, pochwal, cóż to za klan?

Dnia 23.06.2008 o 18:50, Arachnos napisał:

Swoją drogą HC jakoś nie bardzo mi odpowiada z nalotami, helikopterem itp.

Że niby tego na normalu nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 17:35, Dark SMG napisał:

Plik config znajdziesz w głónym katalogu CoD4 w folderze "Players" i w twoim profilu
;)

Odpal plik i zastąp cały tekst tym:


odpal grę i wprowadź swoje poprawki w opcjach ;)
(zrób wcześniej kopie pliku config)


Nie dzięki, nie chcę iść na łatwiznę. Nie po to się męczyłem tyle godzin, żeby teraz dać sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 17:03, kolektor napisał:

O M G. Wyrzuć celownik laserowy w pizd.. yyy tzn w dal :) Kałach jako jedna z nielicznych
broni w CoD 4 (może jeszcze M4 i G3) ma świetny celownik standardowy. Ja konfigurację
kałacha mam następującą: AK47+ Bandolier+Moc Obalająca+ Głębokie Uderzenie. Mam to po
części ustawione po to żeby się nie odzwyczaić od tych perków (na PAM4 tylko one są właściwie
dostępne) a po części dlatego że gra mi się takim zestawem bardzo dobrze (choć oczywiście
na pubach z P90 na bliskim dystansie dużych szans nie mam ;) No chyba że ktoś nie umie
się p90 posługiwać ;p)


Pograłem trochę tą kombinacją. Celownik standardowy jest fajny. Nie dość że dobry to i klimatyczny. A co do perkó to mam pewne celowanie zamiast penetracji. Jakoś lepiej mi się z tym gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem na Polsacie dla przypomnienia " Za linią wroga" i muszę przyznać, że
ten gościu co zestrzelił głównego bohatera, a potem latał za nim ze snajpą jest prawie identyczny jak Zakhajew Junior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

COD4? Wspaniała grafika, świetna fabuła. Smutna to fakt ale w końcu to gra wojenna. Tryb multiplayer jest niezły. Nie wiem tylko czemu wyświetla mi się 512 serwerów. Kiedyś miałem 10.000 serwerów ale i tak powinienem miec ich więcej. Kolega miał ok. 18k serwerów. Poza tym problemem którym się w ogóle nie przejmuje to trzeba pogratulowac . Ponieważ tryb multiplayer działa niesamowicie dobrze na maksymalnych ustawieniach graficznych przy każdej prędkości internetu. Nie mogę się doczekac aż mi się odkryje złota broń główna. Jakoś złoty desert to dla mnie za mało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w CoD4 na necie i gra jest lepsza niż single player! Mam 27 Poziom ale nie wiem czy używać M16 z lunetą czy M4 z Red Dot Sight (czy jakoś inaczej się to pisało)? ale gra świetna i też mam bardzo mało serwerów tak dostępnych to ja mam z 50 powyżej, I jeszcze mam patcha co dodaje nowe mapy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 18:50, Arachnos napisał:

Nie lubię się chwalić, ale gram w jednym z lepszych klanów na świecie

A nazwa tego klanu to Najlepszy Klan Na Świecie ? (tag to pewnie [NKnŚ] :P) Podaj nazwę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 10:39, kolektor napisał:

> Nie lubię się chwalić, ale gram w jednym z lepszych klanów na świecie
A nazwa tego klanu to Najlepszy Klan Na Świecie ? (tag to pewnie [NKnŚ] :P) Podaj nazwę
xD

Nie napisałem najlepszy tylko jeden z najlepszych. Zapraszam na stronę www.gunnersofwar.com

i mały bonusik pokazujący, że klan jest całkiem całkiem jesli chodzi o CoD4. http://img294.imageshack.us/img294/2686/gownumber2ju1.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh ... Nie dawaj screena z chwilowej sytuacji w ladderze ClanBase tylko daj link do tego laddera :) Po drugie jak to z ladderami bywa nie odzwierciedlają one czasami realnego skilla bo np. te 10 zwycięstw zostało nabite ze słabymi klanami. Tak jak powiedziałem - daj link lub nazwę tego laddera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak zabezpieczyć swoje osiągnięcia a multi ?? Chodzi mi o poziomy i bronie, wyzwania. Jeśli już to jakie pliki i czy ktoś to już próbował i działa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ta gra jest STANOWCZO za krótka, 5 godzin, i koniec O.o
Co z tego że każda jedna misja (Nawet trzecia część prologu, gdy patrzymy oczami prezydenta) rozwala, skoro to wszystko jest tak krótkie... Mam nadzieję że CoD5 już będzie dłuższy. Tak swoją drogą, bałem się jak wyjdzie CoD w teraźniejszości, ale już od misji na statku, wiedziałem że ta gra jest wielka ;] Jedyna wada to właśnie jej długość. Chociaż w tych wszystkich misjach jest tyle akcji że starczyłoby na parę gier ;p A koniec gry rozwala kompletnie, nawet się nie spodziewałem że to wszystko się tak skończy.

BTW: Misja w Czarnobylu ROOOXXXX ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, gra jest krótka, ale multi w pełni to rekompensuje. Ja singla przeszedłem w mniej więcej takim samym czasie, mimo to nastawiałem się głównie na multi, więc specjalnie się tym nie przejąłem. Dziwię się także ludziom, którzy chociaż nie spróbują zagrać przez sieć. No chyba, że mają słabe łącze albo w ogóle go nie mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 20:49, MiejskiKlasyk napisał:

Ale jak nowy komp wróci z serwisu, to spróbuję swoich sił w multi ;].


Zdecydowanie musisz spróbować. Takiego multi jeszcze nie było. Szczerze polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde no. Chętnie bym pograł tylko moja karta graficzna nie wyrobi na 100% :| Poczekam na wymianę i zacznę grać - tylko mam nadzieje że nie będzie już na to za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 15:34, kolektor napisał:

Ehhh ... Nie dawaj screena z chwilowej sytuacji w ladderze ClanBase tylko daj link do
tego laddera :) Po drugie jak to z ladderami bywa nie odzwierciedlają one czasami realnego
skilla bo np. te 10 zwycięstw zostało nabite ze słabymi klanami. Tak jak powiedziałem
- daj link lub nazwę tego laddera ;)


to jest CoD4 Euro Sabotage :) Jak już mówiłem nie najlepszy tylko jeden z lepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 10:17, Arachnos napisał:

to jest CoD4 Euro Sabotage :) Jak już mówiłem nie najlepszy tylko jeden z lepszych.

Aha :) Tylko wiesz że najlepsi sabotage grają dla zabawy ? Podstawowym trybem tej gry jest S & D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować