Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2010 o 16:16, Burczyn napisał:


Fajne kille, ale jednak same luckery. Do walnięcia +15 na snajpie nie potrzeba skilla,
trzeba mieć fart.

Nie trzeba? xd Tyle skilla co farta. Samo sie nie namierzy ;)

Dnia 09.11.2010 o 16:16, Burczyn napisał:

No ale edit bd. dobry, ogólnie fm na +. ;)

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
Mam problem z grą . Dzisiaj wznieło mnie zeby pograc wiec zainstalowałem grę i patcha 1.7 . I teraz na wszystkich serwach nie moge się połaczyc . Próbowałem takze przez xfire i tak samo . Co mam zrobic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokombinuj z poradami które masz zawarte w przypiętym poście, jeżeli to nie podziała to podaj szczegóły błędu - czy i jaki komunikat ci się wyświetla. Poza tym - wcześniej wszystko śmigało? I gra oryginalna rzecz jasna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 20:20, Tyler_D napisał:

Pokombinuj z poradami które masz zawarte w przypiętym poście, jeżeli to nie podziała
to podaj szczegóły błędu - czy i jaki komunikat ci się wyświetla. Poza tym - wcześniej
wszystko śmigało? I gra oryginalna rzecz jasna?

Zaktualizowałem Punkbustera ,dalej nie działa . Gra orginalna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 21:04, piotr961103 napisał:

> Pokombinuj z poradami które masz zawarte w przypiętym poście, jeżeli to nie podziała

> to podaj szczegóły błędu - czy i jaki komunikat ci się wyświetla. Poza tym - wcześniej

> wszystko śmigało? I gra oryginalna rzecz jasna?
Zaktualizowałem Punkbustera ,dalej nie działa . Gra orginalna . Wcześniej wszystko działało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 21:06, piotr961103 napisał:

> > Pokombinuj z poradami które masz zawarte w przypiętym poście, jeżeli to nie
podziała
>
> > to podaj szczegóły błędu - czy i jaki komunikat ci się wyświetla. Poza tym
- wcześniej
>
> > wszystko śmigało? I gra oryginalna rzecz jasna?
> Zaktualizowałem Punkbustera ,dalej nie działa . Gra orginalna . Wcześniej wszystko
działało .

Edit : Ech , zamiast edytuj dałem odpowiedz :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej to znaczy bez patcha 1.7?

Jeżeli tak to sprawdź jak gra zachowuje się bez niego. Ja bym na twoim miejscu spróbował odinstalować grę, usunąć resztki z dysku, rejestru i tak dalej i wgrać od nowa. Może też ściągnięty patch zawierał jakieś błędy czy coś w tym guście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 21:11, Tyler_D napisał:

Wcześniej to znaczy bez patcha 1.7?

Jeżeli tak to sprawdź jak gra zachowuje się bez niego. Ja bym na twoim miejscu spróbował
odinstalować grę, usunąć resztki z dysku, rejestru i tak dalej i wgrać od nowa. Może
też ściągnięty patch zawierał jakieś błędy czy coś w tym guście.

Wcześniej bez patcha , pózniej miałem formata kompa a dzisiaj zainstalowałem z patchem 1.7 . Spróbuje od nowa zainstalowac bez patcha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ej ej ... a to nie było przypadkiem tak że na gołą grę instalowało się najpierw patch upgrade''ujący do v 1.6 a dopiero potem 1.7? Zresztą w przypiętym poście też jest coś na ten temat.

Edit: ja swoje patche pobierałem dla pewności przez xfire. Nie przypominam sobie żebym miał jakieś problemy większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 21:36, Tyler_D napisał:

Ej ej ej ... a to nie było przypadkiem tak że na gołą grę instalowało się najpierw
patch upgrade''ujący do v 1.6 a dopiero potem 1.7? Zresztą w przypiętym poście też jest
coś na ten temat.

Edit: ja swoje patche pobierałem dla pewności przez xfire. Nie przypominam sobie żebym
miał jakieś problemy większe.

Instalowałem patcha 1.6 i 1.7
Edit : Nie wiem co to było ale działa , dzięki za pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie ukończyłem grę, w ramach nadrabiania zaległości (czyli przechodzenia tego, co kupiłem w ramach szaleństwa promocji na Steamie :D). Kampania zajęła mi trochę ponad 7 godzin i muszę przyznać, że żaden inny FPS nigdy nie dał mi takiego poczucia filmowości, bycia częścią wydarzeń, a nie tylko samotnym gościem biegającym z karabinem po krętych korytarzach. Tu ciągle coś się działo, nawet jeśli akurat siedziałem tylko schowany za kamieniem i czekałem na "poprawę zdrówka".

Jednym z największych plusów gry jest poczucie bycia częścią drużyny przy jednoczesnym oskryptowaniu towarzyszy. Tu nie trzeba się bawić w nudne wydawanie rozkazów znane (i nielubiane) z taktycznych fpsów, po prostu liczy się akcja, a kumple sami wiedzą co mają robić. Do tego fabuła też niczego sobie, a na dodatek niektóre sceny potrafiły wywołać spore emocje. W tej grze naprawdę byłem ciekaw co będzie dalej.

Minusy - granaty, od których ginąłem chyba 10 razy częściej niż od kul, bo łatwo to cholerstwo przegapić gdy jesteś skupiony na celowaniu we wrogów. No i to, że prawie zawsze (jak pieski, nie lubię zabijania zwierząt : < ) leciały na mnie. BTW Fajnie rozumieć rosyjski. :D

Dużego doświadczenia w strzelankach nie mam, większości w jakie grałem nigdy nie ukończyłem, więc może po prostu się nie znam, ale jak dla mnie to zdecydowanie najlepsza gra z gatunku, z jaką miałem styczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 22:33, Kadaj napisał:

Minusy - granaty, od których ginąłem chyba 10 razy częściej niż od kul, bo łatwo to cholerstwo
przegapić gdy jesteś skupiony na celowaniu we wrogów.

Mam dziwne przeczucie że grałeś na jednym z wyższych z dostępnych poziomów trudności. Zwłaszcza na nich granaty były momentami [

Spoiler

polowanie na Al-Asada w stacji telewizyjnej chociażby - małe, ciasne pomieszczenia, konieczność przebywania w gorących strefach przez dłuższą chwilę nim towarzysze oczyszczą sektor

] swego rodzaju zmorą. Albo też może po prostu masz deczko za małe doświadczenie w fpsach. ;-) Grunt że dało się ukończyć.

piotr961103 -> no problemo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 17:46, Tyler_D napisał:

Mam dziwne przeczucie że grałeś na jednym z wyższych z dostępnych poziomów trudności.

Na najniższym możliwym. xD

Dnia 13.11.2010 o 17:46, Tyler_D napisał:

Albo też może po prostu masz deczko za małe doświadczenie w fpsach. ;-)

Ukończyłem Serious Sama na ''tourist''. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 19:56, Maciejas napisał:

Po wyjściu Black Ops wszyscy przenieśli się na nową platformę, czy nadal jest z kim grać
w CoD4, jak to było za czasów MW2?


W CoD 4 nadal dużo ludzi gra w tym dosyć dużo polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odświeżam sobie różne misje z trybu singleplayer i tak mnie naszły pewne refleksje ...

W pierwszej takiej normalnej misji [

Spoiler

znalezienie głowicy na estońskim frachtowcu

] w pewnym momencie dostajemy od naszych informację o
Spoiler

zbliżających się MIGach

. Tak się zastanawiam skoro
Spoiler

te samoloty były na tyle blisko by zaatakować to czemu nie tknęły też naszego śmigłowca do którego się ewakuowaliśmy na końcu misji

? Albo dlaczego syn
Spoiler

Zachajewa w akcie desperackiej ucieczki przed SASem i USMCsami skierował się na sam dach

hotelu? Może i to była jedyna droga ucieczki ale cokolwiek wątpliwa. ;-) Wiem wiem, czepiam się na siłę ale takie małe niekonsekwencje rażą tylko fanatyków. Bądź co bądź jest to na swój sposób zastanawiające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio, po kłopotach z niesławnym Black Ops''em, postanowiłem wrócić sobie do korzeni serii ( przynajmniej jej części osadzonej w czasach współczesnych ). Niestety, mam problemy z grafiką i płynnością gry, których wcześniej nie doświadczałem.
Mianowicie, gra w multiplayerze mocno haczy, przez co gra staje się niemożliwa. Do tego mam dziwne problemy z cieniami - gdy się poruszam, cienie rzucane na obiekty są bardzo czarne, rzucane zwykle losowo na elementy otoczenia.
Co może być przyczyną takich problemów, biorąc pod uwagę, że kiedyś, dokładnie na tym samym sprzęcie gra chodziła idealnie na najwyższych dostępnych detalach i rozdzielczości 1440x900? Dodam, że spatchowana jest do wersji 1.7, Direct X jest najnowszy, w wersji 9.0c ( moja karta nie obsługuje DX 10 ), sterowniki ściągane były jakiś miesiąc temu. W innych grach nie mam tego typu problemów, dotyczy to tylko CoD''a 4 ( no i Black Ops''a, który również odmawia mi posłuszeństwa ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Realizm powiadacie, to mam jedną kwestię do omówienia.

Spoiler

Co się stało, że po zabiciu Imrana Zakhaeva z karabinu snajperskiego w Prypeciu, i po widowiskowej ucieczce, widzimy go potem na moście, jak uciekamy z tej bazy z której wystrzelili głowice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować