Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2009 o 12:31, Adeq napisał:

> Po 3 dniach grania mam 22 lvl, chyba nieźle? :PP
W jeden dzień można wbić 20 lvl xd Ale ważne żeby do przodu a nie do tyłu ;)


1 dzień i mam 45lvl xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 13:36, lol94 napisał:

> > Po 3 dniach grania mam 22 lvl, chyba nieźle? :PP
> W jeden dzień można wbić 20 lvl xd Ale ważne żeby do przodu a nie do tyłu ;)

1 dzień i mam 45lvl xD


Jak się grało 24 godziny to się nie dziwię. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 19:59, KazMeister napisał:

Mam takie pytanie.Czy w CoD 4 w wersji na xbox 360 jest autoaim?


Nie no, jako takiego nie ma. Jest ino wspomaganie w celowaniu. Mniej więcej polega to na tym, że jak masz celownik blisko gościa, to konsolka sama na niego naprowadza, ale nieznacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo założyłem sobie swój serwer na hasło żeby nikt mi nie wlazł ;) i zrobiłem misje z rozwalaniem aut i skokiem z 10m i jak to zrobiłem to napisało na ekranie że przeszedłem wyzwanie, ale wydaje mi się że nie dostałem za to PD??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 14:37, Wukas napisał:

Mam pytanie, bo założyłem sobie swój serwer na hasło żeby nikt mi nie wlazł ;) i zrobiłem
misje z rozwalaniem aut i skokiem z 10m i jak to zrobiłem to napisało na ekranie że przeszedłem
wyzwanie, ale wydaje mi się że nie dostałem za to PD??

Musisz dostać jak wykonałeś :P Poza tym co to 50PD? xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem właśnie CoD 4 w wersji GOTY ( nadrobienie zaległości sprzed roku :D ). Ściągnąłem tylko patcha 1.7, zaktualizowałem i ... No właśnie : gra zacina ,niezależnie od ustawionych detali ( jest jakieś 20 FPS , ale występują także uciążliwe , półsekundowe freezy , jak w singlu , tak i w multi ). Komputer nie jest bestią , ale Crysisa Warhead''a uciągnął na lowach w 1280*1024 na 30FPS , a Far Cry''a 2 na low + 1280*1024 w jakichś 23-35 FPS . Tymczasem CoD nie działa poprawnie . Gram na sterownikach 179.84 ( Nvidia). Kiedyś grałem na ''kopii bezpieczeństwa'' i było wygodnie [ale jak napisałem wyżej , naprawiłem ten błąd],a teraz nie mogę grać normalnie . Macie jakieś pomysły ? Z góry dzięki za pomoc , pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam pytanie:
Czy komuś udało, się rozwalić tego Hind''a w ostatniej misji ostatniego aktu? Ta misja co uciekamy autem (misja Koniec Gry).
Grę już przeszedłem kilka razy, i chciałem zobaczyć co się stanie jak zniszczymy śmigłowiec. Ładuję w niego tymi pociskami z RPG-cośtam i z samolotu lecą tylko jakieś głupie iskierki. Co jest? On jest niezniszczalny, czy jak? Czy to jakiś bug?
Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 22:44, Ralph13black napisał:

Witam. Kupiłem właśnie CoD 4 w wersji GOTY ( nadrobienie zaległości sprzed roku :D ).
Ściągnąłem tylko patcha 1.7, zaktualizowałem i ... No właśnie : gra zacina ,niezależnie
od ustawionych detali ( jest jakieś 20 FPS , ale występują także uciążliwe , półsekundowe
freezy , jak w singlu , tak i w multi ). Komputer nie jest bestią , ale Crysisa Warhead''a
uciągnął na lowach w 1280*1024 na 30FPS , a Far Cry''a 2 na low + 1280*1024 w jakichś
23-35 FPS . Tymczasem CoD nie działa poprawnie . Gram na sterownikach 179.84 ( Nvidia).
Kiedyś grałem na ''kopii bezpieczeństwa'' i było wygodnie [ale jak napisałem wyżej ,
naprawiłem ten błąd],a teraz nie mogę grać normalnie . Macie jakieś pomysły ? Z góry
dzięki za pomoc , pozdrawiam !

ale jakbyś podał konfig kompa to by pomogo, tak na ślepo mogę poradzić zaktualizować sterowniki, przeskanować kompa, zobaczyć czy nic w tle nie pożera mocy, zrezygnować z Vista xD i wrócić do xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 11:05, Arachnos napisał:

ale jakbyś podał konfig kompa to by pomogo, tak na ślepo mogę poradzić zaktualizować
sterowniki, przeskanować kompa, zobaczyć czy nic w tle nie pożera mocy, zrezygnować z
Vista xD i wrócić do xp

Mój błąd. Pentium IV 3,06 ghz , 2gb 400mhz ddr , 7900gs ( sterowniki 178.24 - na 175.19 jest trochę lepiej ) no i XP sp2 oczywiście :-) System świeżo postawiony. W tle leci tylko Fraps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi. gram sobie n Cala nagle mi internet się rozłączył. Mówię ok. nie raz tak miałem. A tu chcę jeszcze raz wejść na serwer a tu pisze, że cd-kay jest już używany!!! Nikomu przcież nie dawałem mojego keya!! Nie jestem głupi. Co w takiej sytuacji mogę zrobić?? Plis pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 13:02, Paułak napisał:

O co chodzi. gram sobie n Cala nagle mi internet się rozłączył. Mówię ok. nie raz tak
miałem. A tu chcę jeszcze raz wejść na serwer a tu pisze, że cd-kay jest już używany!!!
Nikomu przcież nie dawałem mojego keya!! Nie jestem głupi. Co w takiej sytuacji mogę
zrobić?? Plis pomocy!


Tak się czasami dzieję. Zalecam reset kompa, najlepiej zmianę ip jak masz np. w Neostradzie, i powinno już działać, a jak nie to chwilę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... Wie ktoś dlaczego po ukończeniu gry, w trybie Arcade Mode nie mam dostępu do paru misji?

P.S. Grę w singlu na średnim poziomie trudności ukończyłem w 10 godzin i międzyczasie doszedłem w multi do 22 levelu... dobry wynik? ;> Zaznaczam, że się nie spieszyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 13:38, kuba9876543210 napisał:

P.S. Grę w singlu na średnim poziomie trudności ukończyłem w 10 godzin i międzyczasie doszedłem w multi do 22 levelu... dobry wynik? ;> Zaznaczam, że się nie spieszyłem...


To zależy, czy te dziesięć godzin obejmuje zarówno singla jak i multi. Kampanię można spokojnie przejść w 6-7 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2009 o 13:33, Kraju92 napisał:

Tak się czasami dzieję. Zalecam reset kompa, najlepiej zmianę ip jak masz np. w Neostradzie,
i powinno już działać, a jak nie to chwilę poczekać.

Dzięki, trochę to dziwne nie uważacie? Po jakiejś godzinie wszystko wróciło do normy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 14:37, Paułak napisał:

Dzięki, trochę to dziwne nie uważacie? Po jakiejś godzinie wszystko wróciło do normy
:D


U mnie koledzy z klanu mieli takie problemy, więc wiem że na to pomaga tylko czas. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 13:38, kuba9876543210 napisał:

Eee... Wie ktoś dlaczego po ukończeniu gry, w trybie Arcade Mode nie mam dostępu do paru
misji?

P.S. Grę w singlu na średnim poziomie trudności ukończyłem w 10 godzin i międzyczasie
doszedłem w multi do 22 levelu... dobry wynik? ;> Zaznaczam, że się nie spieszyłem...

Zwykły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować