Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2009 o 19:30, Jan3d napisał:

wyłącze ale daj mi wskazówki krok po kroku

Omg.. nie masz google? Każdy musi ci podać wszystko na tacy? Ciężko przez minute czegoś własnoręcznie poszukać? GL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 19:44, Adeq napisał:


> wyłącze ale daj mi wskazówki krok po kroku
Omg.. nie masz google? Każdy musi ci podać wszystko na tacy? Ciężko przez minute czegoś
własnoręcznie poszukać? GL!


spróbowałem nic to nie dało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odinstalowałem zainstalowałem jeszcze raz że w wersji goty jest już patch 1.6 to tylko 1.7 zainstalowałem uruchamiam i dupa ;[ pyta czy uruchamiać w trybie safe mode yes yes i wystąpił błąd bla bla bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 20:16, Jan3d napisał:

odinstalowałem zainstalowałem jeszcze raz że w wersji goty jest już patch 1.6 to tylko
1.7 zainstalowałem uruchamiam i dupa ;[ pyta czy uruchamiać w trybie safe mode yes yes
i wystąpił błąd bla bla bla

Problem "iw3mp.exe" pojawia się na komputerach wyposażonych w karty dźwiękowe zintegrowane na płycie głównej. Najczęściej są to modele Realtek i Sound Max i dla tych modeli podajemy kilka kroków ,które mogą pomoc rozwiązać ten problem. - proszę ściągnąć najnowsze sterowniki do chipsetu płyty głównej, karty sieciowej i karty dźwiękowej - proszę wyłączyć opcje "stereo mix" we właściwościach nagrywania ustawień głośności - po zainstalowaniu najnowszego sterownika proszę wyłączyć w panelu sterowania realtek "wykrywanie urządzeń w panelu przednim" (tylko karty realtek) - proszę wyłączyć wszystkie opcje do dotyczące i mikrofonu w ustawieniach sterownika i w panelu karty dźwiękowej (tylko soundmax) - proszę odłączyć mikrofon (jeżeli jest podłączony) - jeżeli mikrofon nie jest podłączony proszę podłączyć go do gniazda mikrofonowego (mogą to być jakieś stare słuchawki) - proszę zainstalować grę na innej partycji niż C: - proszę wyłączyć ew. odinstalować oprogramowanie do komunikacji głosowej (ventrillo, team speak itp) - proszę odinstalować oprogramowanie Xfire - proszę zainstalować najnowszy bios do płyty głównej - Czasem pomaga wyłączenie karty dźwiękowej w biosie i po ponownym uruchomieniu systemu windows włączenie jej z powrotem. - proszę wyłączyć oprogramowanie w tle typu gg,kaza, torrent itp - proszę ściągnąć najnowsza aktualizacje do gry wersja 1.7 (www.callofduty4.pl , lem.com.pl) - proszę ściągnąć najnowsza aktualizacje do oprogramowanie Punk Buster (www.evenbalance.com) - jeżeli Posiada pan router proszę sie upewnić ze porty niezbędne do rozgrywki sieciowej i komunikacji Punk Bustera są odblokowane i przekierowane na docelowy komputer. (TCP/UDP we/wy 28960, UDP Port 27666, zakres portów UDP 24300-24399) - proszę się upewnić czy firewall nie blokuje pakietów Punk Bustera i/lub gry. - proszę uruchomić grę jako administrator (Windows Vista) Jeżeli w komputerze posiadasz dwie lub więcej kart dźwiękowych pozostaw tylko jedna. Niektóre modemy instalują emulowane karty dźwiękowe które mogą powodować ten błąd. Windows XP: 1. Kliknij prawym klawiszem myszy na ikonę Mój Komputer i zaznacz Właściwości. 2. Przejdź do zakładki Sprzęt i kliknij na przycisk Menedżer Urządzeń. 3. W Menedżerze Urządzeń znajdź pozycje Kontrolery Dźwięku Wideo I Gier, kliknij na plus i rozwiń listę. 4. Sprawdź czy na liście nie widnieją urządzenia typu Modem, Unimodem. 5. Jeżeli widnieją kliknij prawym klawiszem na urządzenie i zaznacz wyłącz. Windows Vista: 1. Idź do menu Start i kliknij Prawym Klawiszem Myszy na opcji Komputer i wybierz właściwości. 2. Wybierz opcję Menedżer Urządzeń z menu z lewej strony. 3. W Menedżerze Urządzeń znajdź pozycje Kontrolery Dźwięku Wideo I Gier, kliknij na plus i rozwiń listę. 4. Sprawdź czy na liście nie widnieją urządzenia typu Modem, Unimodem. 5. Jeżeli widnieje kliknij prawym klawiszem na urządzenie i zaznacz wyłącz. Jeżeli używasz systemu operacyjnego Windows Vista upewnij się ze twoje ustawienia dźwięku nie są za wysokie. 1. Wejdź w Menu Start i wybierz Panel sterowania. 2. Kliknij dwukrotnie na ikonie Dźwięk 3. Znajdź domyślne urządzenie dźwiękowe. Oznaczone zielonym symbolem. 4. Kliknij na nim Prawym Klawiszem Myszy i wybierz właściwości 5. Wybierz zakładkę Zaawansowane 6. Rozwiń menu Format Domyślny zmniejsz ustawienia do 48 000 HZ lub niżej. 7. Kliknij OK. aby zamknąć panel sterowania 8. Uruchom ponownie gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 20:16, Jan3d napisał:

odinstalowałem zainstalowałem jeszcze raz że w wersji goty jest już patch 1.6 to tylko
1.7 zainstalowałem uruchamiam i dupa ;[ pyta czy uruchamiać w trybie safe mode yes yes
i wystąpił błąd bla bla bla

Jak masz mikrofon to go podłącz. Najzwyklejszy wystarczy. Mi pomogło mam Realteka i wersje gotye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 20:41, Bartex69 napisał:

/.../

Gra - 1.0 ,potem 1.6+1.7?

Nie,nie, NIE- Od 1.0 do 1.7 PO KOLEI.

Czemu miał by wgrywać wszystkie patche po kolei, skoro 1.6 ma wsio z poprzednich patchy i potem 1.7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 16:09, Jan3d napisał:

MAM JESZCZE JEDNO PYTANIE JA GRAĆ W NORMALNE MULTI BEZ ŻADNYH HARDCORE ITD Z WYŚWIETLANIEM
PERKÓW ITD


sr za capsa

Znajdź serwer bez trybu HC. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie byscie polecili mody do singla i multi? Na razie gram na Promodzie, ale jak bylem dwa miesiace temu na zawodach CoD4, to tam byl jakis inny mod wgrany i na ekranie wyswietalo, gdzie dana osoba byla trafiona itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 16:09, Jan3d napisał:

MAM JESZCZE JEDNO PYTANIE JA GRAĆ W NORMALNE MULTI BEZ ŻADNYH HARDCORE ITD Z WYŚWIETLANIEM
PERKÓW ITD

Nie jestem pewny, ale chyba jest wyszukiwarka serwerów z filtrem "hardcore", więc łatwo znaleźć serwy bez tego trybu. Jednakże nie grałem już od roku, a teraz nie mam możliwości sprawdzenia, więc mogę się mylić :) Piszę tak na wszelki wypadek, bo jeśli nie pomyliły mi się gry to jest to chyba przydatna opcja :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 17:38, Tyler_D napisał:

Tu masz fajny serwer. ;-D

66.55.159.175:28960.


sprawdze ale jak moge zlikwidować taki pogłos bo grałem na jakimś serwie w cod4 i jest pogłos jak ktoś jest na gg itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok :D Poradziłem sobie z psami, pies próbował naskoczyć a ja go ciach :P w powietrze parę razy aż go powaliłem, :D był mały problem z ustrzeleniem Zachajeva (Nie zwracałem uwagi co maił na myśli z flagą Macamilan, ale potem kapnnołem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 17:49, Tyler_D napisał:

Eee? Mógłbyś pisać bardziej po polsku a nie polskawemu? Z tego co zrozumiałem to hmm
... wyłacz gg jak grasz?

eh... chodzi oto że jest pogłos !jak gram na jakimś serwerze tak się zrobił odtąd przy każdym dźwięku wybuchu,itd jest pogłos jest to normalny dźwięk lus pare sekundu pogłosu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować