Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2010 o 18:07, Tyler_D napisał:

> Trenuj.
Odechciało mi się gdy [ nie, nie grałem raz ] za entym razem ubił mnie ktoś w tym samym
miejscu choćbym nie wiem jak kombinował. Zaliczenie fraga graniczy z cudem. Przeżycie
do końca rundy też. A granie w stylu "pobiegaj 10 sekund po mapie i oberwij headem" niespecjalnie
mi się podoba bo to jest po prostu nudne i cholernie monotonne.

No mowie ci, probuj, to musial byc jakis przypadek, ja tak jak ci mowie - tez tak kiedys mialem, przemoglem sie ( musialem, znalazlem klan ) i teraz nie potrafie juz nic innego grac.

Dnia 17.01.2010 o 18:07, Tyler_D napisał:

> taka prawda :S.
Że niby co? TDMy na pubach bez HC "ssom pytke"? lol

TDM = No skill :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 20:08, Pernia napisał:

No mowie ci, probuj, to musial byc jakis przypadek

Nudne to straszliwie ... postrzelać - niet, pobawić się - niet. Jak dla mnie prawie znikoma rozrywka.

Dnia 17.01.2010 o 20:08, Pernia napisał:

TDM = No skill :S

Taa ... a jak ja gram bez HC to pewnie jestem ubernoob. No trudno, co prawda tylko 2 razy nabiłem 55 lvl ale nvm ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 20:11, Tyler_D napisał:

> No mowie ci, probuj, to musial byc jakis przypadek
Nudne to straszliwie ... postrzelać - niet, pobawić się - niet. Jak dla mnie prawie znikoma
rozrywka.

Ja na S&D [ gram na serwerze ciągle z 1 mapką ] to w paręnascie rund potrafię nabić staty rzedu 50/20, czy cos takiego. na kazdej rundzie po 3 czy 4 fragi, gra się dobrze.

Dnia 17.01.2010 o 20:11, Tyler_D napisał:

> TDM = No skill :S
Taa ... a jak ja gram bez HC to pewnie jestem ubernoob.

??? aha to fajnie, raczej jakbyś grał, byłbyś ubernoob. ;)

Dnia 17.01.2010 o 20:11, Tyler_D napisał:

No trudno, co prawda tylko 2
razy nabiłem 55 lvl ale nvm ...

lvl to nie wyznacznik skilla rofl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 20:16, Pernia napisał:

Ja na S&D [ gram na serwerze ciągle z 1 mapką ] to w paręnascie rund potrafię nabić
staty rzedu 50/20, czy cos takiego. na kazdej rundzie po 3 czy 4 fragi, gra się dobrze.

No widzisz a ja nie mam tyle cierpliwości.

Dnia 17.01.2010 o 20:16, Pernia napisał:

lvl to nie wyznacznik skilla rofl

Niby nie ale o czymś między innymi świadczy, temu nie zaprzeczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 20:20, Tyler_D napisał:

> lvl to nie wyznacznik skilla rofl
Niby nie ale o czymś między innymi świadczy, temu nie zaprzeczysz.

O niczym nie świadczy. Więc dlaczego nie ma wskaźnika lvl na ProModzie? Bo to nie ma znaczenia.
Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 20:27, RazorBMW napisał:

O niczym nie świadczy.

Nie ... w ogóle. Czas przeznaczony na "nabicie" tych leveli to nic, tak samo jak zaliczenie x wyzwań. Wiesz ... dość ciężko jest nabić sobie maksymalny - 55 lvl ciągle kampiąc lub grając noobowsko, poza tym raczej mało prawdopodobne jest żeby po tym wszystkim nie mieć jakiegokolwiek w miarę normalnego skilla. Nie że od razu nie wiadomo jak uber ale jakiś zawsze.
>Więc dlaczego nie ma wskaźnika lvl na ProModzie?
Nie wiem, nie znam, nie tykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2010 o 20:16, Pernia napisał:

Ja na S&D [ gram na serwerze ciągle z 1 mapką ] to w paręnascie rund potrafię nabić
staty rzedu 50/20, czy cos takiego. na kazdej rundzie po 3 czy 4 fragi, gra się dobrze.


Z jaką bronią, z jakimi dodatkami, i skillami?

No i jaką mapką? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 10:59, le2enda napisał:

Z jaką bronią, z jakimi dodatkami, i skillami?

AK74u(czysty) + claymore ( xD ) + stopping power + steady aim

Dnia 22.01.2010 o 10:59, le2enda napisał:

No i jaką mapką? ;]

Crash
Edit: czasem jeszcze M40A3, zestaw ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 11:36, Pernia napisał:

> Z jaką bronią, z jakimi dodatkami, i skillami?
AK74u(czysty) + claymore ( xD ) + stopping power + steady aim
> No i jaką mapką? ;]
Crash
Edit: czasem jeszcze M40A3, zestaw ten sam.


Jakoś nie lubię tego co Ty używasz, dźwięk mi się nie podoba ;] Ja teraz robię złotą snajperkę... Najlepiej mi idą headshoty na TD na Backlocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skill wep. Ja kocham AK, i wszystko z tej rodziny ( prawie ). Na poczatku nie lubilem tej broni, ale stala sie ona dosyc dla mnie taka hardcore''owa, a jak ja ogarnalem, to jej mozliwosci sa imba, a dzwiek ze znienawidzonego robi się... taki... motywujący? ;P
Co do snajpy... inną grać nie potrafię, a nie zlamię sie tak żeby używać m21/barrett/svd.
P.S Gracz GW widzę, po avie wnioskuję że Derwisz. To samo co ja, ale ja już skończyłem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka

wlasnie zalozylem nowy klan ale jak na razie nie mam chętnych do niego
w klanie są na razie 3 os.
i nadal szukam nowych członków

Jeśli ktoś jest chętny niech napisze:
k_zarkowski@hotmail.com

P.S. jeśli sporo graczy się zgłosi urządzimy eliminacje
P.S.2 wymagany poziom od 15
ale jak ktoś nieźle gra i mimo to ma słaby poziom niech i tak napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 21:07, Pernia napisał:

skill wep. Ja kocham AK, i wszystko z tej rodziny ( prawie ). Na poczatku nie lubilem
tej broni, ale stala sie ona dosyc dla mnie taka hardcore''owa, a jak ja ogarnalem, to
jej mozliwosci sa imba, a dzwiek ze znienawidzonego robi się... taki... motywujący? ;P
Co do snajpy... inną grać nie potrafię, a nie zlamię sie tak żeby używać m21/barrett/svd.
P.S Gracz GW widzę, po avie wnioskuję że Derwisz. To samo co ja, ale ja już skończyłem.
;)


Ja się przyswajam do Ak47, bez tłumika strasznie podrywa do góry (to samo co przy u) ale z tłumikiem wymiata. Moja ulubiona to M4, jako pierwsza była czerwona ;]

Co do GW, grałem elemem, skończyłem wszystkie kampanie, ok. 1000h, nie gram już od kilku dobrych miesięcy, a jak widzę screena z tej gry to mi już niedobrze... Chociaż naprawdę miło wspominam... Co do avatara to po prostu mi się podoba... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2010 o 09:56, le2enda napisał:

Ja się przyswajam do Ak47, bez tłumika strasznie podrywa do góry (to samo co przy u)
ale z tłumikiem wymiata. Moja ulubiona to M4, jako pierwsza była czerwona ;]

graj bez silencera, grając troche przyzwyczaisz się do tej broni. Tam dodatki tylko przeszkadzają.

Dnia 23.01.2010 o 09:56, le2enda napisał:

Co do GW, grałem elemem, skończyłem wszystkie kampanie, ok. 1000h, nie gram już od kilku
dobrych miesięcy, a jak widzę screena z tej gry to mi już niedobrze... Chociaż naprawdę
miło wspominam... Co do avatara to po prostu mi się podoba... :]

Ja w koncu też się na elema przerzuciłem, przegrane mam tak ze dwa razy więcej niż ty... i identyczne uczucia co do tej gry mam obecnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 12:49, le2enda napisał:

Może na jakiś meczyk się umówimy? ;]

moze, ale to za jakis czas, bo naprawde dawno nie grałem, a do tego mam dosc malo FPS... do ferii ( srodek lutego) powinienem miec nowa grafike, wiec mysle ze wtedy tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 18:10, Pernia napisał:

> Może na jakiś meczyk się umówimy? ;]
moze, ale to za jakis czas, bo naprawde dawno nie grałem, a do tego mam dosc malo FPS...
do ferii ( srodek lutego) powinienem miec nowa grafike, wiec mysle ze wtedy tak :P


Ok. Ja teraz mam ferie, więc i tak mnie nie będzie przez następny tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na COD 4 są jakieś serwery wolne od granatników.MW 2 wywaliłem min. z tego powodu,odpalam COD 4 a tu znów ten sam syf.Kiedyś było ich trochę ale teraz nic nie widzę.Jeśli ktoś zna to nich podrzuci ich nazwy.Będę wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwerów niemodowanych bez granatników być nie ma, ale na sporej części możesz zerwać kicka/bana za użycie gl. Tak czy siak jedynym skutecznym wyjściem jest przerzucenie się na jakiegoś rozsądnego moda jak np. wałkowany sto tysięcy razy w tym temacie promod, znajdziesz z palcem w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Modern Warfare boli mnie najbardziej to, że mapki są ciągle te same. Nie ma żadnych narzędzi, żeby jakiś zapaleniec zrobił swoją własną mapkę. Pierwszym FPS''em sieciowym w jaki grałem był Enemy Territory, tam własne mapki, własne mody były na porządku dziennym. Dlatego teraz mi tego tak żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować