Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2012 o 00:24, Sigu napisał:

Rozwala mnie Veteran... Jedynym utrudnieniem na tym poziomie jest to, że przeciwnicy
zarzucają cię granatami. Biegnę sobie, wchodzę do budynku, żeby się schować... pod nogami
leży mi 5, słownie: pięć, granatów!

Szczerze mówiąc to na Vet najgorsza (z CoDów) jest World at War. Tam nazi/kamikadze mają aimbota+wallhacka (szczególnie snajper w 4. misji, w Stalingradzie). A granaty? Pięć pod nogami to minimum. Innymi słowy 4 to "walk in a park" w porównaniu z 5. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kiedykolwiek Call of Duty stanieją poniżej 40zł, to może jakiegoś kupię... W Empiku 4 - 69.99, MW2 - 89.99, BO - 129.99, MW3 -129.99... to trochę przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 17:28, Sigu napisał:

Jeśli kiedykolwiek Call of Duty stanieją poniżej 40zł, to może jakiegoś kupię... W Empiku
4 - 69.99, MW2 - 89.99, BO - 129.99, MW3 -129.99... to trochę przesada...

Czyli grasz na piracie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie... Kupiłem... Nawet zacząłem grać w multi na BlueConnect''cie (ping 300 xD) i skończyłem z nie takim złym KD 47/71. Ale ciężko się tak gra, więc poczekam aż net mi wróci...
Wyzwania realizują się same podczas noszenia broni, czy trzeba je jakoś włączać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 11:48, Sigu napisał:

Wyzwania realizują się same podczas noszenia broni, czy trzeba je jakoś włączać?

Just play & have fun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi wytłumaczyć, dlaczego jak naciskam jakikolwiek klawisz (wychylenie się, wstrzymanie oddechu), to myszka mi freezuje? Eliminuje to całkowicie możliwość grania snajperem i znacznie utrudnia rozgrywkę jakąkolwiek inną "klasą" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 13:47, Sigu napisał:

Czy ktoś może mi wytłumaczyć, dlaczego jak naciskam jakikolwiek klawisz (wychylenie się,
wstrzymanie oddechu), to myszka mi freezuje? Eliminuje to całkowicie możliwość grania
snajperem i znacznie utrudnia rozgrywkę jakąkolwiek inną "klasą" :/


Przyznam, że to nietypowy problem. Masz to tylko na swoim cfg? Czy na innych jest to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogrzebałem na dalszej stronie Google niż 1 i znalazłem rozwiązanie. Wiąże się to z małą ilością RAM''u do wykorzystania (poprzez dużo programów działających w tle... Wystarczy wyłączyć owe programy i wszystko jest ok.

Tak czy inaczej, dzięki za zainteresowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyłem ostatnio mały powrót do gier PC, włączyłem CoD4 i spotkałem faceta z StG 44. Ta broń naprawdę jest taka przesadzona czy po prostu facet cheatował? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadna bron nie jest przesadzona, no moze poza p90 ;p. Nie widzialem jak ten typek gral, ale niektorzy po prostu bardzo dobrze ogarniaja :)

Sorry za brak polskich znakow, pisze z komy i mi sie nie chce bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 12:52, Sigu napisał:

Zaliczyłem ostatnio mały powrót do gier PC, włączyłem CoD4 i spotkałem faceta z StG 44.
Ta broń naprawdę jest taka przesadzona czy po prostu facet cheatował? :P


Nie cheatował tylko pewnie opanował do perfekcji tą broń ;). Jeśli chodzi o przesadzone bronie to P90 jest zdecydowanie przesadzona, duża szybkostrzelność z połączeniem dużego magazynka i małego odrzutu powoduje, że ta broń jest idealna do "spamowania" kulami w przeciwników co na niektórych serwerach jest bardzo tępione. Użytkownicy z P90 nie są mile widziani na tych lepszych serwerach :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że FN P90 w realu ma duży magazynek, dużą szybkostrzelność i przez bulpup mały odrzut. Problemem jest to, że facet zabijał mnie jednym strzałem, co jest przesadą, skoro ja z M16A4 potrzebuję serii...

Btw, MW ma tragiczne udźwiękowienie pola walki... Strzałów nie słychać, a headshot przez całą mapkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 14:45, Sigu napisał:

Problemem jest to, że facet zabijał mnie jednym strzałem, co jest przesadą, skoro
ja z M16A4 potrzebuję serii...


To, że cię zabija jednym strzałem nie oznacza, że czituje. Chyba, że nie grasz w HC, wtedy jeśli nie wali headów, to faktycznie wiedz, że coś się dzieje. :)

Z 44ką jest podobnie jak z ak47, mam opanowane ak w powiedzmy średnim stopniu i też na jeden strzał nieraz ubijam. Jakbym miał na poziomie mistrza opanowane to bym na pewno kosił "one shot one kill". Często gęsto spotyka się na różnych serwach osoby wyspecjalizowane w obsłudze konkretnych broni. A każdy wie, że trening czyni mistrza, itp.

P.S. Ostatnio grywam z M16A4 i często zabijam jednym strzałem, jedynie gdy mam niepewny strzał lub wróg się chowie, wtedy potrzeba serii na ubicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę denerwuje trudność zdobycia eksperta z M16. Niestety przypadkowy headshot się trafia rzadziej niż częściej. Z AK biegam tylko dla wyzwań. Nienawidzę tej broni. W każdej grze jest przesadzona.

Co wkurza w CoD to brak odrzutu i fizyki pocisków. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo trzeba celować tak jak byś grał w CS gdzie wali się z kałacha seriami 3 pocisków bo inaczej to istna kaplica.

Akurat m16 to jedna z moich ulubionych pukawek w grze. I chyba najłatwiej nim eksperta zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba mówimy o innych grach. Jakie serie? Tutaj bronie nie mają odrzutu i walenie w jedno miejsce jest równie skuteczne co strzelanie seriami. A swoją drogą., Counter-Strike to shit jakich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 12:35, Sigu napisał:

Chyba mówimy o innych grach. Jakie serie? Tutaj bronie nie mają odrzutu i walenie w jedno
miejsce jest równie skuteczne co strzelanie seriami. A swoją drogą., Counter-Strike to
shit jakich mało.


Na HC ( albo na normalach na poziomie, promodach ) strzelanie np. z AK ciągłym ogniem bardzo szybko da Ci się we znaki :>
Może takie jest moje odczucie, ale po kilku strzałach ogniem ciągłym broń strasznie ucieka i przy dłuższej wymianie ognia na większych odległościach ciężko coś ustrzelić. Co jednocześnie wskazuje na to, że kałach nie jest totalnie przesadzony. Jest mocny, ale ma stosunkowo małą szybkostrzelność i duży, jak na standardy gry, odrzut.
Podejrzewam, że Twoje odczucia wynikają z tego, że gra jest na rynku bardzo długo i wiele osób zdążyło doprowadzić posługiwanie się kałaszem do perfekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kidy zrozumiecie, że w Call of Duty nie ma odrzutu? Broń nie uskakuje, tylko zaczyna przemieszczać się w ściśle określonym obszarze. AKM, AK47, AK74, AKs-74u. To są bronie przesadzone w każdej grze. Z jakiegoś powodu twórcy gier uważają AK za broń bogów czy coś takiego.
Nie chodzi tutaj o perfekcję. Grałem na Xboksie w shootery w których nie ma odrzutu. Tak samo czułem się grając w MW. I po tym co widziałem na killkamach... Facet leży w gruzach po jednej stronie mapki. Ja jestem w budynku po drugiej. Zaczyna strzelać full-auto (swoją drogą już nie wspominam, że zaczął strzelać po prostu w mur i trafiał mnie. To kolejna chora mechanika. Można przestrzelić wszystko. Plz. Mur ochroni nawet przed 12.7mm.). Wywala we mnie kilkanaście kul. Nie żyję.

Ave BATTLEFIELD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 14:00, Sigu napisał:

Kidy zrozumiecie, że w Call of Duty nie ma odrzutu? Broń nie uskakuje, tylko zaczyna przemieszczać się w ściśle określonym obszarze.


Ja jestem bardziej graczem CoD4 niż BF i taki ruch broni po prostu nazywam odskakiwaniem ( czy jak kto woli - odrzutem ). Nie jestem pasjonatem militariów i takie określenie mi wystarcza, podobnie jak wielu innym osobom, z którymi grałem. Niech będzie, że jestem ignorantem, jakoś przeżyję :>

Dnia 11.06.2012 o 14:00, Sigu napisał:

AKM, AK47, AK74, AKs-74u. To są bronie przesadzone w każdej grze. Z jakiegoś powodu twórcy gier uważają AK za broń bogów czy coś takiego.


Może i na normalu jest najmocniejsza, ale na HC pokusiłbym się o wymienienie kilku innych, bardziej "przesadzonych" broni.

Dnia 11.06.2012 o 14:00, Sigu napisał:

Facet leży w gruzach po jednej stronie mapki. Ja jestem w budynku po drugiej. Zaczyna strzelać full-auto (swoją drogą już nie wspominam, że zaczął strzelać po prostu w mur i trafiał mnie. To kolejna chora mechanika. Można przestrzelić wszystko. Plz. Mur ochroni nawet przed 12.7mm.). Wywala we mnie kilkanaście kul. Nie żyję.


Odpowiem analogicznie do tego, co napisałeś w pierwszym zdaniu. Kiedy zrozumiecie, że CoD4 to nie symulator? Twórcy wybrali taką a nie inną mechanikę i tego nie zmienisz. Do każdej gry trzeba się dopasować. W grze można strzelać przez tytanowe ściany? No to strzelaj przez te tytanowe ściany, a nie narzekasz, że ktoś inny to robi za Ciebie. Radziłbym bardziej skupić się na przyjemności z gry, a nie na niuansach, które są istotą tego FPSa :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować