Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2008 o 19:06, timon 111 napisał:

Siemka , kolektor - masz klan ? ;D jak tak to można pyknąć jakies malutkie pcw ^^ jak
coś to moje xf masz na gs''ie we wpisie ;)

Mam. I dobrze sie znamy :D gralismy juz przeciez z wami (xT) wiele razy. Semper Fidelis :D Gralismy tylko hc, ale gramy teraz tez promoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w ta gre ale czasami nie wytrzymuje i zamiast cieszyc sie gra z innymi graczami wysmiewam ich i obrazam ich rodziny, narodowosc itp jak mnie zabijaja...
Szczegolnie nienawidze niemcow i austriakow dla mnie to sa podludzie.
Mam czerwony kamuflaz na m4 (najczesciej korzystam z tlumika) i niebieski na ak47 (celownik laserowy) jak narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 23:17, G4ngst4 napisał:

Gram w ta gre ale czasami nie wytrzymuje i zamiast cieszyc sie gra z innymi graczami
wysmiewam ich i obrazam ich rodziny, narodowosc itp jak mnie zabijaja...
Szczegolnie nienawidze niemcow i austriakow dla mnie to sa podludzie.

Czyli obrażasz innych narodowo graczy jak cię zabiją? No to jesteś przykładem typowego nacjonalisty (co do tych podludzi to jest to opinia Hitlera o Żydach, więc jesteś do niego podobny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 23:32, cichy10 napisał:

> Gram w ta gre ale czasami nie wytrzymuje i zamiast cieszyc sie gra z innymi graczami

> wysmiewam ich i obrazam ich rodziny, narodowosc itp jak mnie zabijaja...
> Szczegolnie nienawidze niemcow i austriakow dla mnie to sa podludzie.
Czyli obrażasz innych narodowo graczy jak cię zabiją? No to jesteś przykładem typowego
nacjonalisty (co do tych podludzi to jest to opinia Hitlera o Żydach, więc jesteś do
niego podobny).

austriacy to najbardziej zakompleksiony narod swiata. Bardzo chcieli by byc niemcami
Mysla ze sa genialni a wszystkich innych maja za gorszych
Rasisci po prostu
A niemcy???? uwazaja sie za niewiadomo kogo, a sa nikim
Powinno sie ich jakos pozbyc z mapy swiata ( i austrakow i niemcow) Pare bomb atomowych i zalatwione
marzenia;p
dobra to Temat o Codzie4 wiec nie gadajmy tu o plebsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 23:45, G4ngst4 napisał:

Rasisci po prostu

"Szczegolnie nienawidze niemcow i austriakow dla mnie to sa podludzie."

Tiaa...
Mam nadzieję człowieku że żartujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 23:45, G4ngst4 napisał:

> > Gram w ta gre ale czasami nie wytrzymuje i zamiast cieszyc sie gra z innymi
graczami
>
> > wysmiewam ich i obrazam ich rodziny, narodowosc itp jak mnie zabijaja...
> > Szczegolnie nienawidze niemcow i austriakow dla mnie to sa podludzie.
> Czyli obrażasz innych narodowo graczy jak cię zabiją? No to jesteś przykładem typowego

> nacjonalisty (co do tych podludzi to jest to opinia Hitlera o Żydach, więc jesteś
do
> niego podobny).
austriacy to najbardziej zakompleksiony narod swiata. Bardzo chcieli by byc niemcami
Mysla ze sa genialni a wszystkich innych maja za gorszych
Rasisci po prostu
A niemcy???? uwazaja sie za niewiadomo kogo, a sa nikim
Powinno sie ich jakos pozbyc z mapy swiata ( i austrakow i niemcow) Pare bomb atomowych
i zalatwione
marzenia;p
dobra to Temat o Codzie4 wiec nie gadajmy tu o plebsie

2. Co jest zabronione

Obraźliwe, niekulturalne lub wulgarne zachowanie

* Stosowanie w wypowiedziach słów uznawanych za niekulturalne a szczególnie kierowanie takich słów pod adresem innych osób
* wyśmiewanie się i/lub szydzenie z użytkowników, Pracowników gram.pl lub innych osób
* szeroko pojęte odbieranie innym przyjemności korzystania ze strony (a w szczególności grożenie innym wirtualnie jak i w rzeczywistości, pomawianie, obrażanie na tle przekonań, wyznania, rasowym, religijnym, płciowym, przynależności społeczno-kulturowej itp.)

i gdzie tu moderator jak go trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 16:05, czapla56 napisał:

Według mnie to będzie to samo co na hardcore, tylko podmienione bronie i nowe mapy...


ja gram zarowno na hc jak i normalu. Lubie realizm, nei ma go ani na jednym trybie ani na drugim. Mamy w miare popularny serwer. Dlatego postanowilismy go zmodowac (chociaz na probe, prawdopodobnie ten weekend). Wywalamy to co jest najbardziej wkurzajace w hc. Czyli glupie perki ;) Dajemy ochrone na spawn (bo latwo zginac). Wylaczamy krzyzyk,bo na HC walenie przez sciany to parodia ;) na zwyklym hc zabicie kogos przez sciane to bulka z maslem, na takim promodku to wymaga skilla. ogolnie bardziej skillowo i mniej denerwujaco ;) niestety za pozno na rewolucje, bo kiedys mielismy w planach wlaczenie anty bunnyhoopingu, apteczki polowe, skrocenie sprintu, tak by zrobic ta gre bardziej realistyczna i taktyczna ;) ale za pozno... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 15:42, kolektor napisał:

> Im wiecej piszesz tym bardziej kocham zwierzeta niz ludzi ;)
Haha :D A widzieliscie tego moda ? http://www.callofduty.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=898&Itemid=77

Ciekawe to moze byc ;)


Super, super :) chyba wroce, do CoD''a na jakis czas przez ten mod ^^, bo ostatnio ostro gralem w pb in rl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 23:45, G4ngst4 napisał:

Powinno sie ich jakos pozbyc z mapy swiata ( i austrakow i niemcow) Pare bomb atomowych
i zalatwione

A Polacy - o to dopiero plebs. I wiesz co - próbowano się ich pozbyć z mapy świata nie za to, że wywołali wojnę, która pociągnęła za sobą miliony ofiar a za to, że byli. Co więcej - na kilka lat usunąć się ich udało. Ale to jak z mrówkami - walczysz, walczysz a one ciągle są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 13:21, hallas napisał:

A Polacy - o to dopiero plebs. I wiesz co - próbowano się ich pozbyć z mapy świata nie
za to, że wywołali wojnę, która pociągnęła za sobą miliony ofiar a za to, że byli. Co
więcej - na kilka lat usunąć się ich udało. Ale to jak z mrówkami - walczysz, walczysz
a one ciągle są.

Polski w pewnym okresie nie bylo ladne kikadziesiat lat a nie kilka ;) a zabory austriackie byly najlepsze z mozliwych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 18:08, kolektor napisał:

r3dscal jest znany. Ara - nic nie da wysłanie na GV. On za każdym razem wchodził z innym
GUID-em (sic!).
DanekZiom - nie szpanuj. To nie mecz, tylko pub a na takich pubach gra pełno nowicjuszy
i n00bków. Mogę się założyć że o prawdziwych meczach w CoD nie masz pojęcia ^^

A ty pewnie nie wiesz co to CoD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2008 o 14:26, DanekZiom napisał:

> i n00bków. Mogę się założyć że o prawdziwych meczach w CoD nie masz pojęcia ^^
A ty pewnie nie wiesz co to CoD.


Z tego,co piszę,to chyba wie coś o tej grze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2008 o 14:26, DanekZiom napisał:

A ty pewnie nie wiesz co to CoD.

Typowa odzywka szczeniaka który nie ma co powiedzieć na sensowny argument :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 15:42, kolektor napisał:

> Im wiecej piszesz tym bardziej kocham zwierzeta niz ludzi ;)
Haha :D A widzieliscie tego moda ? http://www.callofduty.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=898&Itemid=77

Ciekawe to moze byc ;)



Łohoh,muszę ściągnąć i zagrać :) Ciekawe...Od ubijania ludzi na HC trzeba odpocząć :P

Jaśli chcecie zagrać,piszcie Xfire necropolitamuss.Możecie mnie spotkać często w godzinach nocnych(kocham mojego neta) na Herkules 1.7 Polska Hardcore.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować