Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2009 o 21:21, marcinshinoda napisał:

Jak zrobić, żeby po usunięciu gry, nie tracić statystyk? Da sie tak?

A na co ci statystyki, jak są programy, które automatycznie dają ci 55 lvl i wszystkie dostępne bronie? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 11:16, mefiperes napisał:

A na co ci statystyki, jak są programy, które automatycznie dają ci 55 lvl i wszystkie
dostępne bronie? ;>


Na pewno nie zwrócą liczby zabić, zgonów, asyst i tym podobnych rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 11:26, KAROLMACIEJ napisał:

Na pewno nie zwrócą liczby zabić, zgonów, asyst i tym podobnych rzeczy...

Ja już zapomniałem o tych statystykach. Dla mnie najważniejsza jest tabelka wyników po meczu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 11:39, mefiperes napisał:

> Na pewno nie zwrócą liczby zabić, zgonów, asyst i tym podobnych rzeczy...
Ja już zapomniałem o tych statystykach. Dla mnie najważniejsza jest tabelka wyników po
meczu. :P

A dla mnie najważniejsza jest w tym momencie gra zespołowa, fun na sparingach - na puby że tak powiem leje ciepłym moczem - wchodzę od czasu do czasu żeby się rozgrzać przed grą z teamem ;) Więc nie zależy mi na lvl-ach itd- ale z drugiej strony nie popieram praktyk "ściągania 55 lvl bo to już są pewnego rodzaju "czity" - jeśli ci bardzo zależy na lvl to zachowuj swój profil i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 11:48, kolektor napisał:

A dla mnie najważniejsza jest w tym momencie gra zespołowa, fun na sparingach - na puby
że tak powiem leje ciepłym moczem - wchodzę od czasu do czasu żeby się rozgrzać przed
grą z teamem ;) Więc nie zależy mi na lvl-ach itd- ale z drugiej strony nie popieram
praktyk "ściągania 55 lvl bo to już są pewnego rodzaju "czity" - jeśli ci bardzo zależy
na lvl to zachowuj swój profil i tyle

Mi na profilu nie zalezy- byłe podczas CB i sparingów było widać PSAT| Mefiperes. :D
A programik przydaje się na pubach, bo dzięki niemu mogę ustawiać sobie takie połączenia, jakich używam na sparach.
Zgadzam się- gra zespołowa owni! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 11:59, mefiperes napisał:

Mi na profilu nie zalezy- byłe podczas CB i sparingów było widać PSAT| Mefiperes. :D

O, to polsat jeszcze istneje? Grałem kiedyś z Wami. :D Macie może serwer?

Dnia 21.02.2009 o 11:59, mefiperes napisał:

A programik przydaje się na pubach, bo dzięki niemu mogę ustawiać sobie takie połączenia,
jakich używam na sparach.

A nie lepiej zrobić sobie po prostu jeden profil na spary a drugi na pub? Dla mnie, jakby nie używać tego programu, śmierdzi od niego cziterstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 14:56, Kryhuu napisał:

A nie lepiej zrobić sobie po prostu jeden profil na spary a drugi na pub? Dla mnie, jakby
nie używać tego programu, śmierdzi od niego cziterstwem.

Toż to bronie ino dodaje. ;)

Mamy serw, mamy. I gramy, i mamy się dobrze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 16:09, mefiperes napisał:

Mamy serw, mamy. I gramy, i mamy się dobrze. :P

Sparingowy, czy pubik? Jak pubik to podaj ip, bo bym sobie wbił czasem pograć z akabarem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 16:17, Kryhuu napisał:

> Mamy serw, mamy. I gramy, i mamy się dobrze. :P
Sparingowy, czy pubik? Jak pubik to podaj ip, bo bym sobie wbił czasem pograć z akabarem
:P.

Sparingowy. Gdzieś tam Grzechu dostał jeszcze admina na puba, ale IP nie mogę znaleźć. Jak go gdzieś wygrzebię, dam znać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 16:19, mefiperes napisał:

> > Mamy serw, mamy. I gramy, i mamy się dobrze. :P
> Sparingowy, czy pubik? Jak pubik to podaj ip, bo bym sobie wbił czasem pograć z
akabarem
> :P.
Sparingowy. Gdzieś tam Grzechu dostał jeszcze admina na puba, ale IP nie mogę znaleźć.
Jak go gdzieś wygrzebię, dam znać. ;)

83.143.134.178:28960 - tutaj pierdoło. Zapraszamy wszystkich graczy CoD4 !!!!

TYLKO TAM MOŻECIE SKOPAĆ TYŁEK MEFIEMU - PRAWDOPODBNIE PRZYSZŁEMU GRAMOWICZOWI ROKU !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 16:55, Grz3chu napisał:

TYLKO TAM MOŻECIE SKOPAĆ TYŁEK MEFIEMU - PRAWDOPODBNIE PRZYSZŁEMU GRAMOWICZOWI
ROKU !

Oj jo jo jo jo :D Na pewno wpadne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 16:55, Grz3chu napisał:

TYLKO TAM MOŻECIE SKOPAĆ TYŁEK MEFIEMU - PRAWDOPODBNIE PRZYSZŁEMU GRAMOWICZOWI
ROKU !

O ile ktokolwiek tam jest, bo co nie spojrzę na xf to pusty ten serwer :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pewien problem kiedy w3ączam w call of duty multiplayer po minucie gry
wyskakuje mi takie coś ?? nie wiem o co chodzi ?

20090223125905

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 12:59, SerVius napisał:

Witam,mam pewien problem kiedy w3ączam w call of duty multiplayer po minucie gry
wyskakuje mi takie coś ?? nie wiem o co chodzi ?


http://activision.custhelp.com/cgi-bin/activision.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=19310&p_created=1193687134&p_sid=ZqXykj3j&p_accessibility=0&p_redirect=&p_lva=19317&p_sp=cF9zcmNoPTEmcF9zb3J0X2J5PSZwX2dyaWRzb3J0PSZwX3Jvd19jbnQ9ODUsODUmcF9wcm9kcz0xLDYyMyZwX2NhdHM9JnBfcHY9Mi42MjMmcF9jdj0mcF9zZWFyY2hfdHlwZT1hbnN3ZXJzLnNlYXJjaF9ubCZwX3BhZ2U9MQ

Może to pomoże. Na innych forach wyczytałem, że pomogły też czasem zwiększenie ilości pamięci wirtualnej czy przełączenie wtyczki z mikrofonu do niebieskiego gniazda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu CoD nie wykrywa mi żadnych serwerów, mimo iż mam połączenie z siecią. Dzisiaj zrobiłem formata zainstalowałem Coda i nie mogę wejść na żaden serwer! Czym to może być spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 16:05, Paułak napisał:

Czemu CoD nie wykrywa mi żadnych serwerów, mimo iż mam połączenie z siecią. Dzisiaj zrobiłem
formata zainstalowałem Coda i nie mogę wejść na żaden serwer! Czym to może być spowodowane?


A patch''e powgrywałeś? Jeśli wgrałeś i nic to może coś w filtrach się pozmieniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 16:05, Paułak napisał:

Czemu CoD nie wykrywa mi żadnych serwerów, mimo iż mam połączenie z siecią. Dzisiaj zrobiłem
formata zainstalowałem Coda i nie mogę wejść na żaden serwer! Czym to może być spowodowane?

Punkbuster aktualny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 16:05, Paułak napisał:

Czemu CoD nie wykrywa mi żadnych serwerów, mimo iż mam połączenie z siecią. Dzisiaj zrobiłem
formata zainstalowałem Coda i nie mogę wejść na żaden serwer! Czym to może być spowodowane?

Wgrać patche (najpierw 1.6, potem 1.7), zaktualizować punkbustera ( http://websec.evenbalance.com/downloader/download.php?file=1), sprawdź czy nie masz czegoś poprzestawiane w filtrach, sprawdź czy firewall nie blokuje ci CoD-a. I to chyba tyle :P Jeśli to nie pomoże - skorzystaj z rad w przyklejonym poście, pkt. 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patche wgrane, filtry ok, Pb zaktualizowany, Firewalla (nie mam a windowsowy nie blokuje). W połączeniach pisze mi że połączenie lokalne mam ograniczone, pewnie to jest przyczyną. Ale dziwne jest że po necie mogę łazić, pliki ściągać max szybkością i w ogóle. internet jest ale serwerów nie wykrywa... :/ Acha mam neta multimedia prędkość 512 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować