Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2009 o 18:43, noobie napisał:

Spoiler

ymm... Jakbyście dobrze oglądali to każdy widzi że gdy "ten pan przed nami" coś mówi wyraźnie pisze Capitan McTavish (Soap McTavish)



Udowodnij mi, w jaki sposób gryzie się to z moim postem powyżej, to przyznam Ci rację. Przypomnę dla zasady:

Dnia 08.06.2009 o 18:43, noobie napisał:

Tak czy siak Price - wersja moja, autorska - będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 19:12, Merovingian napisał:

>

Spoiler

ymm... Jakbyście dobrze oglądali to każdy widzi że gdy "ten pan przed nami" coś
mówi wyraźnie pisze Capitan McTavish (Soap McTavish)



Udowodnij mi, w jaki sposób gryzie się to z moim postem powyżej, to przyznam Ci rację.
Przypomnę dla zasady:
> Tak czy siak Price - wersja moja, autorska - będzie.

Kozii... ale nie wiem co Ci chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 22:31, hobgoblin90 napisał:

Spoiler

ale Price ginie, bo ten ze Specnazu jak go reanimuje to pozniej jest smutny i zaczyna
juz walic go, aby sie obudzil... smutne :(



Spoiler

omg lol :-D

Takich bzdur to dawno nie czytałem, po pierwsze skąd wiesz że jest smutny (sic!)? Po drugie on go nie wali by się obudził (!!) tylko tak go próbuje ostatecznie reanimować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 22:45, hobgoblin90 napisał:

Spoiler

omg lol, przeciez on byl smutny... poza tym on go zaczal pozniej tak walic jedna reka
w akcie depserajci,,,,



PONIŻSZY FILM ZAWIERA SPOILER GRY!

http://www.youtube.com/watch?v=BjyHHkpMyss

Spoiler

Czy ty przeczytałeś ze zrozumieniem to co ci napisałem wyżej? Gość najpierw reanimuje Price''a a potem pod koniec wali w klatkę piersiową jedną ręką by w ten sposób pobudzić serce czyli właśnie ostatecznie reanimować i uratować. Jeśli tego nie rozumiesz to już nie moja wina.



Koniec tematu.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 23:06, hobgoblin90 napisał:

lol spadaj, ro ty nie rozumiesz i nize znasz podstawowych zasad reanimacji lol


Masz tu opis swojego aktu desperacji :

"Uderzenie pięścią w okolicę przedsercową. Uderzenie przedsercowe ma w założeniu zastąpić pierwszą defibrylację. Wykonywane jest w to samo miejsce, na którym jest wykonywany masaż serca, zaciśnięta w pięść dłonią, z dość dużą siła z wysokości około 20 centymetrów. Zastosowanie uderzenia przedsercowego jest zasadne tylko i wyłącznie w przypadku zauważonego zatrzymania krążenia w mechanizmie migotania komór. Aby móc zastosować uderzenie przedsercowe muszą zostać spełnione następujące elementy:

* pacjent jest cały czas podłączony do kardiomonitora
* zatrzymanie krążenia zostało zauważone natychmiast po jego wystąpieniu i potwierdzone przez personel medyczny (pielęgniarka, lekarz lub jakakolwiek inna osoba z personelu medycznego znajdująca się przy pacjencie)
* uderzenie zostanie wykonane w czasie maksymalnie 10 sekund od momentu wystąpienia migotania komór

Jak wynika z powyższego, uderzenie przedsercowe w praktyce może być wykonane tylko i wyłącznie na oddziałach szpitalnych lub na bloku operacyjnym. W każdym innym wypadku, akcje reanimacyjną zaczyna się od sprawdzenia przytomności, oddechu i masażu pośredniego serca."


( Sorry, że tak dużo wkleiłem. )

Poczytaj jeszcze to :

http://www.ratmed.pl/forum/viewtopic.php?t=1344

Zdaję sobie sprawę z tego, że to tylko gra, ale przeczytać warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
ale luq, tam jest napisane że tylko w szpitalach... Wątpie żeby jaki kolwiek lekarz odważył się na taki zabieg bez odpowiednich urządzeń i faktycznego potwierdzenia, że to migotanie komór było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótka uwaga - z postaciami-symbolami zwykle jest tak, że giną trzysta tysięcy razy, by pojawić się ponownie. Price może sobie ginąć (w CoD4 po raz drugi), ale nie ma powodu, dla którego nie miałby znów dowodzić oddziałem. Dla osoby która nie grała w ostatniego MW nie będzie to miało znaczenia, dla nas to mały szczegół. A jak mawiają: małe, a cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 14:51, noobie napisał:

ale luq, tam jest napisane że tylko w szpitalach... Wątpie żeby jaki kolwiek lekarz
odważył się na taki zabieg bez odpowiednich urządzeń i faktycznego potwierdzenia, że
to migotanie komór było...

A ty myślisz, że jak człowiek ginie na rękach to ktoś się "przejmuje" tym że, to "tylko w szpitalach tak można" ? Najpierw ratuje się w jakikolwiek skuteczny sposób człowieka a dopiero potem myśli o reszcie takich "dupereli". Tak samo przy reanimowaniu "zwykłym" można człowiekowi połamać żebra ale jakoś specjalnie się tym nikt nie przejmuje bo ona się zrosną, ważne jest pobudzenie serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zostawcie tego Price''a nawet ten z CoD1 zginał. Ten z 4 jest najprawdopodobniej wnukiem zabitego w pierwszej części. Nie wiem o co ta gadka :P Nie odżył cudownie, tylko potomstwo kontynuowało szlachetną tradycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś przywrócić skasowane statystyki? Odpaliłem przypadkowo grę na systemie na którym CoD4 nie był zainstalowany i statystyki zostały skasowane. Whatever...
Dobiłem do 25 poziomu, mam g3 i mp5, więc nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba. Włączam teraz grę a tu znów, tym razem bez wyraźnego powodu, skasowane statystyki :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 14:00, Arachnos napisał:

zostawcie tego Price''a nawet ten z CoD1 zginał. Ten z 4 jest najprawdopodobniej wnukiem
zabitego w pierwszej części. Nie wiem o co ta gadka :P Nie odżył cudownie, tylko potomstwo
kontynuowało szlachetną tradycję.

ale ale... Czytaj wszystko w grze!... Price w misji w Czarnobylu móiw że to jego pierwsze zadanie od II wś ;)

@Astropath
Wcześniej wyeliminowaniem tego problemu było jak najszybsze patchowanie gry do najnowszego patcha... Jeśli robiłeś tak tym razem, to po prostu CoDowi odwaliło :P, a statystyk nie wrócisz... chyba ze masz zapisanego jakiegoś save ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 00:16, noobie napisał:

ale ale... Czytaj wszystko w grze!... Price w misji w Czarnobylu móiw że to jego pierwsze
zadanie od II wś ;)


Ale ale... Czytaj ze zrozumieniem wszystko w grze! ;) Price w odprawie tej misji mówi że "po raz pierwszy od czasów II wojny światowej nasz rząd wydał polecenie zabójstwa...", a nie że np. "to pierwszy wydany MI rozkaz zabójstwa od czasu II wojny światowej" (specjalnie grę przed chwilą włączyłem, żeby się upewnić)... To jednak duża różnica, przyznasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 00:42, Kreeg napisał:

> ale ale... Czytaj wszystko w grze!... Price w misji w Czarnobylu móiw że to jego
pierwsze
> zadanie od II wś ;)

Ale ale... Czytaj ze zrozumieniem wszystko w grze! ;) Price w odprawie tej misji mówi
że "po raz pierwszy od czasów II wojny światowej nasz rząd wydał polecenie zabójstwa...",
a nie że np. "to pierwszy wydany MI rozkaz zabójstwa od czasu II wojny światowej" (specjalnie
grę przed chwilą włączyłem, żeby się upewnić)... To jednak duża różnica, przyznasz :)

No fakt, tak powiedzial... no ale moze mi się to tak skojarzyło jednoznacznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować