Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

To dość popularny glitch. Jak kończy ci się magazynek i soldier ładuje nowy to nie czekasz aż skończy, tylko jak magazynek jest już w broni zaczynasz biec lub atakujesz z noża. Ot cała filozofia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 18:52, peryfraz napisał:

> Ostatnio zauważyłem na serwerze z killcamem , że wielu ludzi zaczyna strzelać zanim
przeładuje
> do końca broń. Znaczy się najpierw wywala magazynek, potem daje przeładuj i nie
czeka
> aż soldier przeładuje bron do końca tylko zaczyna strzelać w trakcie. Wiem, że trochę

> zagmatwane, ale może ktoś mi powie jak to zrobić. Może trochę banalne pytanie, ale
czasem
> takie coś może się przydać.
Wiem o co ci chodzi i też mnie to denerwuje. Często już się tak "nabrałem", widze że
niby ktoś przeładowywuje i nagle bum... gine ;/


To i ja dorzucę coś - G3 strzelające serią:/ jak w SP.
Strzelanie przez ściany też czasem dziwnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 19:03, Spector 109948 napisał:

To i ja dorzucę coś - G3 strzelające serią:/ jak w SP.
Strzelanie przez ściany też czasem dziwnie działa.

G3 full auto otrzymuje się w łatwy sposób, ba nawet desert eagle może tak strzelać. Ale biorąc pod uwagę fakt upierdliwości takiego strzelania dla innych nie używam tego i nie powiem jak to zrobić. Osobiście uważam to za cheat, bo daje przewagę nad normalnymi graczami. Dodam, że niestety jest to 100% niewykrywalne, bo nie ma to nic wspólnego z oprogramowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 20:28, Rusell napisał:

Ja sobie kopiuje profil na pendrive przed kazdym formatem, tak jest prosciej


Niestety nie mam pendrive''a, ale za to mogę skopiować profil do nowego folderu. Dzięki za poradę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 19:02, Lisun napisał:

To dość popularny glitch. Jak kończy ci się magazynek i soldier ładuje nowy to nie czekasz
aż skończy, tylko jak magazynek jest już w broni zaczynasz biec lub atakujesz z noża.
Ot cała filozofia,

Heh tak myślałem,że łatwo to zrobić. Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 08:45, Arachnos napisał:

G3 full auto otrzymuje się w łatwy sposób, ba nawet desert eagle może tak strzelać. Ale
biorąc pod uwagę fakt upierdliwości takiego strzelania dla innych nie używam tego i nie
powiem jak to zrobić. Osobiście uważam to za cheat, bo daje przewagę nad normalnymi graczami.
Dodam, że niestety jest to 100% niewykrywalne, bo nie ma to nic wspólnego z oprogramowaniem.

Jaka tam upierdliwość? Ja często spotykam takich ludzi, ale jakoś mi to strasznie nie przeszkadza :P
A ja podam jak zrobić, żeby g3 strzelało serią, żeby było równo. Po prostu ustalasz, za przycisk do strzelania kółko myszy i jak strzelasz to kręcisz kółkiem i tyle :P Wielki cheat =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Np. na CB:

# The use of the Middle Mouse Wheel (Scroll Button) binded to any weapons is prohibited and if any player is found to be using this will result in a forfeit loss.

Ale fakt jest to niewykrywalne, bo można to zrobić tylko poprzez obejrzenie configu gracza, który można zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 09:55, mikal15 napisał:

Np. na CB:

# The use of the Middle Mouse Wheel (Scroll Button) binded to any weapons is prohibited
and if any player is found to be using this will result in a forfeit loss.

Ale fakt jest to niewykrywalne, bo można to zrobić tylko poprzez obejrzenie configu gracza,
który można zmienić.

ja osobiscie też to uważam za cheat i tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, skończyłem singla CoD 4. [ parę dni temu ale co tam ;p ] Powiem tak, gra jest świetna, dynamiczna. Singleplayer jest bardzo grywalny - szkoda tylko że jest taki krótki :/. AI znacznie poprawione w stosunku do poprzednich odsłon - skończyła się epoka tępych jak but botów. I tyczy się to i naszych kompanów jak i wrogów. Klimat, muzyka i udźwiękowienie stoi na wysokim poziomie. To tak w skrócie. Ogólnie polecam, bardzo polecam, zwłaszcza że gra z każdym dniem tanieje. Ostatnio na wirtku była za bodaj 65 zł. Teraz katuję multiplayera ;-D. Dwudziesty któryś level obecnie ;p. Na pewno jeszcze do tej gry wrócę, oj wrócę.

Spoiler

Bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie 2 elementy. Pierwszy - misja w której giniemy jako żołnierz USMC. Wybuch atomówki i późniejsza scena konania była bardzo przekonywująca i niespodziewana. Drugi element - oczywiście chodzi o zakończenie ... gonią nas oddziały Zachajeva ... bronimy się ... jednak już wszystko obraca się przeciwko nam ... Imran zabija Gaza i resztę oddziału, my jesteśmy ranni a Price ... nie wiadomo co z nim. I ostatnia akcja Price''a ... 3 headshoty i koniec gry. Ge-nial-ne!

Zapomniałbym jeszcze o misji w której zasiadamy za sterami działka na samolocie i osłaniamy naziemną akcję Price''a. To też było mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 18:24, KŁEJK napisał:

<ciach>

CoD4 jest zdecydoawanie najlepszą częścia cyklu. Jesli nie chcesz sobie popsuć opinii o marce CoD to unikaj jak ognia CoD:WaW. Tam jest jeden wielki bug i masa głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 18:24, KŁEJK napisał:

Singleplayer jest bardzo grywalny - szkoda tylko że jest taki krótki :/


To już jest tradycja serii Call of Duty. Wszystkie części (mam tu na myśli teCoD1,2) są bardzo intensywne i niestety strasznie krótkie. Następna część też pewnie dłuższa nie będzie, a jeśli jednak tak by się stało to na pewno bardzo niewiele i trudno będzie to zauważyć. Jadnak ja wole grę krótszą w której cały czas się coś dzieje i nie ma czasu na nudę niż taką na której przejście potrzebujemy np. 16 godzin, ale większość z tego czasu ziewamy przed monitorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 22:47, Helion88 napisał:

Zgadzam się CoD:WaW nie jest godnym następcą. Ja mam CoD:MW już od roku i nadal gram
po necie i ani trochę mi się nie znudził :)

JA zaczełem grać pol roku temu, pozniej miałem przerwe gdzies tak przez 2 miechy w ogóle nie waczylem tej gry, ale ostatnio znowu zaczełem grac tzn przynajmniej pare map w tygodniu:) I nadal jest tak samo swietna:) Moze niedlugo bede miał czerwony kamuflaz na M4. Brakuje mi tylko kilku headshotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 21:45, Arachnos napisał:

CoD4 jest zdecydoawanie najlepszą częścia cyklu. Jesli nie chcesz sobie popsuć opinii
o marce CoD to unikaj jak ognia CoD:WaW. Tam jest jeden wielki bug i masa głupoty.


Na razie i tak CoD WaW nie będę tykał. Poczekam aż opadnie szał na tę gierkę i będzie dostępna po jakiejś normalnej cenie. Wtedy się może zastanowię. Na razie bawię się czwórką i po multi i odgrzewając sobie co lepsze misje w singlu ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 10:44, KŁEJK napisał:

> CoD4 jest zdecydoawanie najlepszą częścia cyklu. Jesli nie chcesz sobie popsuć opinii

> o marce CoD to unikaj jak ognia CoD:WaW. Tam jest jeden wielki bug i masa głupoty.


Na razie i tak CoD WaW nie będę tykał. Poczekam aż opadnie szał na tę gierkę i będzie
dostępna po jakiejś normalnej cenie. Wtedy się może zastanowię. Na razie bawię się czwórką
i po multi i odgrzewając sobie co lepsze misje w singlu ;-).


Może kupisz sobie jak zdobędziesz jakieś złotko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz udało mi się kupić bardzo tanio CoD4. Czy ciągle jeszcze robi taki szał w mutli? Możecie polecić jakieś fajne polskie serwery na początek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 11:26, rybisiu napisał:

Teraz udało mi się kupić bardzo tanio CoD4. Czy ciągle jeszcze robi taki szał w mutli?
Możecie polecić jakieś fajne polskie serwery na początek?

No w CoD4 chyba nadal gra najwiecej osob na swiecie (jesli chodzi o FPSy przez siec)
ALe Polskich serverów nie potrafie polecic bo gram tylko na angielskich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 10:44, KŁEJK napisał:

> CoD4 jest zdecydoawanie najlepszą częścia cyklu. Jesli nie chcesz sobie popsuć opinii

> o marce CoD to unikaj jak ognia CoD:WaW. Tam jest jeden wielki bug i masa głupoty.


Na razie i tak CoD WaW nie będę tykał. Poczekam aż opadnie szał na tę gierkę i będzie
dostępna po jakiejś normalnej cenie. Wtedy się może zastanowię. Na razie bawię się czwórką
i po multi i odgrzewając sobie co lepsze misje w singlu ;-).

To sobie troche poczekasz- popatrz sobie na cene CoD2 (gra ma juz ponad 3 lata)
W przypadku serii CoD raczej nie ma co czekac na niskie ceny (moze nie wyglada to tak zle jak u Blizzarda ale jednak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 11:26, rybisiu napisał:

Teraz udało mi się kupić bardzo tanio CoD4. Czy ciągle jeszcze robi taki szał w mutli?
Możecie polecić jakieś fajne polskie serwery na początek?

Ja polecam server [Inea]Teamplay 62.21.98.146:28960 Jak nazwa mówi jest to serwer gdzie liczy się gra zespołowa. Obowiązkowe używanie mikrofonu. Można używać granatnika, bastionu ale to nie przeszkadza w dobrej zabawie. Na serwerze jest włączony FF, więc trzeba uważać żeby nie zabić kolegi/koleżanki z teamu. Na serwerze gra się tylko s&d.
Jednak na początek polecałbym jakiś tdm, żeby nabrać trochę wprawy i skilla (chyba, że już kiedyś grałeś, albo dobrze Ci idzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować