Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Jesteś pewien że na pewno masz wystarczającą ilość wolnego miejsca tak na partycji systemowej jak i na tej gdzie masz zainstalowaną grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Zakupiłem niedawno PC.
Będę miał go we wtorek.
Mam do Was pytanie.
Czy na tym sprzęcie pogram komfortowo w COD 4 na full detalach?
Intel Core 2 Duo E7600 3,2 Ghz
Geforce 9800GT 512mb ddr3
4GB Ram.

Pozdrawiam Serdecznie i proszę o odpowiedź :)
Damian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 08:38, amek11 napisał:

Witam!
Zakupiłem niedawno PC.
Będę miał go we wtorek.
Mam do Was pytanie.
Czy na tym sprzęcie pogram komfortowo w COD 4 na full detalach?
Intel Core 2 Duo E7600 3,2 Ghz
Geforce 9800GT 512mb ddr3
4GB Ram.

Spokojnie :P. CoD4 jest świetnie zoptymalizowany - mam laptopa, w 1024x768 mam min. 45 FPS, maks. 120 FPS, tekstury wys., większość popierdółek wyłączona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, w sumie to na drugiej to jest sobie 300GB wolnego, na systemowej jest 3GB :P
No ale nie da rady inaczej, skoro moje dokumenty tam są, a wszystko się w nich zapisuje, to cały czas się tam będzie zajmować miejsce, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jaką Ty masz pojemność całkowitą na partycji systemowej? Nie jestem pewny, ale mam dziwne wrażenie, że sama gra instalowała mi się na dysku C i musiałem kopiować ją ręcznie na inny o_O Ale może to jakieś złudzenie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, wszystko ok.
Systemowa ma 20GB, wolnego miejsca jest 4.5GB ...
Ale sprawdzałem, gra jest zainstalowana na innym dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy jak kolega kupi CoD MW Game of the year edition, to czy będzie mógł grac ze mną kiedy ja mam zwykłą, premierową wersje?

Nie chodzi o patche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 17:33, Marvious napisał:

Witam.

Czy jak kolega kupi CoD MW Game of the year edition, to czy będzie mógł grac ze mną kiedy
ja mam zwykłą, premierową wersje?

Nie chodzi o patche.

Możecie grać razem bez żadnych obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 17:33, Marvious napisał:

Witam.

Czy jak kolega kupi CoD MW Game of the year edition, to czy będzie mógł grac ze mną kiedy
ja mam zwykłą, premierową wersje?

Nie chodzi o patche.

Nie ma najmniejszego znaczenia, w GotYE są tylko nowe mapy, które powinieneś bez problemów ściągnąć z sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 18:42, Woo-Cash napisał:

Trochę zaspamuję: [m-I]


Ostrzeżenie za spam, nie dajemy linków ze swoimi ogłoszeniami w każdym możliwym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powróciłem do multi CoD''a 4 i przy nim zostanę, nie wracam do MW2. Po tym jak pościągałem patcha zauważyłem, też trochę map "nowych" (były już dawno ale ja nie ściągałem patchy ).
AK-47 świetna broń :) bandolier, moc obalająca, zwiększona penetracja i kille lecą aż miło. Trochę wkurza to, że jak ja gram na serwerach tdm z 30-40 graczami to jak zdobędę heli to ciężko go przyzwać i tym samym nie mogę innych kill streaków używać (szkoda nalotów).
Akcja mi się trafiła. Grałem snajperem i starałem się ogarnąć no scopy i quick scopy R700 (że mi to słabo wychodziło to inna bajka). Odłożyłem tą zabawę i wyciągnąłem desert eagla. Wpadam do domku dziwne, że mnie nie zauważyli i zaczynam kosić. Wybiłem wszystkich czyli 7 graczy nie dostając ani jednej kuli ;d Zawierucha wojny lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2010 o 22:04, KamyK_84 napisał:

Odłożyłem tą zabawę i wyciągnąłem desert
eagla. Wpadam do domku dziwne, że mnie nie zauważyli i zaczynam kosić. Wybiłem wszystkich
czyli 7 graczy nie dostając ani jednej kuli ;d Zawierucha wojny lol

Raz jak wpadłem do piętrowego budynku na Crossfire to udało mi się sześciu kamperów z rzędu kosą pojechać. Jedno z moich lepszych osiągnięć w cod4. Mniejsza z tym, że dostałem perm bana od admina (=WP=Wilku/już dostałem unbana) za te osiągnięcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 09:23, Duddits napisał:

perm bana od admina (=WP=Wilku/już dostałem unbana) za te osiągnięcie...

=WP=? Wilki Polskie? No to co się dziwisz? Ja raz miałem lepszy dzień (albo to oni nie potrafili w ogóle grać) i na Bog tłukłem ich do 0 w tdm. Na dodatek ja latałem tylko z pompką, nożem i deaglem, a oni walili czym popadnie. Byłem sam na 3, bo mój towarzysz broni afczył na respie. Dostałem perma z dopiskiem "nie pokazuj, że jesteś lepszy". Potem się tłumaczyli, że niby wywalili już tego typa co dał mi bana, ale już nie wracałem na ich serwer, więc nie wiem :)

Jednym słowem nie polecam tam grać choćby nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, Wilku to legenda :D. Banuje każdego kto jest lepszy od niego. 40 lat na karku, a zachowuje się jakby 14 nie skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dalej gram po tym jak dostałem unbana. Lubię tam grać i jest kilka w porząsiu osób. Wilka ciężko już tam zastać gdy uruchomili nowy serwer SD. Ale fakt, że koleś ma coś nie tak z głową. Wystarczy zajrzeć na jego profil w gametracker i wpisy zbanowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować