Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2008 o 11:53, Outlander-pro napisał:

Hej Wam ;]
Nie było mnie 3 tygodnie w domu, wracam, odpalam xf a on mi tu ściąga patch 1.7 !! Kiedy
wyszedł ? I co wnosi do rozrywki ?
Pozdro :]

wnosi tylko poprawki, ale bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 15:53, Kogucik Duduś napisał:

A jak gram na telefonie taty w call duyty 4.fajna gra ale trudna.

mam rozumiec, że chciałeś zabłysnąć, ale nie wyszło? W sumie to temat o CoD4, a powinno się jednak rozgraniczyć co do wersji skoro aż tyle ich wyszło na różne platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 14:12, Szyszek123 napisał:

Jakie polecacie serwery?


Najlepiej graj na takich z niskim pingiem i najlepiej nie graj na publikach

>Albo na jakich gracie?

Ja ci niestety nie powiem bo nie pamiętam na jakich grałem, ale najczęściej na takich o jakich juz napisałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 14:12, Szyszek123 napisał:

Jakie polecacie serwery? Albo na jakich gracie?

81.19.223.110:28930 - sabotage, nie HC, ranked.

Serwer mojego klanu. Miła atmosfera i dobrze administrowany :)
garstka zasad dla chętnych:
1. mów TYLKO po angielsku
2. nie oszukuj
3. nie przeklinaj
4. nie obrażaj innych graczy
5. rasizm jest absolutnie zabroniony
łamanie powyższych zasad może się skończyć banem. naturalnie jak ktoś sie chce pokwapić o raportowanie jakichś ludzi łamiących zasady to zapraszam ze screenami/demami na www.gunnersofwar.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 16:23, Arachnos napisał:

> Jakie polecacie serwery? Albo na jakich gracie?
81.19.223.110:28930 - sabotage, nie HC, ranked.

Serwer mojego klanu. Miła atmosfera i dobrze administrowany :)
garstka zasad dla chętnych:
1. mów TYLKO po angielsku
2. nie oszukuj
3. nie przeklinaj
4. nie obrażaj innych graczy
5. rasizm jest absolutnie zabroniony
łamanie powyższych zasad może się skończyć banem. naturalnie jak ktoś sie chce pokwapić
o raportowanie jakichś ludzi łamiących zasady to zapraszam ze screenami/demami na www.gunnersofwar.com


Może kiedy wpadnę. Będę pod nickiem Ming. Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po upie sprzętu i powiem że CoD4 wygląda naprawdę złowieszczo na full detalach. Wcześniej grałem na średnich i gra dobrze wyglądała ale na full jest wspaniała. I tez pomaga bo teraz mogę się cieniami cieszyć i to często zdradza wroga :D Się pochwale jeszcze. Mam złotego kałacha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 17:53, Kerigun napisał:

Jestem po upie sprzętu i powiem że CoD4 wygląda naprawdę złowieszczo na full detalach.
Wcześniej grałem na średnich i gra dobrze wyglądała ale na full jest wspaniała. I tez
pomaga bo teraz mogę się cieniami cieszyć i to często zdradza wroga :D Się pochwale jeszcze.
Mam złotego kałacha :D

cienie to podstawowy budulec klimatu. Te statyczne nie dają takiego ładnego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 17:53, Kerigun napisał:

Jestem po upie sprzętu i powiem że CoD4 wygląda naprawdę złowieszczo na full detalach.
Wcześniej grałem na średnich i gra dobrze wyglądała ale na full jest wspaniała. I tez
pomaga bo teraz mogę się cieniami cieszyć i to często zdradza wroga :D


I teraz możesz sobie myśleć "jak ja mogłem grać wcześniej bez tego". A cienie to jeden z trików by znaleźć wroga.

>Się pochwale jeszcze.

Dnia 25.07.2008 o 17:53, Kerigun napisał:

Mam złotego kałacha :D

Złoty kałach aka "ej mamo siedzę tu w trawie, w ogóle mnie nie widać to czemu do mnie strzelają ?" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 00:06, Outlander-pro napisał:

Złoty kałach aka "ej mamo siedzę tu w trawie, w ogóle mnie nie widać to czemu do mnie
strzelają ?" :P


Ale nie korzystam z niego :D Obecnie mam problem z czym biegac bo tak to biegałem z tym co mi hsów brakowało :D Teraz nie wiem na co się zdecydować :D Chyba G36c, nawet fajna broń. A z PMów to latam z P90 i double tap i pewne celowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2008 o 12:32, Kerigun napisał:

Ale nie korzystam z niego :D Obecnie mam problem z czym biegac bo tak to biegałem z tym
co mi hsów brakowało :D Teraz nie wiem na co się zdecydować :D Chyba G36c, nawet fajna
broń. A z PMów to latam z P90 i double tap i pewne celowanie :D


O Boże imo G36C jest tak skopane w tej grze. Osobiście beznadziejnie mi się z tego strzela. Ja polecam MP5 z tłumikiem, P90 to za łatwo się kosi. Lubię bardzo też pobiegać z shotgunem (jak się opanuje tą broń to jest się mistrzu :P) oraz M21 (no ta strzelba, co prawie jak ta snajperka wygląda) + kolimator. Oraz pare innych rzeczy, ale w zasadzie dawno jakoś w CoD''a nie pykałem, nabiłem ponad 200h i przerwę sobię zrobiłem na co innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

G36c ma jedną ogromną zaletę na publikach. Jest jedynym automatycznym karabinem szturmowym, który się nie chwieje na wszystkie strony gdy się przyceluje. M4 i AK47 latają tu i spowrotem, a trafiasz i tak tylko w centralny punt ekranu (tutaj panowie z IW dali ciała) przez co nie walisz tam gdzie pokazują przyrządy celownicze. Poza tym G36c to tak naprawdę jedyny szturmowiec, którym można robić skuteczny spray. M4 ma za małą moc a kałach za bardzo sieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha... zapomniałem Ci powiedzieć, że mój problem jest troche dziwny, bo jak ustawię sobie najwyższą jakość grafiki w singiel player to wszystko działa płynnie i dopiero kiedy włączę multi to sie zaczyna ciąć... Jak wiesz co to może być to thx:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 16:50, Jabolowy napisał:

Aha... zapomniałem Ci powiedzieć, że mój problem jest troche dziwny, bo jak ustawię sobie
najwyższą jakość grafiki w singiel player to wszystko działa płynnie i dopiero kiedy
włączę multi to sie zaczyna ciąć... Jak wiesz co to może być to thx:)

a masz może włączone filtrowanie anizotropwe, bo jeśli tak to spróbuj wyłączyć. U mnie właśnie z tym multi się cięło.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na GeForce 7600 Gt na jakich detalach będzie można pograć , procek 1,8 i ram 1 gb , gra mi działa na razie grałęm na 800x600 na wysokich , da się na wyższej rozdzielczości , ale tak żeby gra nie cięła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 19:24, heaton 1992 bdg napisał:

na GeForce 7600 Gt na jakich detalach będzie można pograć , procek 1,8 i ram 1 gb , gra
mi działa na razie grałęm na 800x600 na wysokich , da się na wyższej rozdzielczości ,
ale tak żeby gra nie cięła :D


Polecam metodę: "prób i błędów" ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować