Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2009 o 15:42, Shlafrok napisał:

> Dostarcza emocji? Eeeee..?

Sorry man, ale jeśli oczekujesz adrenaliny w strzelankach, a nie znalazłeś jej w MW,
może lepiej zrezygnować z gier na rzecz czegoś ostrzejszego (skoki na bungee czy sikanie
pod wiatr), ew. gra w szachy dla kontrastu. ;]

Dokładnie, to jedna z najlepiej wyreżyserowanych strzelanin wszechczasów. Możesz ewentualnie spróbować GoWa lub Killzone 2( lepiej wg. wczuwasz się w nich w klimat wojny) , jeśli te dwie nie pomogą to polecam to co kolega wyżej. Albo Air Soft Gun na żywo;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 15:42, Shlafrok napisał:

Sorry man, ale jeśli oczekujesz adrenaliny w strzelankach, a nie znalazłeś jej w MW,
może lepiej zrezygnować z gier na rzecz czegoś ostrzejszego (skoki na bungee czy sikanie
pod wiatr), ew. gra w szachy dla kontrastu. ;]

Nie oczekuję adrenaliny w strzelankach :P
Btw. szachy są bardzo fajną grą i "stety" wymaga myślenia przez co poziom grających jest wysoki :D To tak na marginesie, nie chodzi mi tu o ubliżanie wobec ciebie :)

Dnia 12.10.2009 o 15:42, Shlafrok napisał:

Nie wiem, czy po prostu tyle rzeczy widziałeś, ale zastanów się, czego w ogóle oczekujesz
od gier.

Rozrywki, ale nie ogłupiającej, vide telewizja. Najlepiej w pewnym stopniu z przekazem i walorami edukacyjnymi :]

Dnia 12.10.2009 o 15:42, Shlafrok napisał:

No i nie kumam, dlaczego gra stricte zręcznościowa i przewidywalna nie może być dobra,
ale to zapewne wiedza tajemna wyższego rzędu.

To wiedza tajemna wyższego rzędu, która powoduje że jednemu smakuje pomidorowa, a inny jej nie znosi.

Woo-Cash

Dnia 12.10.2009 o 15:42, Shlafrok napisał:

Dokładnie, to jedna z najlepiej wyreżyserowanych strzelanin wszechczasów.

Wszystko co tam się dzieje już gdzieś było :P Hmm.. w grach może i nie.

Dnia 12.10.2009 o 15:42, Shlafrok napisał:

Możesz ewentualnie spróbować GoWa lub Killzone 2( lepiej wg. wczuwasz się w nich w klimat wojny) , jeśli te dwie nie pomogą to polecam to co kolega wyżej.

Ja wcale nie szukam gry, która mi pozwoli wczuć się w klimat wojny. Inna sprawa że nigdy taka gra nie powstała i pewnie nie powstanie. Nie powstała nawet gra, która by dała choćby namiastkę przeżywanych emocji.

Dnia 12.10.2009 o 15:42, Shlafrok napisał:

Albo Air Soft Gun na żywo;D

O airsoftcie nie trzeba mi mówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 15:34, Stalker69 napisał:

Dostarcza emocji? Eeeee..?

Nie dostarcza? No nie wiem jak ty ale misje

Spoiler

ratowania pilotki czy akcję w Czarnobylu tudzież ostatnią walkę

ciężko jest nazwać nudnymi, nie pompującymi adrenaliny [ jak na grę komputerową ofkorz ] questami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 00:00, Tyler_D napisał:

> Dostarcza emocji? Eeeee..?
Nie dostarcza? No nie wiem jak ty ale misje

Spoiler

ratowania pilotki czy akcję w Czarnobylu
tudzież ostatnią walkę

ciężko jest nazwać nudnymi, nie pompującymi adrenaliny [ jak
na grę komputerową ofkorz ] questami.

Chłopak wyraźnie napisał, cytuję Po prostu zdecydowanie nie mój typ gry. Tak więc choćby nie wiadomo jak takiemu tłumaczyć to nie pojmie o co chodzi, bo to po prostu... nie jego typ gry :). Może bierki to ten typ, a może każda inna strzelanina tylko nie ta bo tak i kropka... Któż to wie.

Moim zdaniem rozmowa taka nie ma sensu, bo kolega tej strzelanki wojennej nie lubi, a muszą to być tęgie powody i twarde przekonanie, bo ewidentnie nie tylko CoD 4, ale w zasadzie całość tego cyklu to bardzo solidne i warte swej ceny produkcje (może Treyarch trochę tu niepotrzebnie bruździ wciskając co roku na siłę kolejny odcinek, ale ostatecznie starają się na tyle, że w porównaniu z konkurencją nie można tych odsłon nazwać słabymi).

No, ale taka to rozmowa, nie podoba się i już. Bo karabiny dziwnie brzmią, i dziwnie wyglądają... No i ta akcja z lat 90-tych :). Miliony stwierdziły, że jest ok, on twierdzi inaczej; ma prawo w końcu. Nawet jeśli nie wie o czym mówi, bo to nie ten typ gry :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 07:05, Melchah napisał:

Miliony stwierdziły, że jest ok, on twierdzi inaczej; ma prawo w końcu. Nawet jeśli nie wie o czym mówi, bo to nie ten typ gry :).

Muahahahahahahahaha. To żeś dowalił. Tysiące much nie mogą się mylić co? Hahahahahahahahahahahaha. Weźmy taki przykład, jednocześnie "nie mylenia się tysiąca much" i błędu w grze. Nazwa broni - Ak47. Tak jest w MW, tak tysiące ludzi używa, a taka broń nie istnieje. Jest AK, AKM, AKMS, AIMS itd. A nie - AK47. Jak wszyscy żrą gawno to i ja mam? Nie, dzięki. I smacznego.
Przykład "nie ten teges" dotyczące broni - AK Pistol, był kierowany tylko na rynek cywilny, amerykański w dodatku i nie strzelał full auto.


Pierwszy CoD i UO były naprawdę dobre, CoD2 też dawał radę, ale MW..
Nie rozumiem tego iż na MoHa było marudzenie, że kierowany przez nas żołnierz jest szturmowcem, snajperem, operatorem ckmu, saperem i do tego "jeden człowiek wygrywa wojnę" - nawet podobny tekst pojawił się w openingu pierwszego CoDa, ale jak w MW jeden człowiek jest ubersoldatem, który rozwala wszystko i wszystkich, nikomu to nie przeszkadza. Jedyne co się zmieniło, to że w MW tych supcio żołnierzy jest paru, bo nie kierujemy w jednej kampanii tym samym.


Tyler_D
Nie wiem jakim sposobem gra może mi zapewnić wzrost adrenaliny, przecież to gra! Wirtualne zdarzenia, wypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już napisałem: poszukaj sobie lepszego zajęcia. Czepiasz się takich pierdół że się w głowie nie mieści, a jednocześnie oczekujesz od gry "rozrywki, ale nie ogłupiającej, vide telewizja. Najlepiej w pewnym stopniu z przekazem i walorami edukacyjnymi".
Nie przepadam za takimi wstawkami, ale chyba najlepiej oddające całą sprawę: WTF? Chłopie, dyskutujesz o strzelaninie, grze akcji, gdzie nie zastanawiasz się, jaką pensję dostaniesz i w co ją zainwestować, tylko napawasz się błyszczącym M16 i walisz seria za serią tru-tru-tru czerpiąc dziką zabawę. O to w tym chodzi, a Ty próbujesz przedefiniować obraz Call of Duty, ewentualnie wykorzystując znamienne "a oni to, a oni tamto". Przypominam, że oceniasz GRĘ, nie zachowania tłumu. Litości...
Jeśli się mylę, to zawieszam broń na kołku i dokonuję chwalebnego seppuku z utraty wiary w człowieka. ;]

Argument Melchaha nie był zbyt fortunny, ale to żaden powód dla poświęcenia mu całego akapitu z kropką ku wielkiej satysfakcji na końcu. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 11:34, Shlafrok napisał:

Jak już napisałem: poszukaj sobie lepszego zajęcia.

Spoko spoko, mam lepsze zajęcia, długo was tu nie będę męczył ;)

Dnia 13.10.2009 o 11:34, Shlafrok napisał:

Czepiasz się takich pierdół że się w głowie nie mieści

To zależy od punktu widzenia. Czasem do chodzę, że człowiek głupi ma łatwiejsze życie, wielu rzeczy nie wie, więc wiele rzeczy nie wydaje się złych / źle zrobionych etc.
Czepiam się to fakt, ale nie aż tak bardzo :D

Dnia 13.10.2009 o 11:34, Shlafrok napisał:

a jednocześnie oczekujesz od gry "rozrywki, ale nie ogłupiającej,
vide telewizja. Najlepiej w pewnym stopniu z przekazem i walorami edukacyjnymi".
Nie przepadam za takimi wstawkami,

W sumie ja też. Sam się śmiałem potem z tego zdania :) Nie żebym takich gier nie chciał, po prostu, czasem, takie gry mogły by wychodzić. I zdanie to..

Dnia 13.10.2009 o 11:34, Shlafrok napisał:

ale chyba najlepiej oddające całą sprawę: WTF? Chłopie,
dyskutujesz o strzelaninie, grze akcji, gdzie nie zastanawiasz się, jaką pensję dostaniesz
i w co ją zainwestować, tylko napawasz się błyszczącym M16 i walisz seria za serią tru-tru-tru
czerpiąc dziką zabawę.

...nie dotyczyło MW, zdecydowanie ;]

Dnia 13.10.2009 o 11:34, Shlafrok napisał:

Przypominam, że oceniasz GRĘ, nie zachowania tłumu.

Gra 5/10 :)
Zachowania tłumu 0/10. Nie lubię tłumów ;]

Dnia 13.10.2009 o 11:34, Shlafrok napisał:

Jeśli się mylę, to zawieszam broń na kołku i dokonuję chwalebnego seppuku z utraty wiary
w człowieka. ;]

Ja już dawno straciłem wiarę w człowieka, ale doszedłem do wniosku, że zabiorę tych psisynów jak najwięcej ze sobą ;) I oczywiście trochę ich powkurzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpal Operation Flashpoint, a nie pierdzielisz, taka moja rada. Ludziom się podoba, i dobrze. Nie rozumiem po co się kłócisz, może ci się nie podobać, ok, ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 15:15, Pernia napisał:

Odpal Operation Flashpoint, a nie pierdzielisz, taka moja rada. Ludziom się podoba, i
dobrze. Nie rozumiem po co się kłócisz, może ci się nie podobać, ok, ale bez przesady.

Na pewno nie będę słuchał twoich rad :P
Wyrażam swoją opinię, jaka w tym przesada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupiłem dzisiaj MW ale mam już problem :/ Mam ochotę pograć w multi ale przy zmianie rozdzielczości na inną zostaje mi czarny pasek po prawej stronie... obojętnie jaką dam rozdzielczość. Pomoże ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 16:30, Chlorofil napisał:

Witam. Zakupiłem dzisiaj MW ale mam już problem :/ Mam ochotę pograć w multi ale przy
zmianie rozdzielczości na inną zostaje mi czarny pasek po prawej stronie... obojętnie
jaką dam rozdzielczość. Pomoże ktoś ?

Jak masz monitor LCD weź sobie ustaw Częstotliwość ekranu na 60Hz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 11:34, Shlafrok napisał:

Argument Melchaha nie był zbyt fortunny, ale to żaden powód dla poświęcenia mu całego
akapitu z kropką ku wielkiej satysfakcji na końcu. ;]

Powiem tak: argument był idealny w swojej prostocie i trafił na bardzo podatny grunt co zresztą zauważyłeś w poście kolegi Stalkera, który podejrzewam, że aż się spocił klepiąc w klawisze.

Taki prosty trik a jaki satysfakcjonujący efekt ;).

Jak mówię dyskusja z kolegą Stalkerem nie ma sensu, gdyż uważa on CoDa za gówno, które miliony żrą, ale on nie będzie :). Moja rada jest taka: niech więc zajada się swoim ulubionym, w innym papierku, bo na pewno inne smakuje mu bardziej. Chyba, że sam produkuje i opiera się wyłącznie na własnej produkcji. A przenosząc to na bardziej normalny i nie upstrzony fekaliami język - sam sobie gry robi i tylko on w nie gra. To wtedy rozumiem :). To jest profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem twoim kolegą to po pierwsze. Po drugie widzę że argumentów brakuje i przechodzimy na obrażanie się. Po trzecie skoro pisanie wg ciebie paru zdań może spowodować pocenie się, zacznę podejrzewać że jesteś idiotą. W końcu skoro większość społeczeństwa jest to i ty będziesz. Jak nie rozumiesz prostych porównań jesteś na dobrej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz inny problem... ściągnąłem te dwa patche co są w pierwszym poście, zainstalowałem i teraz nie mogę grać na żadnym z serverów bo pisze, że server obsługuje tylko wersję 1.6.
Nie ma serverów na 1.7 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 19:27, Chlorofil napisał:

Mam teraz inny problem... ściągnąłem te dwa patche co są w pierwszym poście, zainstalowałem
i teraz nie mogę grać na żadnym z serverów bo pisze, że server obsługuje tylko wersję
1.6.
Nie ma serverów na 1.7 ?

Może wszedłeś na taki, gdzie akurat grało się na 1.6?
90% serków wymaga 1.7
Chociażby neostrada tp/h2k/inea/esuba stoją na 1.7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 19:37, RazorBMW napisał:

> Mam teraz inny problem... ściągnąłem te dwa patche co są w pierwszym poście, zainstalowałem

> i teraz nie mogę grać na żadnym z serverów bo pisze, że server obsługuje tylko wersję

> 1.6.
> Nie ma serverów na 1.7 ?
Może wszedłeś na taki, gdzie akurat grało się na 1.6?
90% serków wymaga 1.7
Chociażby neostrada tp/h2k/inea/esuba stoją na 1.7


Mógłbyś mi podać IP tych serverów ?

I jeszcze dla upewnienia się jakie masz cyferki na dole jak włączysz Coda ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 18:01, Stalker69 napisał:

Nie jestem twoim kolegą to po pierwsze. Po drugie widzę że argumentów brakuje i przechodzimy
na obrażanie się.

Absolutnie się nie obrażam...

Dnia 13.10.2009 o 18:01, Stalker69 napisał:

Po trzecie skoro pisanie wg ciebie paru zdań może spowodować pocenie
się, zacznę podejrzewać że jesteś idiotą. W końcu skoro większość społeczeństwa jest
to i ty będziesz. Jak nie rozumiesz prostych porównań jesteś na dobrej drodze.

...choć bardzo się o to starasz :). Jak mówię, baw się dalej na swoim podwórku, bo wpadłeś w ten wątek prawdopodobnie przez przypadek. Gra Cię śmieszy, nie jest w Twoim typie i nic Ci się w niej nie podoba. Innymi słowy Twoja pomyłka życia. Wyskrobałeś opinię i ok. Takie prawo. Ale po cię dalej napinać? Po co w nią grać? Po co o niej dyskutować? Tracisz czas i gadasz bez sensu wobec tego, a twa uboga argumentacja raczej nie trafi do ludzi, którzy grają w ten tytuł praktycznie od premiery zjadając na nim zęby i równie długo udzielając się w tym wątku (obczaj xywki ludzi, z którymi dysktutowałeś i zerknij daaaaleeeeko wstecz tego wątku).

To tak jakbyś chudym kijkiem chciał zawrócić rzekę.

CUL8R EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 19:38, Chlorofil napisał:

> > Mam teraz inny problem... ściągnąłem te dwa patche co są w pierwszym poście,
zainstalowałem
>
> > i teraz nie mogę grać na żadnym z serverów bo pisze, że server obsługuje tylko
wersję
>
> > 1.6.
> > Nie ma serverów na 1.7 ?
> Może wszedłeś na taki, gdzie akurat grało się na 1.6?
> 90% serków wymaga 1.7
> Chociażby neostrada tp/h2k/inea/esuba stoją na 1.7

Mógłbyś mi podać IP tych serverów ?

I jeszcze dla upewnienia się jakie masz cyferki na dole jak włączysz Coda ? :)


Aktualna wersja coda na dole w prawym rogu ->
http://images.reynaldsison.multiply.com/image/4/photos/1/500x500/1/mod4.JPG?et=FnOXTlz4HQKOmUqgW8n%2BCA&nmid=186184041

Serki z ProModem masz tu

http://forum.pclab.pl/index.php?s=a9c1159502778559f689e4ed4f28dfbd&showtopic=256795&view=findpost&p=7007997

TDM] tempus moriendi PromodLive2.04 @ Pifpaf.pl
IP serwera 193.42.218.33:28960

A tutaj kilka bez:


Logitech Hardcore PL @Shooters.pl
IP serwera 195.42.112.12:28960

HERKULES #3 POLSKA TEAMPLAY S&D
IP serwera 212.51.216.68:28970

HERKULES #1 POLSKA HARDCORE
IP serwera 212.51.216.68:28962

Strefa Gier TDM HC neostrada tp
IP serwera 193.110.122.214:28960

Strefa Gier S&D HC neostrada tp
IP serwera 193.110.122.212:28960

I wiele innych ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 11:12, Stalker69 napisał:

Tyler_D
Nie wiem jakim sposobem gra może mi zapewnić wzrost adrenaliny, przecież to gra! Wirtualne
zdarzenia, wypadki.

Idąc tym rozumowaniem- jak się można bać horrorów? Przecież to wirtualne zdarzenia.
Grając w grę się zazwyczaj w nią wczuwasz (nie mówię o całkowitym oderwaniu od rzeczywistości, ale jak cię zabiją, to chyba nie mówisz "moja postać zginęła" tylko "zginąłem"), więc śmigające dookoła kule (szczególnie w misji podanej przez Kłejka a.k.a. Tylera), gdy już biegniemy z powrotem, pociski śmigają nam przy uszach, pod nogi sypią nam się granaty, i w końcu wskakujemy na pokład i ostrzeliwujemy wrogów.
Pewnie, że to nierealne. Cała akcja to typowo amerykańska, patetyczna akcja. Ale szczerze? Mam to gdzieś. I te miliony innych graczy (czy "much", jak wolisz) też. Nie oczekujemy od gry realizmu. Znaczy, trochę zawsze tak. Ale chcemy się poczuć jak w filmach akcji, a nie jak na prawdziwiej wojnie. Chcemy być bohaterami. Ludźmi, który na czele czteroosobowego oddziału wygrywają wojnę z terroryzmem. I to jest fajne w tej grze. Ale rozumiem, ty nie odczuwasz emocji podczas gry. Twardziel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować