Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Przyczyną może być jeszcze źle skonfigurowany router w domu (o ile takowy posiadasz). Jeśli nie - zacznij wyszukiwać serwery przez gametracker.com (kopiujesz IP, wchodzisz do gry, konsola (~) i wpisujesz /connect XXX), ew. przez XFire

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam routera, a najśmieszniejsze jest to że nawet przez x-fire nie mogę wejść bo mi serwów nie wyszukuję (chociaż grę czyta). Nie mogę się nawet podłączyć komedą /connect ip. Jest oczekiwanie na połączenie czeka do 10 i wyśwoetla mi się, że czas upłynął. :((( oczywiście grę mam oryginalną. Jakbym wiedział to formata bym nie robił... chociaż na bank wszystko dobrze zainstalowałem.

Dzięki wszystkim za wypowiedzi, jakby ktoś jeszcze coś wiedział proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łoł. To w takiej sytuacji to już nie wiem co poradzić ... Moim zdaniem to wina łącza, bo skoro się nie chce połączyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha ale mam pecha. Zainstalowałem neta jeszcze raz. Chyba podziałało bo x-fire zaczął wykrywać servery. Ale po instalacji Calla (trwa to to bardzo długo chyba z 2 godziny) chce go uruchomia (CoDa) i wyświetla mi się taki błąd :/

20090225144903

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wtrącam (szary obywatel ) ale mam ważne pytanie. Właśnie robię formatowanie swojego komputera, tylko nie jestem pewien jak zachowac postęp w grze multiplayer (55 poziom, golden).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 22:15, Dragus 123 napisał:

Przepraszam, że się wtrącam (szary obywatel ) ale mam ważne pytanie. Właśnie robię
formatowanie swojego komputera, tylko nie jestem pewien jak zachowac postęp w grze multiplayer
(55 poziom, golden).

Najlepiej skopiować profil na jakiś nośnik ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skopiuj cały folder "profiles" na pendrive, karte pamięci albo płytę wszystko jedno. po formacie tylko podmień ten folder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 11:56, Paułak napisał:

Skopiuj cały folder "profiles" na pendrive, karte pamięci albo płytę wszystko jedno.
po formacie tylko podmień ten folder.


Dzięki, skopiowałem profil na pendrive, po formatowaniu wszystko gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem(raczej mój kolega) że podczas grania w multi wyskakuje taki komunikat : PnkBstR.exe heartbeats stopped .Pożniej po ściągnięciu patcha wyskakuje na każdym serwerze : serwer odłoczony. Pomóżcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 19:31, piotr961103 napisał:

Mam problem(raczej mój kolega) że podczas grania w multi wyskakuje taki komunikat :
PnkBstR.exe heartbeats stopped .Pożniej po ściągnięciu patcha wyskakuje na każdym serwerze
: serwer odłoczony. Pomóżcie .

Ja mam to samo. Miesiąc temu to miałem i po tygodniu zniknęło, a teraz znowu to samo. Próbowałem już dosłownie wszystkiego. Wydaje mi się, że tego nie da się "naprawić", trzeba czekać aż specjaliści z pb coś z tym zrobią.

Edit: wszystkiego tzn. przeinstalowywałem grę i pb, aktualizowałem pb, wyłączałem procesy punkbustera, nawet robiłem formata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z trybem multiplayer w Call of Duty 4. Gdy zakupiłem grę nie wyświetlało mi serwerów wcale. Wszystko ustawiłem tak jak trzeba ściągnąłem wszystkie patche i uaktualniłem Punk Bustera i dalej nic. Nie dawno ściągnąłem program XFire i dzięki niemu mogłem wchodzić na serwery. No i teraz mój problem bo nie mogę się połączyć z serwerem(Xfire) raz się loguje raz nie ( z naciskiem na problemy z logowaniem) . Wcześniej gdy tylko uruchamiałem Xfire to wyszukiwałem przez ten program i tylko odpalałem CoDa i serwery były, a teraz nie mogę się zalogować w xfire i nie ma serwerów w CoDzie. :/ Czy ktoś mi powie co zrobić, aby mi wyświetlało serwery w CoDzie bez XFire albo powie co zrobić żeby XFire w końcu się połączył z tym serwerem. W zaporze windows mam uwzględnionego CoDa i XFire. Ponadto nie moge też wejść na żadnego serwa bo wczasie ładowania pisze mi "Oczekiwanie na autoryzację klucza CD" i pisze Błąd i tyle. Ech już nie wiem co mam robić. Będę wdzięczny za pomocną odpowiedź!!! Wiem, że napisałem trochę nie gramatycznie ten post, bo za dużo razy powtarza się słówko "XFire", ale powiedzmy, że jestem w ciężkiej sytuacji. Uprzedzam pytanie: Mam oryginał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. Odnośnie serwerów zajrzyj na poprzednią stronę - niejaki Paułak miał tam podobny problem. W przyklejonym poście jest też temat odnośnie tego. Co do xfire zajrzyj do tematu o Xfire ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=8203&u=1708). Jeżeli masz problemy zarówno z xf jak i z grą to zależy to zapewne od twojego łącza. Jakie masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 18:38, revolt505 napisał:

Witam mam problem z trybem multiplayer w Call of Duty 4. Gdy zakupiłem grę nie wyświetlało
mi serwerów wcale. Wszystko ustawiłem tak jak trzeba ściągnąłem wszystkie patche i uaktualniłem
Punk Bustera i dalej nic. Nie dawno ściągnąłem program XFire i dzięki niemu mogłem wchodzić
na serwery. No i teraz mój problem bo nie mogę się połączyć z serwerem(Xfire) raz się
loguje raz nie ( z naciskiem na problemy z logowaniem) . Wcześniej gdy tylko uruchamiałem

Na to nic nie poradzisz, serwery bywają przeciążone, ot co.

Dnia 02.03.2009 o 18:38, revolt505 napisał:

Xfire to wyszukiwałem przez ten program i tylko odpalałem CoDa i serwery były, a teraz
nie mogę się zalogować w xfire i nie ma serwerów w CoDzie. :/ Czy ktoś mi powie co zrobić,
aby mi wyświetlało serwery w CoDzie bez XFire albo powie co zrobić żeby XFire w końcu
się połączył z tym serwerem. W zaporze windows mam uwzględnionego CoDa i XFire. Ponadto

Na problemy z CoD4 niewiele ci poradze bo tej gry nie mam, za to swoje już przeszedłem z zapopra Windows i powiem jedni: wyłącz ten szajs, jeśli nie na zawsze to chciaż po to by sprawdzić czy to nie on jest źródłem problemu.

Dnia 02.03.2009 o 18:38, revolt505 napisał:

nie moge też wejść na żadnego serwa bo wczasie ładowania pisze mi "Oczekiwanie na autoryzację
klucza CD" i pisze Błąd i tyle. Ech już nie wiem co mam robić. Będę wdzięczny za pomocną...

Jak pisze, że oczekuje na autoryzacje to niechybnie czeka na odpowiedź serwera Activision (czy jaki tam serw dokonuje autoryzacji), a te również bywają przeciążone. Było tak w przypadku GTA IV może i jest w Twoim przypadku ... no i oczywiście może też to być kwestia szybkości łącza tak jak zauważył kolega wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 21:56, Hunter 19938 napisał:

Powiem jedno - cod4 bije 5 na łeb xD

A nawet na dwa łby ;). CoD5 jest dla fanów calej serii. Jeśli ktoś zaczyna grać od 5 to bieda mu ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety za każdym razem gdy próbuje wjeść na jakiś serwer wyświetla mi "Oczekiwanie na autoryzacje klucza CD" i błąd. ; / Widocznie nie jest mi pisane zagrać w CoDa przez neta. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cod5 byl robiony przez zespól odpowiedzialny za cod 3 na konsole i jak wiadomo nie spisali się za dobrze . Jedynie co chciałbym mieć z 5 to podkład Kiefera Sutherlanda - aktor jest genialny i fanom 24 genialnie oddaje klimat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zupełnie nic nie rozumiem. Gdy rano przed szkołą odpalam komputer i uruchamiam CoDa to mogę sobie na jaki chce wejść serwer i nie ma żadnego napisu "Oczekiwanie na autoryzacje klucza CD", a po południu nie mogę wejść na żaden normalny serwer. Za każdym razem jak próbuje to wyświetla ten sam napis. ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować