Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2009 o 16:00, Jan3d napisał:

oco chodzi z tymi +10 na hs jak to zrobić aby to się wyświetlało trzeba grać na serwerach
rankingowych ?

Napisałeś tego posta tak że nie wiadomo o co ci chodzi :) Jesli w twoim poscie hs oznacza headshot to nie ma czegos takiego jak wieksza liczba pkt za heada. Za każdego fraga dostajesz +5 (ew. na niektórych trybach pokazuje +50). Zeby miec +10 to musisz zrobic 2 szybkie kille ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 16:00, Jan3d napisał:

oco chodzi z tymi +10 na hs jak to zrobić aby to się wyświetlało trzeba grać na serwerach rankingowych ?


Masz na myśli tryb hardcore? Jedną z cech hc jest właśnie brak wyświetlania wszelkich wskaźników (hud), w tym info o punktach doświadczenia.
Jeśli ja i KoLLLL się mylimy, to już nie wiem... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm może trochę głupie pytanie ale sprawa ma się tak : wczoraj po ukończeniu single postanowiłem spatchowac CoDa 4 i pograć na modach,sęk w tym że po spatchowaniu praktycznie się grac nie da bo albo ścina(single) albo lagguje(multi),jest na to jakaś rada czy muszę przeinstalować CoDa i grac bez patchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 19:09, Xsaw napisał:

Hmm,wie ktoś może jak zainstalować Dobby''s Zombie Mod v1.41? Bo po wypakowaniu mam 3
pliki :zom.cfg, z_zomdb.iwd oraz mod.ff tylko gdzie je teraz wsadzić?

A co to za mod? Na czym polega?
Pograłbym sobie może jak dasz linka skąd sciągnąć i jak to nazwać żeby na server wejść ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 20:04, Merovingian napisał:

> oco chodzi z tymi +10 na hs jak to zrobić aby to się wyświetlało trzeba grać na
serwerach rankingowych ?

Masz na myśli tryb hardcore? Jedną z cech hc jest właśnie brak wyświetlania wszelkich
wskaźników (hud), w tym info o punktach doświadczenia.
Jeśli ja i KoLLLL się mylimy, to już nie wiem... : )



oo tak sory za moje laikoniczne pismo ale właśnie oto bo gram na hardcore ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie znalazłem trochę czasu, żeby przejść singla na veteranie i przyznaję, że dzięki temu odkryłem tę grę na nowo. Ten poziom to zupełnie inne Call of Duty 4 ;). Zabawa niesamowita i ciągłe emocje. Nawet na moment nie można stracić koncentracji. Jeden zły ruch i po Tobie.

Tym czasem wracam do multi w oczekiwaniu na Modern Warfare 2 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z PB w multi. Nie ważne na jaki serwer wbiję, po jakimś czasie pojawia się komunikat: "Punkbuster kicked player Kirabax (for 0 minutes) - Disallowed program. Ale do cholery, jaki program? Że niby mam czity?!
Może ktoś coś poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 15:15, Kirabaxior napisał:

Mam problem z PB w multi. Nie ważne na jaki serwer wbiję, po jakimś czasie pojawia się
komunikat: "Punkbuster kicked player Kirabax (for 0 minutes) - Disallowed program. Ale
do cholery, jaki program? Że niby mam czity?!
Może ktoś coś poradzić?

Ehhh, uroki pb. Czasem nie toleruje różnych programów jak xfire, gg, tlen itd. Powyłączaj wszystko co nie potrzebne przed grą i dopiero graj. Najśmieszniejsze jest to że na ligach trzeba używac programy anti-cheat - XRAY. A pb niektórych graczy kickuje za niego jako disallowed. Parodia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 16:29, koLLLL napisał:

Ehhh, uroki pb. Czasem nie toleruje różnych programów jak xfire, gg, tlen itd. Powyłączaj
wszystko co nie potrzebne przed grą i dopiero graj. Najśmieszniejsze jest to że na ligach
trzeba używac programy anti-cheat - XRAY. A pb niektórych graczy kickuje za niego jako
disallowed. Parodia

A daj spokój. Na szczęście wystarczyło tylko zaktualizować pb, uff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 22:17, Araondoion napisał:

a to jest oryginalny cod4?


Tak jest to oryginał(przecie bym tu nie pytał gdyby nim nie był).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 15:15, Kirabaxior napisał:

Może ktoś coś poradzić?

Heh, miałem podobny problem. moim czitem okazywał się być tlen. :) Teraz gdy tylko włączam mw muszę się odłączać od świata, bo mnie pb kickuje za haxy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 21:42, FranTheMan napisał:

A zmieniałeś config?


O ile mówisz o opcjach(grafa itp) to tak ale właściwie już nie ważne bo problem ów sam się rozwiązał (dunno jak) z tym ze teraz mam nowy,a mianowicie czasem jak podłącze się do jakiegoś servera to mi HUD''a,celownika oraz minimapki nie pokazuje.Wie ktoś co z tym zrobić?Bo jednak meczące jest reconnectowanie się po kilka razy aby się HUD pojawił ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 22:51, Markush napisał:

/...ciach.../

Bo w Codzie jest taki tryb Hardcore, w którym nie ma minimapki, celownika, hudu i się
szybciej ginie.


Aaa chyba że :P To o tym to ja nie wiedziałem XD.Dzięki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem: Otóż często podczas gry w multi zdarza mi się kliknąć kombinacje klawiszy shift +ctrl albo ctrl + shift i wtedy...... Wszystko się zawiesza i mogę tylko zresetować kompa. Tylko ostatnie dźwięki dochodzą do końca. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć o co chodzi? Klawiaturę mam z firmy Logitech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować