Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Owszem, gdyż wyraźnie jest napisane że po prostu nie można się dzielić ściągniętą grą z innymi. A ściągając z torrentów, automatycznie wysyłasz pliki. A z rapida do nikogo nic nie wysyłasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 14:47, Arachnos napisał:

> Jest możliwość pobrania tej czcionki co zawsze w lewym górnym rogu ekranu wyświetla
info
> o misji itp?
ta, najlepiej od razu polską wersję gry miec, a nie spolszczać angielską :)


...

Napiszę jeszcze raz... czy mogę pobrać ową czionkę do formatu abym mógł pisać nią SWOJE RZECZY?!

Używaj logiki, jakbym nie miał polskiej wersji to czemu na screenie mam po polsku? _._ dumbass...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 18:00, Crew_900 napisał:

jakiś patch poprawia coś w singlu, dodaje może?


Nic, wszystkie patche są do multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 20:16, Arachnos napisał:

No, no, zanim zaczniesz kogoś wyzywać sam spójrz na screena. Masz tam krzaczki więc można
się różnych rzeczy spodziewać.


Jakbys miałgrę to byś wiedział że to jest normalne i po chwili one zamieniają się w czytelne znaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 23:07, Arachnos napisał:

nie, no jasne... udzielam się na tym podforum od prawie jego początku, ale gry nie mam
xD


To po co piszesz durnowate posty? EoT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2009 o 23:09, Piotr13PL napisał:

To po co piszesz durnowate posty? EoT.

O M G...
Ty na serio nie widzisz tutaj ironii?
N/c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 23:50, Adeq napisał:


> To po co piszesz durnowate posty? EoT.
O M G...
Ty na serio nie widzisz tutaj ironii?
N/c


Rzekłbym sarkazm, ale to w sumie spotęgowana ironia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2009 o 23:50, Adeq napisał:

Ty na serio nie widzisz tutaj ironii?
N/c


Nie zrozumieliśmy się... skoro masz grę i wiesz że taka czcionka jest normalna, to po co piszesz durnowate posty o tym że mam jakieś słabe spolszczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 11:37, Piotr13PL napisał:

Nie zrozumieliśmy się... skoro masz grę i wiesz że taka czcionka jest normalna, to po
co piszesz durnowate posty o tym że mam jakieś słabe spolszczenie?


A Tobie o co teraz chodzi? Po co dalej ciągniesz offtop? Zdenerwowany jesteś? Rozdrażniony? Brawo... o to chodziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 12:28, Citkowsky napisał:

Pytanko. Oplaca się kupić jeszcze tą grę dla grania po sieci? Dużo osób w to gra czy
już się przerzucili wszyscy na MW2?


Tak, opłaca się, gra mniej więcej tyle samo ludzi co w MW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja gram już od dłuższego czasu dość regularnie, co prawda z mniejszymi ale większymi przerwami ale te kilka - kilkanaście godzin w tygodniu uda mi się poświęcić i jakoś problemów ze znalezieniem chętnych nie mam. Zresztą wystarczy popytać innych graczy żeby się przekonać że MW2 ssie pytke ostro i spora część zostaje przy czwórce.

Piotr13PL => masz jakieś dziwne krzaczki na screenie - sorry dude ale ja w oryginalnej grze [ gwoli ścisłości - spolszczonej ] nie widziałem takiego czegoś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 12:28, Citkowsky napisał:

Pytanko. Oplaca się kupić jeszcze tą grę dla grania po sieci? Dużo osób w to gra czy
już się przerzucili wszyscy na MW2?

MW1 z reguły około 16000 - 20000 serwerów. W MW2 na PC przynajmniej jest dla znacznej ludzi lagownią, cziterzy to plaga... no cóż, IW postanowiło walczyć z PCtowcami więc tej edycji osobiście nie polecam. MW1 jak najbardziej się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 12:28, Citkowsky napisał:

Pytanko. Oplaca się kupić jeszcze tą grę dla grania po sieci? Dużo osób w to gra czy
już się przerzucili wszyscy na MW2?
Pytanko. Oplaca się kupić jeszcze tą grę dla grania po sieci? Dużo osób w to gra czy
już się przerzucili wszyscy na MW2?


MW2 jest gorsze od MW1..
Tylko to jest tak, że w MW2 gra masa casuali bez jakiegokolwiek skilla, a na MW została reszta, która coś ugrać potrafi. Także ja bym brał MW1 bez zastanowienia, a MW2 zostawił, bo tylko żałuję pieniędzy na tą grę wydane.

Piotr13PL
Po pierwsze, zacznij pisać jakoś czytelniej, bo z Twoich wypowiedzi nic nie rozumiem.
Po drugie, zauważ że ja tylko ci napisałem o tym, że wypowiedź Arachnosa zawiera zajebiście wielką ironię, a ty nie potrafisz jej zauważyć. Ale dobra, maybe to za ciężkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować