Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Mam dwa pytania. 1. Czy można coś zrobić z PunkBusterem, żeby nie uruchamiał się zawsze przy starcie systemu? Gdy nie gram procesy PunkBustera tylko niepotrzebnie zabierają RAM.
2. Czy, żeby się wkręcić w gramowe ustawki, trzeba spełnić jakieś extra warunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 13:21, filip29 napisał:

Znacie jakieś dobre serwery TDM i S&D. Najlepiej polskie, ale mogą być inne.

Logitech: 195.42.112.12:28960

s&d i tdm na zmianę. Miła atmosfera. Zakaz używania granatnika, bastionu, męczennika, p90, rpg i nie ma heli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 13:21, filip29 napisał:

Właśnie powróciłem do CoDa i mam pytanie.
Znacie jakieś dobre serwery TDM i S&D. Najlepiej polskie, ale mogą być inne.

Zdecydowanie:
HERKULES #3 PL HC TEAMPLAY S&D 212.51.216.68:28970
HERKULES #1 POLSKA TDM HC 212.51.216.68:28962
JarGames CoD4 HardCore 195.205.208.61:28965
Gram praktycznie tylko na tych dwóch i nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 13:21, filip29 napisał:

Właśnie powróciłem do CoDa i mam pytanie.
Znacie jakieś dobre serwery TDM i S&D. Najlepiej polskie, ale mogą być inne.


62.21.98.146:28970 promod sd, jedyny słuszny tryb! ;)
@Adeq
Szkoda, że tak mało, bo ładne wykonanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiec pisze bo przeczytałem tu pare rzeczy zastosowałem sie i dalej jestem jak to sie mowi w "czarnej dupie". Moj problem polega na tym ze jak wchodze w mp nie wyszukuje mi serverow to zainstalowalem latki mam 1,7 dalej nic wlaczylem x fire nic posciagalem jakies mody z prywatnymi serverami nic i co mam dalej zrobic moze ktos cos poradzi? A bylbym zapomnial jak wchodze w cod ciagle mi pisze ze pbs jest wylaczony to zas wlaczam go w opcjach ale ciagle to samo nie wiem o co kaman i troche mnie to wkurza ze zaplacilem za gre a tu dupa za kazda pomoc z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mobilny internet, z miesięcznym limitem transferu 10 GB. Ile z tego limitu zejdzie mi przy takiej powiedzmy2-3 godzinnej sesji grania w CoD-a??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale nie chce mi się czytać 461 stron to zapytam:
Warto grę kupić? Grałem w MW2 i mi się podobało, fabuła, fabułą, a postacie były interesujące. Sama akcja potrafiła wciągnąć. Mi raczej do gusty przypadają misje spokojne (misja na platformie wiertniczej), mogę liczyć na podobne w MW?
Ogólnie grałem w MW2 i będę grał w BO, zastanawiam się czy nie warto troszkę wrócić szczególnie, że często czytam o dobrych aspektach tej gry.
Więc proszę o radę, czy warto wydać pieniądze (na 100% jeszcze nie teraz, ale może przy okazji premiery AC:B- teraz BO będę musiał testować)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto. Mi osobiście bardziej podobała się 4 niż MW2. Multi nie miało tych wszystkich pierdół, a i tak było lepsze.
Single także genialny. Spokojnych misji w jest kilka. W tym epicka misja snajperska w czarnobylu, którą przechodziłem z 5 razy. :D
Ja bym na twoim miejscu kupował bez namysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 18:25, filip29 napisał:

Warto. Mi osobiście bardziej podobała się 4 niż MW2. Multi nie miało tych wszystkich
pierdół, a i tak było lepsze.
Single także genialny. Spokojnych misji w jest kilka. W tym epicka misja snajperska w
czarnobylu, którą przechodziłem z 5 razy. :D
Ja bym na twoim miejscu kupował bez namysłu.


A tak średnio ile zajmuje przejście singla? Nie gram zbyt hardkorowo, więc... :)
A tak na teraz to kaski brak ;/ wykosztowałem się już na BO i 2 inne gierki do zamówienia- jak pisałem zastanowię się przy AC:B na PC. Może cena jeszcze spadnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależnie od poziomu trudności oraz chęci odnalezienia w grze wszystkich poukrywanych na mapach laptopów [ taki acziwment ] przejście zajmuje od około 6 do powiedzmy 8 no góra 9 godzin maks. No i należy pod uwagę wziąść skill gracza i to czy będzie biegł byle do przodu czy będzie zachwycał się widoczkami. :-P W każdym razie nie nastawiaj się na długie granie. Co innego multi - swego czasu ciorałem dość aktywnie ale od jakiegoś czasu chęci i czasu brak. Nie wiem jak tam z aktywnością serwerów w multi ale obstawiam że chętnych do gry nie brakuje. Zresztą jakby co na forum jest odpowiedni temat i można się zgłosić bo niektórzy urządzają tu małe lub większe potyczki na konkretnym serwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 19:48, Radekl2 napisał:

A tak średnio ile zajmuje przejście singla? Nie gram zbyt hardkorowo, więc... :)


Call od Duty 4 jest mniej więcej długości Modern Warfare 2, no może ciut dłuższe. W każdym bądź razie kupić warto choćby i dla samej kampanii single player, zwłaszcza, że cena gry jest obecnie bardzo przystępna. Od siebie dodam tylko że dałbym te 70zł za CoD4 nawet gdyby ta gra zawierała tylko jedną misję - tę w snajperską Czarnobylu. Bez wątpienia jest to najlepsza misja z całej serii Call of Duty i nie ma możliwości żeby ktokolwiek przeszedł obok niej obojętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żebym to ja wiedział ... grałem tylko w Modern Warfare więc nie jestem w stanie ci odpowiedzieć na to pytanie ... albo spytaj kogoś w temacie o MW2 i tam czekaj na odpowiedź albo tutaj. Ewentualnie obejrzyj sobie jakieś przykładowe gameplaye na youtube, poczytaj tematy na forum na temat multi i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 21:35, Radekl2 napisał:

A multi czym różni się od tego z MW2?

Troszkę perkami i bronią. Przede wszystkim jednak: zbalansowaniem i normalnymi serwerami. No i mniej noobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2010 o 19:56, dave03 napisał:

Bez wątpienia jest to najlepsza misja z całej serii Call of Duty

mnie osobiście bardziej ruszyło MW2, moment, gdy poszło EMP. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 21:35, Radekl2 napisał:

A multi czym różni się od tego z MW2?


Nie gralem w to duzo, bo zakup Modern Warfare 2 sobie po prostu odpuscilem, ale na plus CoD 4 wzgledem MW 2 moge zaliczyc na pewno:
- mniej wk..wnerwiajacych noobow i cheaterow (w CoD4 tez ich nie brakuje, ale jest ich mniej)
- darmowe mapy/patche/DLC (nie wiem co sie w dzisiejszych czasach porobilo, ze za takie rzeczy kaza sobie placic :/ )
- lepsze perki i ogolny balans na wielu serwerach, gdzie zabronione sa te rzeczy, ktore uprzykrzaja rozrywke
- nizsza cena
- brak steama, wiec latwiej sprzedac gre w razie gdyby sie znudzila / nie przypasowala
- serwery dedykowane, ktore w MW 2 sa tylko na pirackiej wersji gry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować