Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2011 o 13:52, Paoro napisał:

Za co zdobywa się złote bronie? mam tylko złotego Colta :P


Miałeś na myśli Desert Eagle''a, tak ? :>

Dnia 04.08.2011 o 13:52, Paoro napisał:

rozumiem, że za head shoty,
ale ile ich musi być?


Musisz wymaksować wszystkie bronie z danej kategorii.
Jednym wyjątkiem jest właśnie złoty Eagle, którego dostaje się za wbicie 55 poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 13:57, luq napisał:

> Za co zdobywa się złote bronie? mam tylko złotego Colta :P

Miałeś na myśli Desert Eagle''a, tak ? :>

No pewnie tak, z pamięci jechałem, ale teraz chętnie był zagrał w CoD4 i szukam motywacji w zdobyciu tych zlotych broni.. jak już je wymaksuje to wszystkie sa złote :P czy tylko jedna, np. ze szturmowych AK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 14:01, Paoro napisał:

czy tylko jedna, np. ze szturmowych AK?


Tylko jedna z poszczególnej kategorii:

szturmowe - AK
pmy - Uzi
strzelby - M1014
snajpy - Dragunov
kmy - M60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem gre call of duty 4 modern warfare lecz płytka jest uszkodzona pomógł by ktos? chodzi mi o jakis dobry link do gry żeby jąpobrać z internetu ale wersju pełnej i pl. Ja nie potrafię takiej znaleść pełno jakichś dem lub nielegalnych piratów. Ja posiadam oryginalny klucz gry lecz bez instalatora. Prosze o pomoc i znalezienia linku z pełna oryginalną grą pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące kręcenia filmików: Jakie programy były potrzebne do kręcenia przez avidemo? Pamiętam, ze były 2 konwertery, jeden program do sklejania i chyba coś jeszcze. Może ktoś pomóc z nazwami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak mam neta radiowego co mi wyciąga ponad 4-5 mbit/s to da rade pograć ?
ping w granicy 70-95

Jesli nie tow jakie da rade bo nie znalazłem takiego tematu aby pogadac o grach w multi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Internet 2 mb, nie radiowy, zwykły, kablowy adsl. Ping zawsze oscyluje w granicach 60 - 80, a chyba odkąd pamiętam występują czasem mikro, czasem większe ale opóźnienia. Zazwyczaj widać to gdy używam karabinu snajperskiego, ale często też w w poruszaniu się innych graczy nie ma płynności. Sądziłem, że to może ci inni gracze mają lagi, ale czasem gdy pojedynkuję się z kimś to ginę w takich okolicznościach, że podejrzewam, że to ja mam małe lagi. Trochę mnie to irytuje. Jakieś pomysły? Porady? Jak to u was wygląda?

EDIT:
Acha, w innych grach tego typu problemów nie ma. Swego czasu grałem dużo w BF2 i tam płynność i opóźnienia były wzorcowe. Taki urok gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy w trybie Search n'' Destroy zdobyłem takie staty. Na pewno ktoś mnie wyśmieje, że się z takich stat cieszę, ale dla mnie jako nooba to jest naprawdę świetny wynik.

20111221161431

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy zaczynałem grać miałem dużo gorsze staty, a wystarczyło żebym był pierwszy po jednej z map a cieszyłem się jak małe dziecko. Taki urok początkujących. Z chęcią bym wrócił do tamtych czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 16:17, Kraju napisał:

Gdy zaczynałem grać miałem dużo gorsze staty, a wystarczyło żebym był pierwszy po jednej
z map a cieszyłem się jak małe dziecko. Taki urok początkujących. Z chęcią bym wrócił
do tamtych czasów.

Wiesz ja gram już jakiś czas, ale nadal czasem mam takie fatalne celowanie, że można się tylko załamać psychicznie.
Choć czasem to przez to, że nie za bardzo się skupiam i ponadto jak jakiś gość mi nagle wyskoczy, to bywa że mam takie strzelanie z dużą ilością paniki w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może masz zbyt dużą czułość myszki ustawioną? Im mniejsza tym lepsza, chociaż nie powinna ona krępować ruchów gracza. Z początku trudno się przyzwyczaić do mniejszej niż się z początku używało, ale można do tego przywyknąć, chociaż też trzeba uważać aby nie dać zbyt małej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Taki urok gry?

Sporo zależy od serwera. Z internetem 2mb na niektórych serwerach będą widoczne lagi. Także, gdy na serwerze jest trochę więcej osób (około 30).

I przepraszam za post pod postem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha, czyli mowisz, że szybszy Internet może tu coś pomóc? No to byłoby miło, bo w połowie stycznia porzucam tę archaiczną prędkość.

Dnia 29.12.2011 o 19:22, charnjit013 napisał:

I przepraszam za post pod postem.


Luuz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłby ktoś screena z listą serwerów z pb (najlepiej "ustawionych" wg liczby graczy)? Chciałbym zobaczyć ile mniej więcej osób jeszcze gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować